Login lub e-mail Hasło   

Dzwonienie w uszach to kontrola umysłu?

Dlaczego wieże z „przekaźnikami” telefonii komórkowej są coraz to gęściej rozmieszczone i są coraz to większe?Dla zysków?Fakty czy to tylko fikcja?
Wyświetlenia: 2.489 Zamieszczono 29/07/2015

To naprawdę nie są żarty. Jesteśmy totalnie kontrolowani przez emisję fal mikrofalowych z wież telefonii komórkowych. Jest to zastosowanie patentu 5,159,703 z 1992 roku, dokładny opis znajduje się tutaj: usa-anti-communist.com
 

Sygnał kontroli umysłu jest tworzony poprzez naniesienie głosu hipnotyzera na wysoką częstotliwość w pobliżu granic słyszalności, np. 15,000 Hz, choć sądzę jest to niżej, nieco powyżej 10 kHz. Można zresztą to samemu sprawdzić generując odpowiedni ton tutaj: http://www.audionotch.com/app/tune/ (trzeba mieć dobre głośniki w komputerze, choć głośniczki w laptopach dobrze sobie radzą z wysokimi częstotliwościami).

Patent wykorzystuje umiejętność detekcji fal ze zmodulowaną częstotliwością i to poza świadomością. Tak więc mózg odbiera rozkazy czy też zakazy wypowiedziane przez hipnotyzera. Zamiast głosu hipnotyzera wykorzystuje się też pewne częstotliwości na które mózg odpowiednio reaguje, tzw. FFR (Brainwave Frequency Following Response).

Nadawane jest to pulsami, tak więc trudno było by to usłyszeć za pomocą np. przestrojonego radia czy też przystawki do radia obniżającej odbieraną częstotliwość (na zasadzie interferencji z sinusoidalną mikrofalą). Można by się zresztą pokusić o zrobienie takiej przystawki, wymagało by to jednak dobrze wyposażonego laboratorium.

Jeśli masz „dzwonienie” w uszach, to prawdopodobnie jesteś ofiarą tej kontroli umysłu? Polecam zrobić doświadczenie, które przed chwilą sam wykonałem(autor tekstu) : owinąć folią aluminiową głowę. U mnie przestało "dzwonić"..Czy to świadczy o tym, że przyczyną szumu w uszach jest zewnętrzny bodziec elektromagnetyczny? Folię aluminiową  stosuje się również w określonych sytuacjach:

 1. Postępowanie z poszkodowanymi przy przechłodzeniach

Objawy:

 • Dreszcze
 • Zaburzenia koordynacji ruchów
 • Zaburzenia orientacji
 • Obniżona temperatura ciała
 • Sztywność mięśni
 • Płytkie i rzadkie oddechy
 • Słabo wyczuwalne, rzadkie uderzenia tętna
 • Utrata przytomności
 • Brak oznak życia

 

Nie wolno:  

Uznać za martwą osobę, która uległa przechłodzeniu (hipotermii), przed próbą jej ogrzania. Podawać alkoholu. Ogrzewać zbyt gwałtownie. Pozostawić ratowanego samego.

Należy:  

Wezwać Pogotowie Ratunkowe. Jeśli ratowany jest przytomny, powoli ogrzewać jego ciało. Zdjąć przemarznięte ubranie, okryć go kocem, folią aluminiową, ogrzewać własnym ciałem. Przenieść do ciepłego pomieszczenia, podać ciepłe napoje. Udrożnić drogi oddechowe. Jeśli ratowany jest nieprzytomny, sprawdzić czy ma zaburzenia oddychania. Sztuczne oddychanie rozpocząć dopiero wtedy, gdy częstość oddechów wynosi mniej niż 6 na minutę. Nie rozpoczynać masażu serca z powodu wolnej czynności serca. Resuscytację rozpocząć dopiero w razie braku tętna. Czekając na przyjazd Pogotowia Ratunkowego, powoli podnosić temperaturę ciała. Pamiętać, że odmrożone części ciała są podatne na urazy mechaniczne.

Do tematu. Czy rozumiecie dlaczego wieże z „przekaźnikami” telefonii komórkowej są coraz to gęściej rozmieszczone i są coraz to większe?

Oczywiście najbezpieczniejsi są mieszkańcy regionów, gdzie telefonia komórkowa nie jest jeszcze bardzo rozwinięta – tam natężenie mikrofal jest zbyt niskie by mózg poddawał się kontroli. Najgorzej jest w dużych miastach, gdzie i ja mieszkam i dlatego też sam się mogłem przekonać, że kontrola umysłu jest faktem.

Zastanawialiśmy się dlaczego społeczeństwo jest tak zlemingowaciałe… Teraz chyba rozumiecie. Dlaczego nie wszyscy? Otóż niektórzy ludzie są mniej podatni na hipnozę, poza tym poziom wiedzy gwarantuje, że nawet hipnozą nie zmieni się światopoglądu i związanych z tym działań. Poza tym sądzę, że poziom detekcji u różnych osób występuje w różnym stopniu.

Nie wykluczam, że u mnie zastosowano wyjątkowo mocny sygnał? Tylko przeznaczony dla mnie – żeby mnie wykończyć?

Nie.

Objawy? To powoduje zakłócenia snu i stany chorobowe, być może wylew krwi do mózgu.

Co gorzej, trudno zlokalizować źródło emisji bez specjalnego drogiego sprzętu, a może to być nawet satelita czy dron. Na razie pozostaje mi skonstruowanie specjalnej czapki z materiału przewodzącego bym mógł się przynajmniej dobrze wyspać?

Nie. Zwyczajny normalny prysznic, przed snem  plus ciepły napój.To wystarczy....

P.S.

Poniżej na zdjęciu: Zagłuszacz Pro HJ-121D - blokowanie sygnałów GSM, 3G oraz GPS.Prezentowany model HJ-121D to zaawansowany technologicznie sprzęt do zagłuszania transmisji w pasmach GSM i 3G, który zabezpieczy przed podsłuchem na pasmach obsługiwanych przez telefony komórkowe. Pracuje również jako bloker transmisji używanych w lokalizatorach GPS L1.

 • Ważna  informacja
 • Zgodnie z art. 178 ust. 3 Prawa telekomunikacyjnego, zagłuszanie pasma telefonów komórkowych jest zabronione z wyłączeniem podmiotów wyszczególnionych w art. 4 Prawa telekomunikacyjnego na podstawie art. 178 ust. 3 Prawa telekomunikacyjnego.
 • Sprzedaż zagłuszaczy TYLKO dla uprawnionych instytucji.

Podobne artykuły


11
komentarze: 172 | wyświetlenia: 803
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 739
7
komentarze: 81 | wyświetlenia: 954
7
komentarze: 2 | wyświetlenia: 600
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 995
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 142241
119
komentarze: 23 | wyświetlenia: 242604
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 112329
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122569
 
Autor
Dodał do zasobów: Marek Lipski
Artykuł

Powiązane tematy

czytam i nie wierzę.
Chciałem skomentować ale nie skomentuję.

Ten artykuł naprawdę jest na eiobie?!
Ja go naprawdę przeczytałem?!

Jestem w głębokim szoku jak daleko może być posunięta mania prześladowcza ...
Sam chyba muszę ciaśniej głowę owijać folią ...

@SZKOLENIA.COM: Fakty czy fikcja? Fikcja?Pytanie bez odpowiedzi.Folia nie jest wskazana a za porady autora tego tekstu nie ponoszę odpowiedzialności.Korzystam tylko z telefonu wielkości mastercard lub w zegarku.Mam nadzieję że informacje w tekście,nie zaszkodziły.Pomimo tego życzę sukcesów dla szkolenia.com

  Hamilton,  30/07/2015

@SZKOLENIA.COM: to, że pan Marek Lipski jest pod działaniem fal i faluje wiadomo od dawna.

@Hamilton Starszy: "to, że pan/ pani hamilton starszy jest pod działaniem fal i faluje wiadomo od dawna." Dzisiaj nie udzielam Tobie szkoleń.Zaniedbujesz siebie i tematy najważniejsze dla Polski:
http://eiba.pl/4
...  wyświetl więcej

  Hamilton,  30/07/2015

@Marek Lipski: tobie cenzura też pozwala na wszystko. Tyle, że masz mniej czytelników niż instrukcje przeciw pożarowe.

@Hamilton Starszy:" instrukcje przeciw pożarowe" nawet Tobie nie pomogą dlatego unikaj zabawy z ogniem i w matematyczne szarady.To nie jest dla dzieci czy też dla harcerzy bez przeszkolenia.Specjalnie nie reklamuję jako gość na eioaba.pl swojego profilu ale i tak nie dogonisz, gdyż brakuje Tobie energii dla Polski...chyba że piszesz pod palmami....i to w towarzystwie pięknych Pań czy też Panów. Twoje życie,twój wybór.

  eugen,  31/07/2015

@Marek Lipski: Człowiek jak każda żyjąca istota jest jednocześnie detektorem i nadajnikiem fal o określonej długości.
Są ludzie którzy mówią, że „słyszeli głos” swojego Boga religijnego – raczej przesłanie do podświadomości – ja się z nich nie śmieję.
Oczywiście w pierwszej kolejności należy wykluczyć guz mózgu lub niedotlenienie.
Był okres, że temat ultradźwięków i infradźwię ...  wyświetl więcej

Po co kopiować ciągle jakieś artykuły tym bardziej jeszcze jak artykuł jest taką brednią świadczącą jedynie o stanach maniakalno - prześladowczych samego autora?

@SZKOLENIA.COM: Kontraproduktywna reklama dla szkolenia.com."brednie świadczące jedynie o stanach maniakalno - prześladowczych samego autora".Co raz lepiej szanowny Panie.Pan nie analizuje.Pan próbuje w wyjątkowo nie profesjonalny sposób,odrzucać METODY BEZ PORAŻEK ,które muszą być Panu znane.Narzucanie poglądów, afiszowanie się z nimi i brak zrozumienia dla innych,jest dla Pana specjalizacji destruktywne.

@Marek Lipski: proszę się tak nie martwić o mnie i moją działalność. Dlaczego Pan tak się oburza krytyką tego typu artykułów? Kopiowanie i wklejanie czyichś treści nie powinno wzbudzać w Panu negatywnych emocji - wszak nie Pan jest autorem.

Moja krytyka nie jest konstruktywna gdyż uznałem, że być nie musi - konstruktywną opinie wydał autor komentarza EUGEN. Poza tym jaki poziom materiału t

...  wyświetl więcej

@SZKOLENIA.COM:1. "kKopiowanie i wklejanie czyichś treści" tylko z portali,bez cenzury których jestem opiekunem,daje czytelnikowi,szanse na informacje których brakuje w oficjalnych mediach.Tematy wzbudzają emocje,gdyż blogerzy,autorzy,dziennikarze,piszą w wielu przypadkach bez rejestracji,bez logowania a IP jest dla bezpieczeństwa autorów,"zmienny" a dla prawników,dla policji jest abstrakcyjny. ...  wyświetl więcej

  eugen,  31/07/2015

Marek Lipski: Analizując rozwój „ tworów ludzkich” można wnioskować, że Założenie Stwórcy Rodzaju Ludzkiego dotyczyły człowieka tylko jako istoty podobnej lecz w zestawie genów różnej. Sens w tym aby w procesie naturalnej ewolucji uzyskać istoty ludzkie o najwyższym stopniu inteligencji zdolne osiągnąć wyższy pułap rozwoju. Wkrótce eliminacja nieudanych „tworów” będzie niezbędna...więc może być falowa albo genetyczna...
Pozdrawiam - Twoje rozważanie jest słuszne

  eugen,  31/07/2015

Marek Lipski : Nie podaj się, albowiem Oni nie wierzą i nie rozumieją sensu życia człowieka i nie czujną Natury która ich otacza , która powołała ich do życia. Są po prostu niepotrzebnym elementem , który nic nie wnosi w rozwój ewolucji rodzaju ludzkiego... Ta linia jest do trwałego skasowania...

  Hamilton,  31/07/2015

@eugen: boję się że ty i Lipski chcecie decydować o tym kto jest a kto nie jest potrzebny. Śmierdzi mi tu kurduplem z wąsikiem.

@Hamilton Starszy: "Śmierdzi mi tu kurduplem z wąsikiem.""Hamilton pseudo Starszy , kochający Balcerowicza chce decydować o tym kto jest a kto nie jest potrzebny".Rola Stańczyka nie wystarcza Hamiltonowi pseudo starszemu?Załóż portal dla blogerów.Dbaj o swój sukces a nie innych.Czasy kolektywu minęły.

  Hamilton,  31/07/2015

@Marek Lipski: powtarzasz czyjeś słowa jak bezrozumna papuga. To wszystko na co cię stać?

@Hamilton Starszy: "powtarzasz czyjeś słowa jak bezrozumna papuga. To wszystko na co cię stać?" Dodam. Nawet kopiuję Twoją mowę nienawiści.Moje cytaty artykuły są z moich portali,których jestem opiekunem ale nie piszę na tych projektach tylko dbam o serwery. Dbaj o siebe, pisz na temat.Na tym koniec ,na dzisiaj szkoleń dla Ciebie i to darmowych.Znajdz czas tylko dla siebie.Zarabiaj:.Przykładowo:https://www.diia.de/

  Hamilton,  31/07/2015

@Marek Lipski: wpierw pokaż, że coś umiesz, a dopiero potem ucz innych.

  awers,  31/07/2015

Jeśli to prawda, to mamy duży kłopot.

  eugen,  31/07/2015

@awers: Kłopot dotyczy wyłącznie cząstki rodzaju ludzkiego - grupa pazerna, obłudna, bez
uczucia litości i zrozumienia innych istot żywych - musi ulec zniszczeniu. Jest ona nie godna istnieć w kolejnym etapie rozwoju rodzaju ludzkiego...

  awers,  31/07/2015

@eugen: Skoro to takie oczywiste, to już po kłopocie!

No z tą folią to autor ostro pojechał. Nie mogę uwierzyć, że komuś przyszło do głowy okręcać się folią aluminiową, żeby fale zagłuszać. Jest chyba nawet na to określenie w nauce zwanej psychiatrią: urojenia prześladowcze.

@Introwertyczka w sieci: "ostro pojechał./pojechała Nie mogę uwierzyć" że komentujący,komentująca nie zna tematu dlatego przekazuję cytat z oficjalnych mediów w Polsce.Znam redaktora tego portalu i wiem,że jest zdrowy,ma rodzinę i nie ma urojeń." Innym sposobem jest pokrycie urządzenia monitorującego zwykłą folią aluminiową, co powoduje, że przesyłany sygnał jest tłumiony i nie wydostaje się poza ...  wyświetl więcej

@Introwertyczka w sieci: właśnie to samo sugerowałem w każdym swoim poście - kto normalny głowę owija sobie folię tylko dlatego, że "dzwoni" mu w uszach? :-))))

  Henear,  01/08/2015

Nienawidzę telefonów komórkowych.
Nigdy nie kupię tych super nowoczesnych kolorowych pudełeczek z tysiącem pierdół do przeglądania tłustym paluchem.
Szkoda czasu, czułbym się głupio gdybym był uzależniony od małego gadającego gówienka.
Polecam "Komórkę" Stephena Kinga, świetna książka

  kamil30,  01/08/2015

@Henear: Ja też cierpię "nowoczesnych" tel dotykowych, są duże, niewygodne, często ludziom spadają i się tłuką. Dlatego wolę klasyczną wersję. Jak mi spadnie to wiem, że nic się nie stanie - tak jak kiedyś nokia spadła mi z dwóch pięter -pozbierałem, złożyłem i działała.

@Henear: Witam w klubie.Ja mam tylko mini "komórkę" wielkości mastercard za 15 Euro. Jeszcze mniejszą od tego telefonu w linku:Wysyłam normalne listy , karty pocztowe.i mam nadzieję że Konstytucje będą respektowane.
http://www.pearl.de/a-PX3873-1020.shtml
Oczywiście w szufladzie mam najnowsze "eksponaty" Made in China sorry Mac, S ...  wyświetl więcej

@Marek Lipski: Dla mnie komórka ma dzwonić i może jeszcze zdjęcia robić - wystarczy, aparat nawet szajsowaty zawsze się przyda.Zresztą słowo "komórka" mówi samo przez się.
Gwałci moją prywatność, najbardziej nie lubię nieśmiertelnego pytania = "gdzie jesteś".
Tak jakby sam fakt posiadania takiego szajstwa, upoważniał kogoś do wiedzy o moim położeniu.Nie będę się nikomu spowiadał z te ...  wyświetl więcej

@Henear: Co mogę dodać do opini?Nic. Podpisuję się pod opinią w komentarzu.Pomimo że nie jesteśmy najbliższą rodziną...(uśmiech)na "zdjęciu" to jednak możemy sobie pozwolić na podobne na ten temat poglądy.

@Marek Lipski: Może ta sama komórka społecznaDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska