Login lub e-mail Hasło   

Jak stworzyć łazienkę na poddaszu?

Gdy mamy wolne poddasze, to rozsądnym wyjściem byłoby je wykorzystać, aby nie stało puste. Ale jak to zrobić i co tam może być?
Wyświetlenia: 592 Zamieszczono 11/08/2015

Dobrze zagospodarowane poddasze wygląda bardzo efektownie, jednak jest to ogrom ciężkiej pracy. Skosy nierzadko nie chcą współpracować i znalezienie na nie metody bywa mocno problematyczne. Łazienka na poddaszu jest chyba najtrudniejszym pomieszczeniem do stworzenia.

Można bezproblemowo stworzyć taką łazienkę, ale nie będzie ona funkcjonalna. Jeśli chcemy, aby przebywanie w łazience nie było uciążliwe, musimy podejść do tego rozsądnie i rozważnie. Najgorsze co można zrobić, to sugerowanie się powierzchnią podłogi, która nigdy nie będzie mogła być w całości użyta. Raczej nikt z nas nie chciałby korzystać z sedesu w pozycji całkowicie pochylonej lub uderzać głową podczas wstawania z wanny. Dlatego najlepiej zlecić projekt takiej łazienki specjaliście, który będzie wiedział jak rozmieścić armaturę, aby korzystanie z niej było łatwe i bezpieczne. Znajdziemy ją między innymi na armaturawodna.pl

Plusem takiej łazienki jest możliwość posiadania w niej światła dziennego z okna dachowego. Lepszy dostęp do światła daje nam lepsze samopoczucie, a łazienka wygląda atrakcyjniej.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1327
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1181
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 614
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 732
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 775
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 802
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 740
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 835
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 441
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

ja pier******* , no nie wierzę.. nie wierzę...

@vivi91: To trochę jak oglądanie Mody na sukces - czysta abstrakcja :-) No ale tutaj chyba ktoś się reklamuje - takie czasy...ja się uśmiałem.

ja też!!!! :) ,,chyba najtrudniejszym pomieszczeniem do stworzenia'' - stworzyłam sporo takich łazienek więc jestem...cuuudotwórcą :)

@vivi91: Ja myślę, że takie teksty dobrze robią na głowę - ta abstrakcja jest kojąca - pamiętam jak Kasia Nosowska, właśnie z tego powodu namiętnie ogląda Modę na sukces. Człowiek odkleja się od tzw. ważnych spraw.

hmm jak dużo można się dowiedzieć z takiego materiału ...

"Można bezproblemowo stworzyć taką łazienkę, ale nie będzie ona funkcjonalna."

Czyli wychodzi na to, że im więcej problemu przy projektowaniu łazienki tym bardziej funkcjonalna? :-)))))

Już wiem, dlaczego się w swojej źle czuje - zrobiłem ją w odpowiednim pomieszczeniu rozstawiając wszystko co trzeba po kątach ...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska