Login lub e-mail Hasło   

Ślub i wesele z motywem – jesień.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://slubi.pl/blog/slub-i-wesele-z-mot(...)en/391/
Pory roku to najlepsze, co mogą wykorzystać narzeczeni planując swój ślub i wesele, a w szczególności wystrój.
Wyświetlenia: 858 Zamieszczono 19/08/2015

Każda pora to multum pomysłów, kolorów, inspiracji, a także odmiennych od siebie elementów, które mogą stanowić motyw przewodni. Jedną z ciekawszych pór roku jest jesień i to nie tylko ze względu na możliwości, jakie oferuje, ale również to, że wtedy jest mniej organizowanych przyjęć weselnych, a zatem łatwiej o konkretną salę weselną, termin w kościele, zespół muzyczny, itd.

Jesień przede wszystkim może zostać wykorzystana jako inspiracja dla wystroju. Jesienne dekoracje dodadzą pewnego uroku. Bez problemu stoły mogą zostać przyozdobione liśćmi, które wzbogacone o konkretne dodatki wywołają niesamowity efekt. Również winietki można wykonać w tym stylu. Mogą to być między innymi jabłka, w które wbite zostaną patyczki, wykałaczki z przyczepionymi powyżej karteczkami. Ponadto jesienne dekoracje nie muszą kosztować wiele pieniędzy. Czasami wystarczy się przejść na dłuższy spacer po to, aby nazbierać barwnych ozdób na stół czy do bukietów. Wielobarwne liście, jarzębina, kasztany czy żołędzie to nieodłączne elementy dekoracyjne, które rewelacyjnie się sprawdzają na weselach o tej porze roku.

Akcenty jesienne można zastosować również w podziękowaniach dla gości, wkładając drobne upominki, słodkości w lniane, ciemnożółte woreczki, bądź też zaproszeni mogą odebrać słoiczki pięknie zapakowane z domowymi powidłami lub innymi pysznościami. Coraz bardziej popularnym podziękowanie dla przybyłych gości staje się niewielki słoiczek z… miodem. Elegancko przyozdobiony mile zaskoczy każdego z obdarowanych. Kolor podarku również nawiązuje do jesiennych barw.

Nie możemy zapomnieć o bukiecie ślubnym Panny Młodej. On również powinien zawierać kolorystyczne akcenty tej pory roku. Interesująco będą wyglądać pomarańczowe gerbery, goździki czy róże z dodatkiem czerwonej jarzębiny. Ciekawie przedstawiają się również słoneczniki, które cieszą się pośród Panien Młodych coraz większą popularnością.

Menu weselne również powinno obfitować w sezonowe przysmaki, dania, a w tym miejscu najlepiej sprawdzi się typowe polskie jadło. Na polskich weselach z pewnością będzie to najlepsze rozwiązanie, a goście (nawet, jeśli będziemy chcieli dodać produkty, dania innego pochodzenia) będą usatysfakcjonowani. Świetnie w tej roli sprawdzą się potrawy z dyni, a na deser można podać gruszkowe inspiracje.

Niewątpliwie jesień to też wspaniała pora, by zrobić niesamowite, kolorowe zdjęcia. Zmieniające barwę, mieniące się liście, lasy, zachód słońca to najlepsze tła dla wykonania fotografii. Sesja ślubna jesienią wygląda zjawiskowo. Światło o tej porze roku jest wręcz idealne i zwykle nie wymaga dodatkowego poprawiania.

Kolory, które mogą nas zainspirować podczas przygotowań do jesiennego ślubu i wesela to między innymi brąz, złoto, czerwień, pomarańcz, żółty. Te barwy mogą być mnie lub bardziej intensywne. Wszystko jest uzależnione od koncepcji przyszłych małżonków. jesienne śluby i wesela są coraz bardziej popularne, być może dlatego, że jesień to dla wielu najpiękniejsza pora roku.

Podobne artykuły


25
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1172
21
komentarze: 17 | wyświetlenia: 1608
17
komentarze: 22 | wyświetlenia: 1894
16
komentarze: 17 | wyświetlenia: 1906
16
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1303
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 985
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1201
31
komentarze: 69 | wyświetlenia: 8682
29
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2498
27
komentarze: 42 | wyświetlenia: 2250
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1381
22
komentarze: 5 | wyświetlenia: 51770
21
komentarze: 27 | wyświetlenia: 3333
 
Autor
Artykuł  Maja Kot  (www),  20/08/2015

W każdej porze roku kryje się jakiś urok i potencjał, by stworzyć odpowiedni ślubny klimat :) Jesień rzeczywiście daje duże możliwości, podoba mi się na przykład pomysł wykorzystywania tego, co łatwo dostępne przy wykonywaniu ozdób :)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska