Login lub e-mail Hasło   

Ślub i wesele z motywem – jesień.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://slubi.pl/blog/slub-i-wesele-z-mot(...)en/391/
Pory roku to najlepsze, co mogą wykorzystać narzeczeni planując swój ślub i wesele, a w szczególności wystrój.
Wyświetlenia: 833 Zamieszczono 19/08/2015

Każda pora to multum pomysłów, kolorów, inspiracji, a także odmiennych od siebie elementów, które mogą stanowić motyw przewodni. Jedną z ciekawszych pór roku jest jesień i to nie tylko ze względu na możliwości, jakie oferuje, ale również to, że wtedy jest mniej organizowanych przyjęć weselnych, a zatem łatwiej o konkretną salę weselną, termin w kościele, zespół muzyczny, itd.

Jesień przede wszystkim może zostać wykorzystana jako inspiracja dla wystroju. Jesienne dekoracje dodadzą pewnego uroku. Bez problemu stoły mogą zostać przyozdobione liśćmi, które wzbogacone o konkretne dodatki wywołają niesamowity efekt. Również winietki można wykonać w tym stylu. Mogą to być między innymi jabłka, w które wbite zostaną patyczki, wykałaczki z przyczepionymi powyżej karteczkami. Ponadto jesienne dekoracje nie muszą kosztować wiele pieniędzy. Czasami wystarczy się przejść na dłuższy spacer po to, aby nazbierać barwnych ozdób na stół czy do bukietów. Wielobarwne liście, jarzębina, kasztany czy żołędzie to nieodłączne elementy dekoracyjne, które rewelacyjnie się sprawdzają na weselach o tej porze roku.

Akcenty jesienne można zastosować również w podziękowaniach dla gości, wkładając drobne upominki, słodkości w lniane, ciemnożółte woreczki, bądź też zaproszeni mogą odebrać słoiczki pięknie zapakowane z domowymi powidłami lub innymi pysznościami. Coraz bardziej popularnym podziękowanie dla przybyłych gości staje się niewielki słoiczek z… miodem. Elegancko przyozdobiony mile zaskoczy każdego z obdarowanych. Kolor podarku również nawiązuje do jesiennych barw.

Nie możemy zapomnieć o bukiecie ślubnym Panny Młodej. On również powinien zawierać kolorystyczne akcenty tej pory roku. Interesująco będą wyglądać pomarańczowe gerbery, goździki czy róże z dodatkiem czerwonej jarzębiny. Ciekawie przedstawiają się również słoneczniki, które cieszą się pośród Panien Młodych coraz większą popularnością.

Menu weselne również powinno obfitować w sezonowe przysmaki, dania, a w tym miejscu najlepiej sprawdzi się typowe polskie jadło. Na polskich weselach z pewnością będzie to najlepsze rozwiązanie, a goście (nawet, jeśli będziemy chcieli dodać produkty, dania innego pochodzenia) będą usatysfakcjonowani. Świetnie w tej roli sprawdzą się potrawy z dyni, a na deser można podać gruszkowe inspiracje.

Niewątpliwie jesień to też wspaniała pora, by zrobić niesamowite, kolorowe zdjęcia. Zmieniające barwę, mieniące się liście, lasy, zachód słońca to najlepsze tła dla wykonania fotografii. Sesja ślubna jesienią wygląda zjawiskowo. Światło o tej porze roku jest wręcz idealne i zwykle nie wymaga dodatkowego poprawiania.

Kolory, które mogą nas zainspirować podczas przygotowań do jesiennego ślubu i wesela to między innymi brąz, złoto, czerwień, pomarańcz, żółty. Te barwy mogą być mnie lub bardziej intensywne. Wszystko jest uzależnione od koncepcji przyszłych małżonków. jesienne śluby i wesela są coraz bardziej popularne, być może dlatego, że jesień to dla wielu najpiękniejsza pora roku.

Podobne artykuły


24
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1155
20
komentarze: 17 | wyświetlenia: 1566
17
komentarze: 22 | wyświetlenia: 1861
16
komentarze: 17 | wyświetlenia: 1860
15
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1279
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 964
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1180
31
komentarze: 69 | wyświetlenia: 8626
29
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2462
27
komentarze: 42 | wyświetlenia: 2209
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1320
22
komentarze: 5 | wyświetlenia: 50965
21
komentarze: 27 | wyświetlenia: 3292
 
Autor
Artykuł  Maja Kot  (www),  20/08/2015

W każdej porze roku kryje się jakiś urok i potencjał, by stworzyć odpowiedni ślubny klimat :) Jesień rzeczywiście daje duże możliwości, podoba mi się na przykład pomysł wykorzystywania tego, co łatwo dostępne przy wykonywaniu ozdób :)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska