Login lub e-mail Hasło   

O powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV w Danii.

Duńscy reporterzy dowiedzieli się, że takich zgłaszanych przypadków było ponad 1.000, a samych poważnych – 283.Gardasil atakuje.okaleczyła dziesiątki tysięcy dziewcząt.
Wyświetlenia: 2.729 Zamieszczono 01/09/2015

Zaszczepione dziewczęta (De Vaccinerede Piger) – to dokument nakręcony przez duńską telewizję. Materiał przedstawia historię dziewczyn, które ucierpiały mniej lub bardziej poważnie w wyniku szczepienia przeciwko rakowi szyjki macicy (HPV). Duńscy reporterzy dowiedzieli się, że takich zgłaszanych przypadków było ponad 1.000, a samych poważnych – 283.

maxresdefault
Te zaszczepione i skrzywdzone przez szczepionkę dziewczęta zostały pozostawione same sobie, bez żadnej pomocy ze strony duńskiego rządu i organów zdrowotnych. Nikt nie bierze odpowiedzialności za to co się stało, i każda pytana instytucja oddala od siebie zarzuty zwalając winę na kogoś innego, ale obiecuje pomoc i nic dalej w sprawie nie robi.

Sama instytucja opieki zdrowotnej, która ma ochraniać zdrowie swoich obywateli, nie robi tego, a jedynie potrafi należycie ochraniać korespondencje i dokumenty aby nie wyciekły do publicznej wiadomości. Dokumenty te zawierają poważne ostrzeżenia co do szczepionki Gardasil – preparatu, który okalecza młode dziewczyny, a z powstałymi powikłaniami lekarze nie potrafią sobie później poradzić. Te okaleczone dziewczęta i ich rodziny muszą szukać pomocy poza swoim ojczystym krajem, Danią, licząc na jakąkolwiek pomoc, która przywróciłaby z powrotem ich utracone zdrowie.

Taka wycieczka w poszukiwaniu powrotu do zdrowia wiąże się z ogromnymi kosztami finansowymi co niejednokrotnie zmienia i destabilizuje materialną pozycję takiej rodziny. A rząd duński umywa ręce….. a upadłe na zdrowiu dziewczyny muszą walczyć, z reguły nieskutecznie o jakiekolwiek odszkodowanie, które zapewniłoby im dalsze leczenie, szczególnie poza granicami ich kraju.

Większość z dziewczyn udaje się do Londynu i tam przechodzą leczenie, podawane są im dożylnie witaminy i tłuszcze w celu polepszenia funkcjonowania i odbudowania struktur mitochondrii, które są ważną częścią komórek. Taki rodzaj oczyszczania organizmu (detox) przynosi powolną poprawę zdrowia i daje możliwość w miarę normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.

Wśród poważnych skutków ubocznych szczepionki Gardasil wyróżnić można mało znaną jednostkę chorobową POTS – Zespół Posturalnej Tachykardii Ortostatycznej. Wysłane zapytanie do Europejskiej Agencji Leków nie dało jednoznacznej odpowiedzi….. nie mogą potwierdzić ani zaprzeczyć, że POTS jest spowodowane przez szczepionkę Gardasil.

Jednak organy zdrowotne uznały, że po mimo iż istniałaby korelacja pomiędzy szczepionką a POTS to szczepionka i tak nie straci swojego zatwierdzenia i nie zostanie ona wycofana z programu szczepień.

Dokumenty w formie PDF przedstawia listę 283 nazwisk Dunek u których wystąpiły poważne powikłania poszczepionkowe:

https://app.box.com/s/9ihtrosonej1r9wqqtx8awiqi9a874g1

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/06/19/szczepionka-silgard-gardasil-przeciw-hpv-okaleczyla-dziesiatki-tysiecy-dziewczat-bezplodnosc-przedwczesna-menopauza-padaczka-inwalidztwo/

W artykule opublikowanym niedawno w czasopiśmie „Clinical Rheumatology” [Reumatologia kliniczna] dr Manuel Martinez-Lavin napisał, że pomimo tego, iż szczepionka HPV „jest jedną z najbardziej skutecznych metod wykorzystywanych w służbie zdrowia w historii medycyny”, to jednak

Skala rejestrowanych skutków ubocznych w porównaniu z innymi rutynowymi szczepieniami wywołuje coraz większe zaniepokojenie.

Komentarz portalu SOTT.net: Wypowiedź dr. Manuela Marineza-Lavin’a stoi w sprzeczności z dostępnymi informacjami na temat rzekomej skuteczności szczepień i jest dowodem na całkowite sponeryzowanie świata nauki [ponerologia – nauka o naturze zła w kontekście politycznym – przyp. TAW]. Szczepionka HPV to studium przypadku zepsucia i demoralizacji nauki kosztem naszych dzieci.

P.S.

Najpopularniejsze artykuły

Ostatnio edytowane

Podobne artykuły


18
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2842
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1086
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 943
12
komentarze: 283 | wyświetlenia: 600
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 988
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1833
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 680
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 835
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 537
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 980
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 628
 
Autor
Dodał do zasobów: Marek Lipski
Artykuł

Powiązane tematy

W takim razie ad vocem - list od dr Jerzego Zięby.

CYT.:
"Mamy do czynienie prawdziwymi SKANDALAMI !!!!

Nr. 1
Szczepionka przeciw HPV (rak szyjki macicy) jest szczepionką o najmniej sprawdzonym stopniu jej bezpieczeństwa.

Jak wiadomo liczba powikłań po szczepionkach typowych dla dzieci w wieku szkolnym jest bardzo duża i to właśnie stanowi punkt ciężkości opor

...  wyświetl więcej

No tak: Po pierwsze - Nie szkodzić zdrowiu pacjenta! Przy chorobie, ryzyko powikłań jest wliczone w koszty leczenia i mniejsze, niż zyski z leczenia. Tu odwrotnie.

@Janusz Dąbrowski: Szanowny Panie. Serdecznie dziękuję za bardzo rzetelne informacje i opinię.Szanowni czytelnicy. Jestem ojcem 10 oficjalnych dzieci. Byłem szczepiony w ex-PRL Ostatni raz byłem u lekarza,w mojej sprawie 20 lat temu. U dentysty,jestem regularnie,co pół roku.Ten przepis prawny , podpisany przez Prezydenta Dudę, zmuszający do szczepień małoletnich, przy płatnych lekach, przy płatnym ...  wyświetl więcej

@Janusz Nitkiewicz: Dziękuję za opinię.pozdrawiam.

  Kitek,  26/09/2015

@Marek Lipski: To właśnie chciałem przekazać czytelnikom. Przy takim prezydencie daleko nie zajedziemy.

@Kitek: Dziękuję,proszę o więcej i serdecznie pozdrawiam.

  robertr,  05/09/2015

Problem ze skutkami ubocznymi w przypadku tych szczepionek jest taki, że występują one często z pewnym opóźnieniem. Alternatywny portal medyczny Mercola.com, podaje że do 2013 wpłynęło do Vaersa (rejestracja skutków ubocznych szczepień USA) 29 686 raportów dotyczących skutków ubocznych tej szczepionki w tym 136 przypadków śmierci, 922 inwalidztwa i 550 zgrażających bezpośrednio życiu.
Niestety do 2013 tylko w 49 przypadkach zostały wypłacone odszkodowania. Wiele spraw ciągle trwa.

@robertr: Dziękuję za opinię.Tak.

  robertr,  08/09/2015

Obejrzałem duński film. Zwrócono w nim uwagę na korelację pomiędzy aktywnością fizyczną dziewcząt a skutkami ubocznymi. Skutki uboczne mocno dotknęły dziewczęta bardzo aktywne fizycznie - o ile zrozumiałem zwłaszcza bezpośrednio przed szczepionką. Przykładowo reprezentantka Dani w piłce nożnej U-16. Jeżeli w Polsce dziewczęta opuszczają lekcje WF to szczepionka może okazać się dość bezpieczną....(żart)

@robertr:Za opinię dziękuję.Dodam.Media milczą na temat procesów sądowych w Danii ,o odszkodowania.
W internecie są dostępne fragmenty akt z procesów jak i opinie specjalistów.Niestety temat również dotyczy nastolatek w Polsce.Niestety.Proszę o więcej.
http://eiba.pl/4

  Adelajda  (www),  08/09/2015

Ogólnie do szczepionek nie jestem uprzedzony, ale uważam, że przymusowe powinno być tylko szczepienie przeciwko chorobom zakaźnym, natomiast w tym przypadku powinna to być decyzja dobrowolna.
Na szczęście jestem w takiej sytuacji, że swoje dzieci będę szczepić za 10 lat, wiec do tego czasu powinno się wszystko wyjaśnić.

@Adelajda: Tak.Potwierdzam opinię i poglądy na ten temat,Mam pdobną sytuację.Z góry dziękuję za odwiedziny.Pozdrawiam.

  elwirag  (www),  13/09/2015

Jest sporo artykułów mówiących że szczepionki szkodzą. Moja znajoma nie szczepi dziecka.

@elwirag: Dziękuję za opinię i odważny komentarz.Proszę serdecznie o więcej....

  aga1985  (www),  13/09/2015

Zapraszam do przeczytania tego artykułu http://www.bliskodziecka.com.p(...)eniach/

@aga1985: Polecam ,również( bardzo dobrą , podaną w opinii) stronę internetową.Dziękuję w własnym imieniu ale i czytelników.Pozdrawiam serdecznie.Proszę o więcej.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska