Login lub e-mail Hasło   

Katolicka sekta musi zostać zmarginalizowana

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.fronda.pl/a/terlikowski-bog-o(...)36.html
Obrzydliwy tekst tego pana ze zdjęcia, niszczy we mnie jakiekolwiek wyrzuty sumienia, jakie miałem wcześniej pisząc w ostrym tonie o KK. Od teraz będę pisał z pełną świadomością...
Wyświetlenia: 762 Zamieszczono 05/09/2015

Obrzydliwy tekst tego pana ze zdjęcia, niszczy we mnie jakiekolwiek wyrzuty sumienia, jakie miałem wcześniej pisząc w ostrym tonie o KK. Od teraz będę pisał z pełną świadomością - SEKTA, która im szybciej zostanie zmarginalizowana tym lepiej dla tego pięknego kraju.

Terlikowski pisze i i wyrzuca ze swojego chorego umysłu taki tekst : Warto pamiętać, choć oczywiście zbrodnia pedofilii, które dopuścił się były arcybiskup Wesołowski jest straszliwa, że sąd Boży jest nie tylko sprawiedliwy, ale także miłosierny. I jest to nadzieja nie tylko dla zmarłego arcybiskupa, ale także dla każdego z nas."

Manilupacja która ma usprawiedliwić Wesołowskiego, członka mafii pedofilskiej, rozmyć jego winę i jednocześnie stworzyć wśród katolików poczucie, że są członkami Kościoła Chrystusowego a więc Bóg nad nimi czuwa - nie pozwoli przepaść w ogniu piekielnym takiemu degeneratowi więc nie pozwoli także im - taki obrzydliwy tekst ma jeszcze bardziej związać z sektą zagubione owce, jeszcze bardziej zaciemnić ich umysły.

Ale żeby nie było za miło " Pocieszanie się, że nie mamy takich grzechów na sumieniu jak on, i że to ma nas czynić lepszymi nic nie znaczy." czyli kolejny etap prania mózgu, budowanie ślepego posłuszeństwa wśród owieczek, poczucia winy , niepewności  dezorientacji - dobry i zły policjant, grunt pod rozdwojenie jaźni. Bo jak taki człowiek się nasłucha i naczyta podobnych tekstów i tak przez wiele lat to już nic nie wie. I o to chodzi. 

W przypadku, kiedy zginęła dziewczyna działająca w LGBT by jad, zawoalowane stwierdzenie, że jej śmierć to wyraz boskiej sprawiedliwości i że Bóg ma jej wybaczyć zło jakie uczyniła.

Panie Terlikowski -albo jesteś ciężko chorym psychicznie człowiekiem albo zwykłym cynicznym skurw***

Podobne artykuły


15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 1139
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 624
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1344
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1093
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 788
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1107
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1238
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1222
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 651
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1350
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1055
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 398
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 347
 
Autor
Dodał do zasobów: kamil30
Artykuł

Powiązane tematy

100 lat agresji żydowskiej na Polskę.Lata kłamstw, propagandy i manipulacji historią Polski odniosły swój przykry skutek – większość Polaków nie ma zupełnie pojęcia, że kraj nasz, od co najmniej stu lat, jest przedmiotem otwartej żydowskiej agresji wobec naszej niepodległości. Prób stworzenia zarządu nad miejscową ludnością było w Polsce kilka, a każda z nich miała zupełnie inny charakter, była te ...  wyświetl więcej

  kamil30,  05/09/2015

@Marek Lipski: Martwę się o Ciebie...czy to na temat tekstu Terlikowskiego?

@kamil30: Martwę się o Ciebie...czy to na temat Polaków katolików w Polsce.Gdyby nie Chrzest ,Polacy byli by Rosjanami lub Chazarami.Nie było by eioba.pl,salon24.pl,natemat.pl a językiem generalnym był by rosyjski i hebrejski.Czy tego oczekujesz?KRK popełnia jako administracja kardynalne błędy,gdyż się nie broni.Terlikowski jest hebrejczykiem(tak jak Michnik) i nie zależy mu na markentingu dla kat ...  wyświetl więcej

  kamil30,  05/09/2015

@Marek Lipski: I znowu nie odniosłeś się do mojego tekstu. Na szczęście jest 2015 r. i jesteśmy Polakami, więc możemy co nieco w swoim kraju zmienić.

@kamil30: "I znowu nie odniosłeś się do mojego tekstu"...Szkoda.Brakuje argumentacji w stylu Michnika?

  kamil30,  05/09/2015

@Marek Lipski: To nie żadna "argumentacja w stylu Michnika " - napisałem konkretny tekst do którego w ogóle się nie odniosłeś. Zamiast tego dałeś pokaz histerii.

@kamil30: Nie czytasz moich komentarzy dlatego repetycja i cytuję:Terlikowski jest hebrejczykiem(tak jak Michnik) i nie zależy mu na markentingu dla katolików.Fronda.pl jest pseudo katolicka a jej redaktor Terlicki jest amatorem żyjącym z tego pseudo katolickiego portaliku.Przestań bajeczki pisać o katolikach.

  kamil30,  05/09/2015

@Marek Lipski: To podaj namiary na jakiś nie pseudo - katolików z Polski. Oczywiście jest ta część Kościoła bardziej związana z Tygodnikiem Powszechnym, też ta od księdza Tischnera - ale oni są uważani za liberałów i nieprawdziwych katolikw - zgniłych postępców z "Kościoła otwartego" - są jeszcze lefebryści, fani mszy trydenckiej i to oni uważaja się za jedynych prawdziwych depozytariuszy wiary. C ...  wyświetl więcej

@kamil30: Przykro mi że obrażasz Franciszka,dobrodzieju.Papieża Franciszka a gloryfikujesz pseudo ateistów i pseudo lewicowych w Polsce.bez programu dla wyborców w Polsce.Nie interesuje mnie Terlikowski tak jak nie interesują mnie Twoje reakcje na Terlikowskiego.Nie interesuje mnie historia przestępcza urzędników Kościoła.W innych wiarach jest znacznie więcej patalogii.

@Marek Lipski: Nigdzie nie wypowiedziałem się jeszcze o Franciszku. Idź spać żołnierzu, pozdrów synka :-)

@kamil30: "Katolicka sekta musi zostać zmarginalizowana" czyli chcesz "zmarginalizowania" Papieża.Wstyd i hańba.

  kamil30,  06/09/2015

@Marek Lipski: Jak uważasz - owszem, jestem za świeckim państwem bez Watykanu w takiej formie. Jedynie dla chętnych. Nie mam żadnego poczucia wstydu, odwrotnie - obowiązku.

  mojra  (www),  06/09/2015

@kamil30: Terlikowskiemu marzy się kościół bez Jezusa i eucharystii. Dlatego uprawia kazuistyczne łamańce o Bożym miłosierdziu dla wszystkich bez skruchy i pokuty. Nie wie co czyni tak jak wrogowie Jezusa i Kościoła. Dlatego modle się za nich do Trójcy o łaskę wiary. Bez niej mózg tworzy herezje i znęca się nad duszą każdego mijającego się z prawdą jaka ogłosił Jezus.

Podziwiam chec, wole, determinacje przelewania "pustego w prozne" na temat wierzen,
kosciolow (niezliczonej ilosci) ich "pustej zawartosci" a szczegolnie tej dzialajacej u nas
"zbudowanej" wokol syna 13-toletniej Miriam i zolnierza z polnocnej Europy,
(szatyn, niebieskie oczy) nazwanym Joshua, a przez Rzymian Jezus.
Jesli kiedykolwiek wogole istnial i w przypowiastkach ...  wyświetl więcej

  kamil30,  06/09/2015

@zakrawarski: Mnie nie interesuje to w co ludzie wierzą, jeśli będzie się to odbywało w państwie świeckim i w obrębie jego prawa. A z tego typu tekstami juz kończę, bo kto jest przekonany ten jest a chronicznie chorym się nie pomoże. Toteż daję sobie spokój.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska