Login lub e-mail Hasło   

Wyjątkowo trwały i bezpieczny wózek BRITAX GO wyróżniony w prestiżowym badaniu

Szukasz najlepszego wózka dla swojej malucha? Wybierz BRITAX GO, który jako jedyny spośród 14 testowanych wózków otrzymał ocenę dobrą.
Wyświetlenia: 497 Zamieszczono 09/09/2015
Zgłoszony przez 2 użytkowników jako spam

Wśród najważniejszych kryteriów oceny, które wzięto pod uwagę w tegorocznym teście, znalazły się: funkcjonalność, poręczność, trwałość i obecność substancji szkodliwych. BRITAX GO – wielofunkcyjny wózek z dodatkową możliwością zamontowania gondoli i nosidełka, dzięki czemu jest odpowiedni dla dzieci od chwili narodzin do 3 roku życia – znalazł się w gronie 14 ocenianych przez Fundację produktów.


Najwyższą ocenę wózek marki BRITAX otrzymał za trwałość i bezpieczeństwo. Stwierdzono także, że wysokiej jakości gondola ma wystarczająco dużo miejsca i jest komfortowa dla dzieci w wieku do 5 miesięcy. Test potwierdził także, że wózek BRITAX GO wyróżnia się łatwością składania i rozkładania, co jest szczególnie ważne dla rodziców często podróżujących z dzieckiem. Bardzo pozytywnie oceniono również wysokość uchwytu i możliwość jego regulacji. Jedyne zastrzeżenie dotyczyło faktu, że siedzisko wózka nie ma możliwości płaskiego ustawienia w poziomie i braku regulacji długości podnóżka – warto jednak od razu zauważyć, że możliwe jest za to regulowanie jego położenia, co zapewnia dziecku komfort. Wpływa na niego również wielopozycyjny zagłówek.


Wózek BRITAX GO z gondolą jako jedyny finalnie został wyróżniony oceną dobrą, otrzymując notę 2,4 (w skali 0,5-5,5, gdzie 0,5 jest oceną najwyższą, a 5,5 najniższą) i tym samym został zwycięzcą najnowszego badania fundacji Stiftung Warentest.
Wózek BRITAX GO został zaprojektowany z myślą o rosnących dzieciach – wysoka pozycja gondoli wpływa na budowanie bliskości rodzica z dzieckiem, a niskie siedzisko rozwija jego niezależność i pozwala mu na poznawanie świata. Wózek daje się łatwo regulować i przekształcać – jego składanie jest bardzo łatwe, po złożeniu zajmuje mało miejsca, więc bez problemu można go przewozić samochodem. Dodatkowo wózek wyposażony jest w odblaskowe paski 3M Scotchlite™, które zwiększają bezpieczeństwo po zmroku. Koła są lekkie i odporne na przebicia, dodatkowo obrotowe przednie koła posiadają możliwość blokady. To sprawia, że BRITAX GO jest wózkiem, który poradzi sobie na każdym terenie.


- Produkty marki Britax to gwarancja najwyższej jakości – mówi Małgorzata Gromadzka, Brand Manager w firmie Akpol, która jest dystrybutorem produktów firmy Britax Römer w Polsce. – dodaje.
Fundacja Stiftung Warentest jest największą i najbardziej znaną organizacją konsumencką w Niemczech. Wraz z niezależnymi instytucjami badawczymi fundacja dokonuje losowych testów wózków spacerowych, które według niej są najpopularniejsze na niemieckim rynku. Poprzedni test odbył się we wrześniu 2009 r. Wyniki testu są dostępne, po wniesieniu opłaty, pod adresem: https://www.test.de/Kinderwagen-Nur-ein-Wagen-ueberzeugt-im-Test-4805700-0/.
Szczegółowe informacje na temat wózka BRITAX GO można znaleźć pod adresem:
http://www.britax-roemer.pl/wozki/britax-go/britax-go/.

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1793
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 1050
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1337
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 970
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 703
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1217
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1023
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 561
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 813
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1242
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1083
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1117
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 584
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska