Login lub e-mail Hasło   

Hijra. Polski muzułmanin: to zaplanowana inwazja.

Słowa polskiego muzułmanina stają się hitem internetu.
Wyświetlenia: 808 Zamieszczono 12/09/2015

Skomentował on w ostry sposób trwający obecnie kryzys imigrancki i pomysły sprowadzenia do Polski imigrantów.„To zaplanowana inwazja” – pisze zdecydowanie. 

-„Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra, czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was, bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy.

Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na Bliskim Wschodzie i w Azji dostosują się do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem, religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga, a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem Europejczykiem, a wszystkie izmy zostawiam w domu.

Boje się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc.

Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdza ze za przejazd o europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów – skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, maja takie pieniądze? Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji europy.”

 

http://prostozmostu.net/kraj/polski-muzulmanin-zaplanowana-inwacja

Najpopularniejsze moje artykuły

Podobne artykuły


10
komentarze: 16 | wyświetlenia: 1167
15
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2538
12
komentarze: 6 | wyświetlenia: 35949
230
komentarze: 178 | wyświetlenia: 245637
63
komentarze: 67 | wyświetlenia: 13727
45
komentarze: 9 | wyświetlenia: 5542
36
komentarze: 38 | wyświetlenia: 9744
31
komentarze: 16 | wyświetlenia: 11472
9
komentarze: 7 | wyświetlenia: 863
30
komentarze: 28 | wyświetlenia: 2623
30
komentarze: 52 | wyświetlenia: 5762
27
komentarze: 15 | wyświetlenia: 4682
25
komentarze: 4 | wyświetlenia: 2789
 
Autor
Dodał do zasobów: Marek Lipski
ArtykułVideo dla dorosłych.Czy wojsko lub policja poradzą sobie w Polsce?"Wymiana kulturowa" i "asymilacja" uchodźców z Polakami rozpoczęła się na dobre. Imigranci nie chcieli dostosować się do poleceń. Polskie służby graniczne musiały zostać użyte do zaprowadzenia porządku.
https://www.youtube.com/watch?(...)6KeVsKE

Oto idee m

...  wyświetl więcej

Cytat z internetu:Nie bądźmy ksenofobami, nacjonalistami czy nawet faszystami. Przyjmijmy islamskich emigrantów wyrobami z wieprzowiny i produktami z naszych gorzelni. W ten sposób niejako przy okazji zlikwidujemy tzw. "świńską górkę" i nadprodukcję wódki. Przebudujmy chlewnie na hotele i tam przenieśmy ortodoksów islamskich. Wyposażmy tak zbudowane hotele w łóżka z Czerwonego Krzyża z logo tej or ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska