Login lub e-mail Hasło   

Bekanntmachung!

Niemiecki plan ostatecznego rozwiązanie problemu uchodźców w Europie.
Wyświetlenia: 802 Zamieszczono 16/09/2015

                                                                                             fot.Google images


 Kanclerz Niemiec w ścisłym porozumieniu z Aparatem Administracyjnym Unii Europejskiej i przy pełnej kolaboracji rządu Polskiego podjęła epokową decyzję o ostatecznym rozwiązaniu problemu syryjskiego w Europie.

W rezultacie jednogłośnego odrzucenia kosztownego i logistycznie trudnego do zrealizowania "Projektu Madagaskarskiego" i opieszałości reżimu Baracka Husseina Obamy w tej kwestii zdecydowano się na plan umieszczenia żywiołowo zalewających Europę Zachodnią uchodźców z Bliskiego Wschodu w polskich obozach przesiedleńczych w okolicach Lublina, o czym Kanclerz Merkel osobiście poinformowała polskie władze na Twitterze.

 Władze Niemiec - przypominając Rządowi RP historycznie dobrosąsiedzkie stosunki niemiecko-polskie jak i europejską solidarność i współodpowiedzialność - motywują swoją decyzję o lokalizacji obozów przesiedleńczych w Polsce bardzo korzystnymi warunkami naturalnymi (odosobnienie i zalesienie terenu), już istniejącą albo wymagającą nieznacznych remontów infrastrukturę mieszkaniową, dobrze rozwinietą - jak na tą cześć Europy - siecią kolejową, przestrzenią życiową uwarunkowaną stosunkowo małą gęstością zaludnienia, niskim przyrostem naturalnym, brakiem rąk do pracy spowodowanym odpływem siły roboczej do EU. Nie bez znaczenia jest historyczno-cywilizacyjna bliskość tych regionów Polski do kultury Orientu. Przed rozpętaną przez bolszewizm II Wojną światową co dziesiąty Polak miał bliskowschodni rodowód. Wg opinii niemieckich specjalistów Polaków  - w przeciwieństwie do współczesnego zateizowanego społeczeństwa niemieckiego - łączy z ludami Bliskiego Wschodu podobna wrażliwość religijna oparta na ślepej wierności monoteistycznym/abrahamistycznym korzeniom.

W zamian - jako wyraz dobrej woli i wdzięczności Władze Niemiec rozpatrzą możliwość przedłużenie do roku 2044 leasingu wydzierżawionch Polsce po wojnie wschodnich prowincji: Freie Stadt Danzig, Ostpreußen, Niederschlesien, Oberschlesien i Pomerania, które przez wieki wypełniały swoją pionierską misję na Wschodzie sławiąc Germański Heimat i ucząc słowiańskie plemiona szacunku do pracy i do zachodnioeuropejskich wartości cywilizacyjnych.

 Każdy przesiedleniec zgłaszający się do transportów kierowanych na Wschód z obozów przejściowych w Monachium, Frankfurcie nad Menem, Hamburgu i Berlinie otrzyma rację żywności na 2 dni i pozwolenie na zabranie ze sobą nie więcej niż 50 kg bagażu. Po przybyciu do miejsca przeznaczenia każdemu zewidencjonowanemu przesiedleńcowi komendatura obozów zapewni higieniczne warunki/opiekę zdrowotną, godziwe warunki lokalowe... a nawet bezpłatne usługi fryzjerskie. Będą oni mieć prawo do wysłania kartki pocztowej do najbliższych i znajomych - nadal nielegalnie koczujących w antysanitarnych warunkach na dworcach, parkingach, parkach miejskich i innych miejscach publicznych na terenie Niemiec i stwarzających poważne zagrożenie epidemiologiczne dla miejscowej ludności. Wszystkim zdolnym do pracy uchodźcom - zwłaszcza specjalistom - celem umożliwienia im przynajmniej częściowego pokrycia kosztów tej bezprecedensowej w historii zjednoczonej Europy akcji przesiedleńczej - zapewni się pracę w pobliskich zakładach przemysłowych a nawet dodatkowe racje żywności.
 

 Władze Unii Europejskiej ostrzegają, że uchodźcy, którzy w ustalonych terminach nie zgłoszą się dobrowolnie na przesiedlenie na Wschód będą pociągnięci za konsekwencje.

 Jednocześnie uprzedza się wszystkich obywateli Unii Europejskiej, że kontakt z uchodźcami z Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki stanowi poważne zagrożenie dla Waszego zdrowia i życia albowiem wielu z nich to nosiciele odry, ospy wietrznej, tyfusu, malarii i chorób wenerycznych.

 Osoby świadomie udzielające pomocy (czynnej bądź biernej) bliskowschodnim uchodźcom uchylającym się od Humanitarnego Planu Ost 2015 będą oskarżone, skazane i surowo ukarane za sabotaż, zdradę Europejskich wartości i podważanie Niemieckiego Dzieła Odbudowy Tysiącletniej Zjednoczonej Europy opartego na porządku, ładzie społecznym, kolaboracji oraz żelaznej dyscyplinie czyli bezwarunkowemu podporządkowaniu i posłuszeństwu wobec władz i ślepemu wykonywaniu rozkazów Unii Europejskiej.

Angela Merkel - Kanclerz Niemiec

Martin Schulz - Przewodniczący Parlamentu Europejskiego 

Jean-Claude Juncker - Przewodniczący Komisji Europejskiej

Donald Tusk - Prezydent Europy (in absentia)

Podobne artykuły


16
komentarze: 111 | wyświetlenia: 2058
13
komentarze: 8 | wyświetlenia: 842
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 787
12
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1457
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 918
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1265
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 399
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 660
10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 630
10
komentarze: 298 | wyświetlenia: 939
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 684
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 569
9
komentarze: 140 | wyświetlenia: 771
9
komentarze: 107 | wyświetlenia: 994
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 957
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  mojra  (www),  16/09/2015

Każdy z nich na ubraniu musi przyszyć sobie półksiężyc. Osobniki chore będą wysłane do seraju po umyciu w łażni a potem przez komin.

Droga mojro, nie jestem pewien czy zrozumialas przeslanie mojego (wcale nie az tak ) satyrycznego tekstu....

  mojra  (www),  16/09/2015

@youngcontrarian: pewnie chodzi o humanitarną eutanazje podstarzałych zlepków komórek

Zaczyna sie...
>>>Juncker: Polska musi wykonać decyzje Unii ws. uchodźców<<<

Cały tekst: http://wyborcza.pl/0,0.html?_g(...)tOB6XT6
***
Nagły przypływ solidarności i tolerancji niektorych naszych polityków i mediow wobec muzulmanskich uchodźców to bynajmniej n

...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska