Login lub e-mail Hasło   

Ślub z motywem – bal maskowy.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://slubi.pl/blog/slub-z-motywem-bal-(...)wy/398/
Któż nie marzył o tym, aby wziąć udział w balu maskowym? Wspaniała atmosfera, ukrycie części twarzy, a w konsekwencji intymność i tajemnica.
Wyświetlenia: 441 Zamieszczono 16/09/2015

Choć na weselu większość gości zna się nawzajem, to nic nie przeszkadza w tym, aby zorganizować przyjęcie weselne właśnie z motywem maskarady.

Bal maskowy to przede wszystkim maski. Trzeba się zatem zatroszczyć o to, by dla wszystkich gości – również dla tych mniejszych – przygotować je. Najlepsze będą te na delikatnych gumkach, bowiem te trzymane w ręku są mało praktyczne zwłaszcza w przypadku tradycyjnych tańców. Trzeba też rozważyć to, jaką porą roku będzie odbywał się ślub i wesele oraz czy sala weselna będzie klimatyzowana, gdyż pod maską twarz może się pocić. Oczywiście w związku z szerokim wyborem masek można zdecydować się na te wykonane z delikatnego, przewiewnego materiału, wówczas czas i miejsce nie będą mieć znaczenia. Sporą różnicę będzie jednak widać w koszcie tychże masek. W zależności od rodzaju materiału, z którego są wykonane, zdobień czy wielkości za jedną maskę trzeba zapłacić od 5 do 20 złotych. Oczywiście są na pewno też i droższe, jednak ja proponuję te w przystępnych cenach, bo trzeba pamiętać o tym, że każdy z gości powinien ową maskę dostać. Jeżeli mamy wesele na 100 osób to będzie to spory wydatek, nawet po minimalnej cenie.

Maski powinny być rozdane przy wejściu na salę lub mogą być również rozłożone przy każdym nakryciu na stołach. Można także złożyć je w eleganckim pudełku, koszyczku w wyróżnionym miejscu na sali. Koniecznie trzeba poinformować gości o przeznaczeniu przygotowanych masek, gdyż jest to rozwiązanie nieczęsto jeszcze wykorzystywane.

Bal maskowy to kolory, pełna gama barw. W związku z tym wystrój sali weselnej winien to odzwierciedlać – oczywiście z gustem i bez przesady. W tym miejscu dobrze będą wyglądać intensywne, nawet ciemne kolory z dodatkami koronek, piór, ewentualnie kryształków. Ten motyw warto wykorzystać również już podczas przygotowywania zaproszeń, podziękowań, winietek, a nawet tortu.

Najczęściej Młodzi decydują się na ślub z motywem maskarady w noc sylwestrową. Jest to wspaniała okazja do przebieranek. Świętować można zarówno szczęście Młodej Pary, jak i rozpoczynający się Nowy Rok. Impreza dwa w jednym to wyjątkowa okazja do spędzenia nocy sylwestrowej inaczej niż zwykle. Niektórzy od lat spędzali go w domu przed telewizorem, a przyjęcie weselne pozwala im na sylwestra w miłym, znanym gronie najbliższych, rodziny i przyjaciół. Znajdą się i tacy, którym wesele w sylwestra nie za bardzo pasuje, jednak to są tylko nieliczne wyjątki.

Ślub z motywem maskarady to wspaniały pomysł na wykonanie rewelacyjnych zdjęć. Odpowiednia gra światłem pozwoli uzyskać niesamowite efekty i będzie stanowiło wspaniałą pamiątkę na lata. Ponadto z pewnością takie wesele mocno zapadnie wszystkim w pamięć.

Podobne artykuły


30
komentarze: 69 | wyświetlenia: 8243
28
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2307
26
komentarze: 42 | wyświetlenia: 2047
21
komentarze: 5 | wyświetlenia: 48455
11
komentarze: 5 | wyświetlenia: 951
20
komentarze: 27 | wyświetlenia: 15403
20
komentarze: 27 | wyświetlenia: 3093
19
komentarze: 19 | wyświetlenia: 1860
17
komentarze: 38 | wyświetlenia: 5828
6
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1014
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska