Login lub e-mail Hasło   

Pasy do sukien ślubnych.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://slubi.pl/blog/pasy-do-sukien-slubnych/399/
Niemal każda kobieta, która ma wstąpić w związek małżeński na długo przed ceremonią rozgląda się za swoją wymarzoną suknią.
Wyświetlenia: 749 Zamieszczono 16/09/2015

Pod uwagę brany jest przede wszystkim ogólny wzór, kolorystyka, dodatki, upięcia, a także dopasowanie do figury. Niezmiernie ważną rolę odgrywają również dodatki, które muszą razem współgrać, bo przecież „diabeł tkwi w szczególe”. Jednym z tych dodatków jest pas do sukni, który może przybierać różną formę. Poniżej zostaną one zaprezentowane.

Tradycyjne – do tej grupy pasów należą te, które zazwyczaj można spotkać na sukniach. To jest są one zwykle nieco szersze i wykonane z materiału tego, co suknia lub podobnego. Kolor może być bardzo różnorodny, począwszy od takiego jak suknia aż po ciemne barwy. Tak, czy tak jest to bardzo eleganckie rozwiązanie i zwykle sprawdza się w bardzo wielu przypadkach.

Kryształowe – w tej grupie znajdują się wszystkie te pasy, które posiadają przyczepione, na ich całej powierzchni lub na jej części, kryształki. Mniejsze, większe, ale zwykle jednokolorowe. Również jest to bardzo eleganckie i stylowe rozwiązanie, z którego Panie Młode bardzo często korzystają.

Z kwiatów – jest to nowy trend, z którego korzystają te bardziej odważne Panny Młode. Pas przykładany do sukni wykonany z kwiatów nie przylega do niej ściśle. Można go określić jako pewną odmianę wianka, z tym, że jest on przygotowywany w taki sposób, by nie pobrudził sukni. Z całą pewnością jest to bardzo efektowne rozwiązanie, które nie tylko zachwyci gości, ale i wprowadzi kolor, ożywi suknię Panny Młodej, czy nawet ją samą, a także będzie wspaniale się prezentować na fotografiach weselnych. To zdecydowanie bardzo oryginalny dodatek, który skupi uwagę na najwęższym punkcie ciała przyszłej mężatki – pięknej talii.

Pasy do sukni – jak nosić?

Wiemy już jakie rodzaje pasów do sukien ślubnych mamy do wyboru, przyszedł czas zatem na kilka rad jak nosić owe ozdoby.

Najważniejszą kwestią jest fakt, aby pas pasował do wybranej przez nas sukni ślubnej. Jego rolą jest podkreślić i dodać charakteru kreacji ślubnej, a nie ją zdominować. Musimy również pamiętać o tym, że pas do sukni nie każdej z nas będzie pasować. Pamiętajmy żeby nie robić nie na siłę, bo wtedy efekt może być odwrotny.

Chcąc, tym coraz popularniejszym dodatkiem, podkreślić talię i figurę, nadając przy tym idealne proporcje klepsydry należy w najwęższym punkcie pasa zawiązać dodatek. Panie, które mogą pochwalić się nienaganną figurą i szczupłą talią mogą zaszaleć i wybrać zdecydowanie bardziej wyrazisty pas przyozdobiony dużym kwiatem lub bogato przygotowaną kompozycją.

Pasy do sukni ślubnych stają się coraz bardziej popularne. Panię chętnie po nie sięgają, jednak decydując się na tego typu dodatek należy pamiętać, żeby nie przesadzić. Odpowiednio dobrany pas może dodać całości szczególnego charakteru skromnej sukni ślubnej, ale również i bogato zdobionej.

Według mnie to bardzo trafiony dodatek. A Wy co o tym sądzicie?

Podobne artykuły


33
komentarze: 10 | wyświetlenia: 107399
28
komentarze: 9 | wyświetlenia: 27342
16
komentarze: 2 | wyświetlenia: 8522
8
komentarze: 3 | wyświetlenia: 12111
31
komentarze: 69 | wyświetlenia: 8876
29
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2658
27
komentarze: 42 | wyświetlenia: 2404
22
komentarze: 5 | wyświetlenia: 53550
11
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1604
21
komentarze: 27 | wyświetlenia: 16019
20
komentarze: 19 | wyświetlenia: 2129
21
komentarze: 27 | wyświetlenia: 3507
18
komentarze: 38 | wyświetlenia: 6472
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska