Login lub e-mail Hasło   

Wynajem powierzchni w Tomaszowie Mazowieckim – porady dla właścicieli

Właściciele powierzchni użytkowych, jakie jak biura czy magazyny, najczęściej oddają swoje lokale pod wynajem.
Wyświetlenia: 292 Zamieszczono 16/09/2015

Wiele developerów decyduje się na wynajem nowo powstałych budynków, przeznaczonych specjalnie dla wielu firm. Jednak wynajem powierzchni w Tomaszowie Mazowieckim wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i specjalistyczną wiedzą. Właściciele muszą nie tylko znać własny budynek, ale również orientować się w konkurencji, a także płynnie poruszać się na rynku budowlanym. Sprawdź co musi wiedzieć każdy właściciel, zanim zdecyduje się na wynajem powierzchni w Tomaszowie Mazowieckim lub innych miastach centralnej Polski.

Zaplanuj czynsz

Jednym z najważniejszych aspektów wynajmowania powierzchni jest określenie wysokości czynszu dla najemcy. Będzie to pierwsza rzeczy o jaką prawdopodobnie zapyta nowy lokator. Przygotowanie odpowiedniej wyceny jest bardzo trudne i najlepiej zlecić to specjaliście. Jeśli jednak polegasz na własnych umiejętnościach, najlepiej ustalać cenę na podstawie konkurencji. Poszukaj ofert na wynajem powierzchni w Tomaszowie Mazowieckim i porównaj je ze swoim lokalem. Szukaj miejsc, które posiadają podobne parametry, zarówno pod względem wielkości powierzchni, lokalizacji jak i atrakcyjności lokalu. Po znalezieniu lokalu najbardziej zbliżonego do Twojego, ustal cenę za wynajem. Sprawdź również, czy ustalenie takiej ceny będzie dla Ciebie rentowne! Chodzi przecież o to, aby wynajem powierzchni przynosił odpowiednie zyski!

Ogłaszaj się!

Jeżeli planujesz wynajem powierzchni w Tomaszowie Mazowieckim, nie obejdzie się bez umieszczenia odpowiedniego ogłoszenia. Istnieje kilka sposobów na znalezienie najemców. Przede wszystkim umieść informację o dostępności lokalu na budynku, zwłaszcza jeżeli położony jest w dobrej lokalizacji. Jeżeli reklama będzie dobrze widoczna, może zachęcić najemców do skontaktowania się z właścicielem. Najbardziej popularną metodą na wynajem powierzchni w Tomaszowie Mazowieckim jest ogłaszanie się w Internecie, na popularnych portalach lub własnej stronie internetowej. Jednak, aby ogłoszenie w Internecie przyniosło spodziewane rezultaty, konieczne jest umieszczenie w ogłoszeniu zdjęć, prezentujących miejsce do wynajęcia. Zdjęcia powinny być dobrej jakości i pokazywać całe pomieszczenie, również takie miejsca jak toalety, korytarz czy budynek, w którym mieści się biuro.

Profesjonalne oferty wynajmu powierzchni w Tomaszowie Mazowieckim znajdują się na www.tomax.pl

Podobne artykuły


7
komentarze: 4 | wyświetlenia: 2356
83
komentarze: 25 | wyświetlenia: 74930
51
komentarze: 40 | wyświetlenia: 648651
44
komentarze: 37 | wyświetlenia: 15334
33
komentarze: 30 | wyświetlenia: 21769
30
komentarze: 22 | wyświetlenia: 40690
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 17591
29
komentarze: 8 | wyświetlenia: 13256
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 53488
29
komentarze: 15 | wyświetlenia: 22910
28
komentarze: 29 | wyświetlenia: 18341
26
komentarze: 34 | wyświetlenia: 23520
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska