Login lub e-mail Hasło   

Klerykalna mania wielkości

Kto ma szansę zostać najważniejszym człowiekiem na Ziemi. Ziemi gdzie władcą jest zły duch.Ten co jest jego pożytecznym idiotą kupionym za dobra doczesne
Wyświetlenia: 459 Zamieszczono 20/09/2015

Godność dziecka Bożego nadaje nam Bóg. To najważniejsza relacja w sferze uczuć, marzeń i pragnień. Żałosne "sam sobie sterem, żeglarzem okrętem" czy " jesteś kowalem własnego losu", "myślę wiec jestem"pora zastąpić tym dosadnym o Kubie, "jak Kuba Bogu tak Bóg Fidelowi"


Prozelityzm od którego odcina się Biskup Rzymu Franciszek, bez edukacji umożliwiającej przeczytanie dzieła Jezusa podyktowanego Marii Valtorcie jest bezskutecznym narzędziem ewangelizacji. Sprowadza się często tylko do straszenia piekłem.
Podobnie czytanie ewangelii, bez pokory proszenia o światło Ducha Świętego i Boga o łaskę wiary też jest katastrofą. Dlatego musimy połączyć wiedzę i wiarę, a z niej narodzi się trwała i silna Miłość do Jezusa, który upokorzył i zwyciężył piekło swoim posłuszeństwem Ojcu, a nie wspólczesnej Mu władzy religijnej.

.
Dziś ta władza nadal choruje na manię wielkości i antropocentryzm obrażając i zasmucając Boga a zwłaszcza dodając cierpień Jezusowi ignorowanemu w swoim mistycznym ciele, zamienionym w sale koncertową teatralną czy wybieg dla modelek
Niszczy i prześladuje tych kapłanów co prawdziwie i uczciwie czczą Jezusa, Maryję, Boga Ojca i Ducha Świętego, przyklękając do komunii.


Miłość do Boga i Kościoła traktuje się jak chorobę psychiczną. Zmiany w liturgii i teologiczne herezje łamiące tradycje Kościoła są narzucane kapłanom siłą i wymuszane przez żądanie ślepego posłuszeństwa przełożonym.
Największą świętością w parafii i kurii jest święty spokój i dobre układy z władzą świecką. Ważniejszym od Boga jest dziś kapłan i wierny. To antropocentryzm. Jest on przyczyną braku łaski i błogosławieństwa Nieba dla narodów, których episkopalizm doprowadził do ruiny narodowe Kościoły. .Rocznie sprzedaje się je tysiącami. Pieniądze ze sprzedaży konsumują niedobitki kleru odcinającego się od tych wiernych co chcą bronić wiary i szacunku dla Boga.


Bóg i Święci towarzyszą nam na co dzień przekazując wybranym swoje orędzia. Zagłuszane są one przez siły, które walczą z Bogiem w łonie Kościoła. Ta siła to biurokracja episkopalna i kurialna. To kokon który otacza kardynałów , biskupów i Papieża.
To kordon, zapora, filtr izolujący charyzmatycznych przywódców od wiernych i realiów życia wiernych z jego problemami. Tak był izolowany Jan Paweł ll a póżniej Benedykt. Ofiarą tego systemu jest wielu kapłanów.


Moje nawrócenie zawdzięczam ks Natankowi głoszącemu słowo Boże, które w wersji aktualnej i na bieżąco w formie orędzi, otrzymuje mistyczka Agnieszka Jezierska Księdza i mistyczkę spotkałem osobiście, będąc gościem na Pustelni Księdza Piotra w Grzechynii.


To piękny kompleks budownictwa ludowego góralskich cieśli. W kaplicy odbywają się codziennie msze transmitowane w internecie. Jeżeli ktoś chce zobaczyć krewkiego górala z łaską kapłaństwa, co modli się za swoich nieprzyjaciół, to polecam stronę Christus Vinci tv.


Aktualne w kurii krakowskie trwają przymiarki do pozbawienia księdza Piotra możliwości odprawiania mszy w internecie. To spektakularne przedsięwzięcie, jak zwykle opatrzność Boga, przemieni w zwycięstwo Jezusa który jest naszym Królem Prawdą i Życiem

Swistak

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1449
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1560
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 2030
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 2621
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2278
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1177
10
komentarze: 36 | wyświetlenia: 625
10
komentarze: 20 | wyświetlenia: 1125
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3242
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1307
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 1414
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 955
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2239
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska