Login lub e-mail Hasło   

Chory redaktor „Belfast Telegraph”obrzuca fekaliami Polaków i Polskę.

Dr Kevin McCarthy z zaburzeniami osobobowości(ang. personality disorder, łac. perturbatio personalitatis),z trudnym dzieciństwem (problemy z ojcem),po alkoholowej eskapadzie...
Wyświetlenia: 705 Zamieszczono 20/09/2015

„Odegraliście swoją rolę w Auschwitz. Nie zaprzeczajcie!”Wrodzone antysemickie poglądy na świat były powodem, dla jakiego Niemcy zlokalizowali obozy koncentracyjne właśnie w Polsce”.

bekfast

(Fot. print screen belfasttelegraph.co.uk)

Protest przeciwko autorowi i wydawcy „Belfast Telegraph” koordynuje Jan Niechwiadowicz, założyciel Polish Media Issues (PMI)

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1265
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1104
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 558
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 676
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 721
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 766
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 369
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 752
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 610
 
Autor
ArtykułToczeni postimperialnym kacem Brytyjczycy placa wysoka cene za wielowiekowy okres zniewalaia innych narodow, do ktorych NIKT ICH NIE ZAPRASZAL!
...To bylo nie do unikniecia, ze - w imie dziejowej sprawiedliwosci - pewnego dna duchy grabiezczego kolonializmu beda walic im w drzwi... ich wlasnych domow...wybudowanych na krwi, pocie i lzach bezitosnie wykorzystywanych ludzi na wszystkich konty ...  wyświetl więcej

Wrodzone antysemickie poglądy na świat były powodem, dla jakiego Niemcy zlokalizowali obozy koncentracyjne właśnie w Polsce”.
----------
Powodem moze byc calkowity brak wiedzy ale za to przygniatajcy nadmiar glupoty ktore pozwolily
K. Mcathy wyprodukowac takie nonsensowne twierdzenie.
W granicach przedwojennej Polski mieszkalo 84% wszystkich zydow na swiecie.
W B ...  wyświetl więcej

  papa666,  20/09/2015

Obóz zagłady Auschwitz powstał do eksterminacji ludności Polskiej" Auschwitz - obóz który powstał celem zagłady Polaków...
Pierwszy transport polskich więźniów składał się z 728 osób. Do Auschwitz deportowani zostali z więzienia w Tarnowie. Byli wśród nich żołnierze kampanii wrześniowej, harcerze oraz osoby zatrzymane przy próbie przedostania się do polskiego wojska we Francji. 14 czerwca 1940 r. uważany jest za dzień, w którym zaczął działać obóz Auschwitz."

  mojra  (www),  20/09/2015

To pokłosie popierania Grossa przez pozbawionych wyobrażni i politycznego instynktu lewaków.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska