Login lub e-mail Hasło   

Zabawa w plusy i minusy dla BlackOrchid, Mariusza Kajstury,eioba,natemat,salon24

Odpowiedz na art. "Refleksja", autora:Mariusza Kajstury. Dodatkowe informacje dla hejterów, "społecznych" cenzorów używających wyzwisk i mowy nienawiści.Z cyklu:Tylko Polska.
Wyświetlenia: 972 Zamieszczono 05/10/2015

Link do artykułu Pana Mariusza.

http://www.eioba.pl/a/4xgp/refleksja#post309170

Odpowiedz.

Ta zabawa w plusy i minusy jest na wielu portalach w Polsce.Zabawa ułatwia pracę cenzorów , poprawia samopoczucie trolom i hejterom,  pracującym,  solidnie,   pilnie ale na zlecenie czy na umowę o dzieło. Korzystają oni, nawet na eioba.pl , przykładowo, z prawa do szybkiej  "edycji" aby  wpisywać  obrazliwe,  wulgarne,  pełne wyzwisk  "tagi". Pomimo,że  IP w Polsce,jest  łatwe do  sprawdzenia.Zawsze omijają  w komentarzach temat  wpisu, notki,  artykułu, felietonu.W ramach "zadań domowych"donoszą" na autorów do administracji portalu czy portali.

Kto płaci,ten wymaga od "społecznych" cenzorów?Tak.

Oni lubią ryzykować.Wykryli lukę na eioba.pl tak jak na innych portalach i pojawiają się tylko gdy PO-PSL czy PiS są  krytykowane.Na zawołanie?Tak.Za kadżym podanym wpisem do bazy artykułów. na eioba.pl ,krytykującym działania polityków w Polsce, są aktywni.Boją  się panicznie swoich  komentarzy na Facebooku, na salon24.pl, natemat.pl czy nawet na niepoprawni.pl, salon24.pl które zastosowały prefencyjne filtry  (skrypty) lub boją sią reagujących administratorów, przekazujących "mowę nienawiści" do organów ścigania .Na wielu portalach są banowani lub konta "społecznych cenzorów" z wyzwiskami są likwidowane.

Są   jeszcze małe skrypty, które automatycznie,  przy zmiennym IP,mogą plusy czy  minusy  dodawać.
Podobna sytuacja jest z automatami,nabijającymi odsłony.


Silnik wordpress ale i joomla,drupal jak i inne cms mają luki. Eioba, natemat.pl(wordpress)salon24.pl (cms-składanka), nieporawni.pl(drupal)  oczekują rejestracji ale przy zmiennym IP, to jest  trudne "zadanie" dla administracji.


Podam przykład.

Tytuł: BXjypGUEkcruZ  ,kategorie:Deweloperzy, tagi:dwOZreEMRglQDofzZ.
Inny przykład.Tytuł:EnZeMcpDKdgQGTGT  Kategorie:Psychologia,Tagi:DwopFvLoehwTbQkx.


Na innych,moich  projektach dla Polski,dla EU,na których piszą blogerzy,bez rejestracji odrzuciłem vote...głosowanie ale i tak codziennie,500 do 2000 takich cytowanych artykułów,bez rejestracji oczekują na akceptację.Właściciel Grupy Eioba jako jedyny w Polsce,wprowadził na swoich projektach bardzo dobry model w http://justpaste.it i  w etxt.pl/.


Włączył mały  ale bardzo dobry,skuteczny skrypt.Znam ten skrypt.On jest dostępny w kodzie strony.Nawet nie ukrywa.To jest możliwe nawet na eioba.pl. Dodam,że Eioba.com jest międzynarodowa.Czasami korzystam i polecam.Wystarczy rejestracja na eioba.pl.
Właściciel Eioba z Wrocławia,poradzi sobie.Ma fantazję i wiedzę a to  jest bardzo ważne,  przy tak  ogromnej, gigantycznej konkurencji w internecie.


Facebook zastosował podobny,zmodyfikowany skrypt ale i tak ma problemy z fikcyjnymi kontami.To była refleksja na temat "Refleksji".Do tematu Pana Mariusza,który ma  rację.


Likwidacja  artykułów wraz z komentarzami jest miłą  iluzją, gdyż i tak orginały,są w archiwach w yandex,baidu,yahoo,google,bing.Koncerny  żyją nawet  z odsłon (reklamy) na podobnych portalach jak eioba.pl, natemat.pl, salon24.pl,niepoprawni.pl,neon24.pl .Zakładki do przesyłania na FB,google,twitter,przekazują automatycznie przy każdym dodanym wpisie, notce,sygnały do "komitetu centralnego"na portalach koncernów.Amen.Wystarczy....
Panie Mariuszu,dziękuję za inspirację.Pozdrawiam.

P.S.

Ostatnie 7 dni: 3.661
Cały okres: 4.215
Najpopularniejsze artykuły
Ostatnio edytowane

Podobne artykuły


11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1111
10
komentarze: 24 | wyświetlenia: 483
9
komentarze: 608 | wyświetlenia: 1521
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1545
8
komentarze: 38 | wyświetlenia: 907
7
komentarze: 4 | wyświetlenia: 554
7
komentarze: 1 | wyświetlenia: 272
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 688
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 711
5
komentarze: 1 | wyświetlenia: 600
294
komentarze: 63 | wyświetlenia: 105206
181
komentarze: 48 | wyświetlenia: 1192561
153
komentarze: 44 | wyświetlenia: 131049
105
komentarze: 29 | wyświetlenia: 114633
102
komentarze: 26 | wyświetlenia: 274019
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  07/10/2015

Lipski teraz rozumiem dlaczego tak uwielbiany przez tłumy obrońca Polski i Polaków jakim się kreujesz jest tak nisko notowany. "Cenzura" cię niszczy. Powineneś spróbować sił na portalach i w prasie rosyjskiej. Na Kremlu od czasów carycy Katarzyny zasiadają ludzie, którym troska o nas i nasz kraj spędza sen z powiek. Tam znalazłbyś więcej zrozumienia dla swoich krytycznych artykułów. Kto wie, może ...  wyświetl więcej

@Hamilton Starszy:Dobrze , że zgłasza się Hamilton wraz z "tagami" do raportu.Teraz Spocznij i śpij,bo póżna pora a w nocy nie płacą.Za słaby jesteś dla natemat.pl,salon24.pl,neon24.pl i niepoprawni.pl O moich projektach ,w różnych językach ,nie wspomnę.Brakuje Tobie jak zwykle odwagi aby pisać na temat.Wirtualny amatorze przy monitorze.W realu,nie jesteś w stanie,się wypowadać z braku odwagi dlatego masz szanse tylko tutaj i to tylko wirtualne.Pisz więcej i korzystaj z edukacji za darmo.

  Hamilton,  08/10/2015

@Marek Lipski: o twoich gigantycznych sukcesach na innych portalach wiedzą już wszystkie przedszkola. A twoja odwaga polega na tym, że srasz ze strachu przed czipami, iluminatami i innymi bzdurami, które wymyślili hodowcy kretynów.

@Hamilton Starszy Potrzebuje znowu Pampersów gdyż znowu używa słowa "sram",od słowa "srania" Jako fan Balcerowicza,,szpicli donoszących do administracji ,wróg totalny Alexa (http://www.infowars.com/watch-(...)s-show/)jest w swoim żywiole.Dla niego informacje z portalu http://www.prisonplanet.com/ ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  08/10/2015

@Marek Lipski: musisz zwiększyć aktywność. Jeszcze 2, góra 3 tysiące 'odważnych' artykułów i może zostaniesz kapciowym Macierewicza.

@Hamilton Starszy: "Jeszcze 2, góra 3 tysiące 'odważnych' komentarzy i może zostaniesz kapciowym Macierewicza". Napisz do Niego.Dostaniesz więcej....
*Biuro Poselskie Antoniego Macierewicza ul. Słowackiego 9
97-300 Piotrków Trybunalski
woj. łódzkie tel. (44) 647-13-84
fax (44) 647-09-69
antoni.macierewicz@sejm.pl
Biuro Poselskie Posła na Sejm RP Antonieg ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  07/10/2015

Najpopularniejsze artykuły
Ostatnie 7 dni:
Krwawe zamieszki w Kijowie.31 sierpnia 2015.Zdjęcia., wyswietlenia: 253
O powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV w Danii., wyswietlenia: 195
Raport GUS: W Polsce żyje 6,2 mln osób poniżej granicy ubóstwa?, wyswietlenia: 135
Nie wiem, czy się chwalisz czy żalisz?

Do donosiciela kolo (http://www.eioba.pl/kolo)donoszącego do administracji na moją osobę.Udowodnij szpiclu,że temat artykułu to fikcja.Ten facet "kolo"za dużo pije?Czy też ma 2 konta na eioba.pl?Pisze w tym samym czasie...co Hamilton Starszy?

Witam Liwa http://www.eioba.pl/liwa/articles.następnego donosiciela do administracji eioba.pl.Uderz w stół a donosiciele się zgłaszają.Wystarczy tylko napisać artykuł,wpis,notkę a "grupa muzyczna" zgłasza się do tablicy.

Panowie Hamilton contra Lipski, biorac pod uwage przyslowie: (madrosc narodu)
Kto sie lubi ten sie czubi, zlapcie byka za rogi, i wyznajcie sobie milosc wzajemna.
Jesli juz nie dozgonna to przynajmniej do pierwszego wzajemnego .......znudzenia.
Jesli milosc jest "goraco-prawdziwa" to jako taka zmieni sie w wieczna.
Wowczas "oprzecie" to o "swiety oltarz" tworzac trojkat jako "umilowani w Panu !
Kto zaczyna ?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska