Login lub e-mail Hasło   

O czym pamiętać kupując buty snowboardowe?

Każdy amator „zimowego szaleństwa” na początku przygody ze snowboardem doświadcza pewnych problemów podczas zakupu niezbędnego sprzętu.
Wyświetlenia: 791 Zamieszczono 23/10/2015

Każdy amator „zimowego szaleństwa” na początku przygody ze snowboardem doświadcza pewnych problemów podczas zakupu niezbędnego sprzętu. Jak dobrać buty snowboardowe, aby idealnie pasowały do stopy, zapewniały komfort jazdy i bezpieczeństwo?

Zakup pierwszych butów do snowboardu jest zwykle dość problematyczny. Czasami sami komplikujemy sobie życie wierząc w mity i przesądy z czasów, kiedy sprzęt narciarski kupowało się na wyrost i dla kilku pokoleń użytkowników.

Dziś wybór butów do nart i snowboardu oraz samych desek jest tak szeroki, że bez problemu wybierzemy sprzęt idealnie spełniający nasze oczekiwania zarówno pod względem bezpieczeństwa i wygody, jak i ciekawego wzornictwa.

Na co zwracać uwagę kupując buty snowboardowe?

Podczas zakupu butów snowboardowych zawsze uwzględnij swój wiek i płeć oraz dokładnie dobierz rozmiar do wielkości stopy. Butów do snowboardu nie należy kupować „na oko”, każdy model trzeba przymierzyć i sprawdzić czy jest nie tylko wygodny, ale także idealnie dopasowany do nogi . Najlepiej po założeniu wygiąć się nieco do przodu i ocenić czy nosek buta zbytnio nie uciska palców. Dobrze dobrany but snowboardowy powinien idealnie leżeć na stopie i zapewniać jej stabilność, dzięki czemu jazda na desce będzie nie tylko przyjemna, ale także nie zakończy się bolesnymi urazami.

Dostępne na rynku buty snowboardowe zapewniają komfort termiczny w każdych warunkach, dlatego nie należy kupować większego rozmiaru w celu założenia dwóch par skarpet. Taki zabieg spowoduje, że podczas jazdy stopa nie tylko będzie się pociła, ale przede wszystkim narazimy się na bolesne odparzenia i otarcia, które całkowicie zepsują przyjemność z jazdy na stoku.

Jeżeli szukasz wysokiej jakości butów snowboardowych, które pozwolą Ci czerpać niebywałą przyjemność z jazdy koniecznie odwiedź sklep internetowy supersklep.pl , który posiada wyjątkowo bogatą ofertę butów, odzieży, akcesoriów i sprzętu sportowego renomowanych marek. Na stronie supersklep.pl kupisz wysokiej jakości buty snowboardowe, które zapewnią Ci komfort i wygodę podczas jazdy oraz pozwolą wyróżnić się z tłumu innych miłośników jazdy na desce.

Podobne artykuły


19
komentarze: 22 | wyświetlenia: 1924
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1909
46
komentarze: 20 | wyświetlenia: 6604
31
komentarze: 14 | wyświetlenia: 5429
24
komentarze: 10 | wyświetlenia: 2142
24
komentarze: 24 | wyświetlenia: 2562
23
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1782
15
komentarze: 11 | wyświetlenia: 4815
11
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1078
11
komentarze: 18 | wyświetlenia: 1925
32
komentarze: 10 | wyświetlenia: 6954
26
komentarze: 24 | wyświetlenia: 5966
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska