Login lub e-mail Hasło   

Zimowe słuchawki dla zmarzluchów i aktywnych

Słuchawki – wspaniały sprzęt, który pozwala nam słuchać muzyki w taki sposób, żeby nie przeszkadzać innym. Lub też słuchać muzyki tak, żeby inni nam nie przeszkadzali.
Wyświetlenia: 1.082 Zamieszczono 17/11/2015

To cudowne urządzenie zimą sprawia jednak sporo problemów – słuchawki douszne często wypadają i nie chcą współpracować z czapkami, a słuchawki nauszne nie są najlepszym wyborem, kiedy na głowę musimy nałożyć kaptur. Nie wspominając już o śnieżnych szaleństwach na stoku, w trakcie których wybór „słuchawki czy kask” można chyba pozostawić bez komentarza.

Słuchawki w formie nauszników

Takie słuchawki z pewnością pokochają wszyscy umiarkowani fani, czy też wręcz antyfani, czapek. Nauszniki – słuchawki właściwie w niczym nie różnią się od tradycyjnych nauszników, poza tym, że w środku mają wbudowany głośnik. Dzięki dużemu wyborowi wzorów i kolorów z pewnością znajdziemy model, który będzie nam pasował do naszej zimowej stylizacji. Same słuchawki z kolei doskonale sprawdzą się nawet przy największych mrozach. Tym bardziej, że – w przeciwieństwie do zwykłych słuchawek – lepiej znoszą zimowe znoje, takie jak niskie temperatury, padający śnieg i inne czynniki, które mogą niekorzystnie wpływać na pracę urządzeń elektrycznych.

Słuchawki dla aktywnych

Właściwie jeśli chodzi o ten typ słuchawek, istnieją dwa rodzaje urządzeń. Możemy kupić słuchawki w formie specjalnych nauszników, z pałąkiem umieszczonym na potylicy i wzmacnianymi kablami, albo wręcz specjalne słuchawki narciarskie, które zostały skonstruowane tak, żeby można było schować je pod kask. Słuchawki pod kask często mają specjalne rzepy, tak, żeby można było wygodnie zamontować je w środku, a przy tym nie są zbyt głośne – nie jest to jednak wada urządzenia, ale troska producentów o to, żeby narciarz nie tracił kontaktu z otoczeniem. Kupując słuchawki przeznaczone do jazdy na nartach warto wybrać model wyposażony w specjalną klamerkę, która umożliwia stały dostęp do regulacji głośności.

Szczęśliwie dla wszystkich wielbicieli muzyki producenci słuchawek zadbali o to, żeby chłodna aura wcale nie przeszkadzała melomanom w słuchaniu ulubionych kawałków o każdej porze dnia i nocy! Dzięki tym kilku propozycjom, wszyscy – zarówno osób lubiące długie, zimowe spacery, jak i zadeklarowani fani „białego szaleństwa” – znajdą wśród oferty sklepów ze sprzętem muzycznym coś, co zadowoli ich potrzeby w chłodniejsze dni.

Podobne artykuły


8
komentarze: 79 | wyświetlenia: 1153
111
komentarze: 32 | wyświetlenia: 60727
54
komentarze: 56 | wyświetlenia: 32590
54
komentarze: 68 | wyświetlenia: 31293
50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 63525
49
komentarze: 18 | wyświetlenia: 64976
39
komentarze: 50 | wyświetlenia: 23278
39
komentarze: 30 | wyświetlenia: 28845
37
komentarze: 9 | wyświetlenia: 28519
36
komentarze: 37 | wyświetlenia: 23498
34
komentarze: 21 | wyświetlenia: 26317
32
komentarze: 12 | wyświetlenia: 26675
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy






Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska