Login lub e-mail Hasło   

Jak zaoszczędzić , a może dodatkowa praca

Wiele rodzin zadaje sobie pytanie jak zaoszczędzić , albo gdzie poszukać dodatkowej pracy , dochodu
Wyświetlenia: 338 Zamieszczono 18/11/2015

Dawno temu ktoś powiedział ty nie myśl jak zaoszczędzić , ale jak zarobić więcej

Trzymając się właśnie tej wskazówki zastanowimy się gdzie i jak można w dzisiejszych czasach zarobić dodatkowe pieniądze .

Po pierwsze zobacz mamy już xxI wiek , więc nie myśl o szukaniu drugiego etatu , stracisz czas i zdrowie , a nie o to chodzi .

Składanie długopisów i roznoszenie ulotek , to też nie jest propozycja dla ambitnej rozwijającej się rodziny .

A może nocna praca w ochronie , zapomnij o tym ,przecierz musisz spać , odpoczywać , spędzać czas z rodziną .

No to pozostają jesxcze dwie rzeczy , praca przez internet . Jest to na pewno ciekawa propozycja , wymaga od nas sporo wiedzy no i wyszukania odpowiedniego partnera biznesowego . Ale mogą to być programy partnerskie banków , firm . 

Nie szukałbym na twwoim miejscu tak zwanego szybkiego zarobku , klikanie w reklamy , ankiety , czy może rynek forex , no chyba że się na tym dobrze znasz .

No i teraz jeszcze jedna propozycja a mianowicie marketing sieciowy , wielopoziomowy . 

To też jest ciekawa propozycja godna xxI wieku . MLM przywędrował do nas z USA gdzie jego udział w rynku jest ogromny . W Polsce cały czas się rozwija , ale jest to naprawdę ciekawa propozycja która pozwala po pierwsze dobrze zarabiać a po drugie budować dochód pasywny . 

Dochód pasywny to sytuacja w której wykonana praca przynosi dochody w kolejnych miesiącach czy latach  .

Często jest to porównywane do piramid  finansowych i doceniam twoje obawy , ale zapomnij o tym , takie rzeczy opowiadają tylko Ci którzy nigdy nie mieli z mlm nic do czynienia i boją się , Tak boją się spróbować czegoś nowego , albo zazdroszczą innym że zarabiają dużo więcej niż oni . MLM opiera się na zaufaniu i budowaniu . Możesz stworzyć swój biznes opierając się na 7 , 10 osobach . decyzja oczywiście należy do Ciebie .Jeśli ta tematyka cię interesuje napisz do mnie , porozmawiamy

Podobne artykuły


8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 258
7
komentarze: 18 | wyświetlenia: 850
83
komentarze: 25 | wyświetlenia: 71934
51
komentarze: 40 | wyświetlenia: 647586
44
komentarze: 37 | wyświetlenia: 14809
33
komentarze: 30 | wyświetlenia: 21326
30
komentarze: 22 | wyświetlenia: 40296
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 17250
29
komentarze: 8 | wyświetlenia: 13010
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 53049
29
komentarze: 15 | wyświetlenia: 22358
28
komentarze: 29 | wyświetlenia: 17931
26
komentarze: 34 | wyświetlenia: 22927
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Czegoś nie rozumiem.

Najpierw na początku w pierwszych akapitach autor stanowczo odradza by poświęcać czas na drugą pracę i energię, którą trzeba w to włożyć, a na końcu wręcz zachęca by zainteresować się MLM i na tym zarabiać.

Trzeba być albo bardzo ograniczonym albo bardzo leniwym by wierzyć, że pieniądze i zarobek w kwotach, które poprawią nasz byt przyjdą od tak przy NIE POŚWIĘCANIU ani minuty czasu i ani "dżula" energii.

  miki11,  18/11/2015

Tak dobrze widzisz , uważam iż jeśli chcesz poświęcić energię na dodatkową pracę to niech ona przyniesie Tobie godne dochody . Dwie do czterech godzin tygodniowo to nie jest bardzo dużo , tymbardziej że są to rozmowy przy kawie czy herbacieDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska