Login lub e-mail Hasło   

Zamach !

...
Wyświetlenia: 1.389 Zamieszczono 24/11/2015

Idąc do sklepu ktoś zrobił zamach - sam byłem ofiarą.

Zamach był skierowany wprost na mój portfel a co gorsza, poddałem się zamachowcy.

Zamachowcem okazał się rzetelny, kompetentny i bystry sprzedawca, który nie tylko mnie wysłuchał - moich potrzeb, ale doradził w taki sposób, że zdecydowanie już bez żadnego wahania wydałem pieniądze na rzecz, którą chciałem. Padłem ofiarą zamachowca.

Zamachu dopuścili się też inni nikczemnicy. Na EIOBIE jest ich całe mnóstwo - atakują nasze mózgi, atakują nas, sam czasem jestem zamachowcem ale może ktoś tam na górze weźmie pod uwagę fakt, że liczba moich ofiar jest niewielka? Są tacy co jednak przodują w statystyce ofiar. Są bezwzględni i użyją każdej broni, by zabić jak najwięcej ludzi. By wyplewić z EIOBA to, z czym sami się nie zgadzają. Zamach na EIOBie jest niezwykle popularny i nigdy nie wiadomo, kiedy i kto podłoży bombę (KTO - może i wiadomo ale kiedy ...?)

Zamach to zjawisko bardziej powszechne niż nam się wydaje. Ile razy stwierdziłeś, że to co oglądasz w TV, czytasz w gazecie czy słuchasz w radiu jest zwykłym kretynizmem? Tak, to był zamach na Ciebie, na Twoją inteligencję, na Twój czas i na innych Tobie bliskich komu mogłeś ten właśnie czas poświęcić.

Jeśli życie i rozsądek Ci miłe, unikaj wszelkich miejsc sakralnych w konkretnych godzinach i dniach tygodnia. Tam zamachy są najbrutalniejsze. Nie ujdzie z życiem ani rozum ani portfel. Ani czas, ani TY sam. Tam pod wzniosłymi hasłami dobra, tolerancji i miłości zamachu święci zamachowcy dokonują w sposób niezwykle zuchwały. Żywy o pełni sił na pewno nie wyjdziesz chyba, że masz naprawdę solidny pancerz.

Sami dla siebie zamachowcami jesteśmy wybierając co pewien czas ludzi, którzy targają się na nasze życie kulturalne, gospodarcze, umysłowe i na nas samych ogólnie. Tylko połowa z nas nie przykłada do tego ręki, ale co z tego, kiedy i tak padają ofiarą zamachowców wybranych przez drugą połowę NAS?

Ktoś ma pomysł jak zażegnać zamachy, które niemal codziennie się zdarzają i każdego z nas dotyczą?

Dlaczego jeszcze nikt w tej sprawie nie zwołał sztabu kryzysowego?

Podobne artykuły


12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 805
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1318
9
komentarze: 154 | wyświetlenia: 1084
9
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1943
9
komentarze: 618 | wyświetlenia: 1129
8
komentarze: 39 | wyświetlenia: 654
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1995
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1048
7
komentarze: 1 | wyświetlenia: 524
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 511
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 440
294
komentarze: 62 | wyświetlenia: 104745
181
komentarze: 48 | wyświetlenia: 1185722
153
komentarze: 44 | wyświetlenia: 130764
105
komentarze: 29 | wyświetlenia: 114448
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  nse,  24/11/2015

"Jeśli życie i rozsądek Ci miłe, unikaj wszelkich miejsc sakralnych w konkretnych godzinach i dniach tygodnia."
... hehe markety takie miejsca przypominają coraz więcej modlących :D

@Mariusz Kajstura: no tak ... zapomniałem o zamachowcach w marketach :-)

  Trebor,  24/11/2015

@Mariusz Kajstura: a może unikalibyśmy zamachów, gdybyśmy miejsca sakralne właśnie do marketu przenieśli? :-))) Frekwencja w określone dni byłaby zdecydowanie wieksza

  nse,  24/11/2015

@Trebor: Wystarczy zmienić sposób kalkulowania i wystarczy ;), jak do minie dzwoni jakiś akwizytor to mu mówię, że jeśli chce tracić czas to chętnie posłucham, a potem wystawie rachunek za terapie ;)

  nse,  25/11/2015

Fajny temat i cisza ..., co jest ??
Przykładowo taka strategia zamachu na nasze portfele:
Czasem w domu trzeba coś poprawić, naprawić, profesjonalna obsługa jest obciążona sporymi kosztami, następuje kalkulacja usunięcia domowego problemu. Koszt naprawy profesjonalnego serwisanta z definicji jest obciążony 19% podatek dochodowy + 23% podatek Vat + Zus + koszty stałe utrzymania profes ...  wyświetl więcej

  Trebor,  25/11/2015

@Mariusz Kajstura: każdego dnia na każdym kroku MILIARDY ludzi jest atakowanych i jest na nich szykowany zamach terrorystyczny :-)

  nse,  25/11/2015

@Trebor: Odgórne oszustwa typu "kup pan cegłę" to powszechny terroryzm, tylko powszechnie jest to kwitowane sloganem " takie jest życie" ... , ale jest druga strona medalu jeśli ktoś chce z ceną zejść poniżej kosztów wtedy też wymusi nieetyczne działania ... Jak to się dzieje że na rynku można spotkać sporo pełnowartościowych produktów w cenie poniżej kosztów materiałowych ... ?? .. idąc tą ścieżk ...  wyświetl więcej

  Trebor,  25/11/2015

@Mariusz Kajstura: no ale można sprzedawać etycznie i uczciwie i wtedy co? Też mamy terroryzm ale bardziej humanitarny :-)

  Trebor,  25/11/2015

@Mariusz Kajstura: "Fajny temat i cisza ..., co jest ?? " - nie wiem :-)

  nse,  25/11/2015

@Trebor: Żeby coś sprzedać trzeba najpierw wyprodukować, by wyprodukować trzeba wziąć kredyt oczywiście z odsetkami ( koszt stały ) i postawić linie produkcyjną inaczej się nie opłaca, a jak powstanie linia produkcyjna okazuje się że takich producentów jest więcej co na kredycie postawili linię robi się nadprodukcja którą trzeba zamienić na pieniądze, więc trzeba zejść z ceną produktu inaczej trac ...  wyświetl więcej

  Trebor,  25/11/2015

@Mariusz Kajstura: "Żeby coś sprzedać trzeba najpierw wyprodukować" - albo potrafić zrobić - usługami też można handlować ;-)

  nse,  25/11/2015

@Trebor: Zeby świadczyć usługi trzeba mieć do tego zaplecze , i otwiera się kolejna droga prowadząca do totalnego terroryzmu ...

  Trebor,  25/11/2015

@Mariusz Kajstura: tak czy inaczej - zawsze każdego dnia będziemy atakowani przez zamachowców :-)

  nse,  25/11/2015

@Trebor: ..., aż pewnego dnia coś pęknie i sami staniemy się zamachowcami :(

  Trebor,  25/11/2015

@Mariusz Kajstura: ale jesteśmy nimi - ja dokonuję zamachu na Twój czas - poświęcasz go na odpowiadanie na moje komentarze. Ty jesteś swego rodzaju terrorystą i dla mnie :-)

Oddychasz tym samym powietrzem co ja wydychając CO2 - zabierasz mi powietrze - jesteś zamachowcem

  nse,  25/11/2015

@Trebor: Spokojnie czas który poświęcam na rozmowy z Tobą nie uznaje jako czas stracony :) , po za tym Ty swój czas też poświęcasz na rozmowę ze mną ..., a to już jest jakieś światełko w tunelu ;)
"Oddychasz tym samym powietrzem co ja wydychając CO2 - zabierasz mi powietrze - jesteś zamachowcem " ... my wydychając CO2 dajemy budulec drzewom, krzakom, itp; które tego CO2 potrzebują, przykład ...  wyświetl więcej

  Trebor,  25/11/2015

@Mariusz Kajstura: podoba mi się ten optymizm :-)))

Nie no pewnie, że za mocno to określiłem, ale i mój cały artykuł wcale nie należy do poważnych - jest w dziale "rozrywka" ;-)

W każdym bądź razie wszystko i każdy coś od nas wymaga - jakiegoś poświęcenia ale niekoniecznie jest to zawsze szkodliwe.

Gdyby nie CO2 nie byłoby roślin - to naturalne. Ale mnie czy Tobie do życia bezpośrednio CO2 nie jest potrzebne ;-)

Ale to już na inny temat :-)

  nse,  25/11/2015

@Trebor: Rozrywka czy nie jeśli prowadzi do głębszego zrozumienia zasad funkcjonowania rzeczywistości to chyba nie jest czasem straconym ?? , w każdym razie dla mnie nie jest bardziej owocny niż dyskusje na tematy polityczne typu "kto kogo łopatką po łbie" ...

  Trebor,  25/11/2015

@Mariusz Kajstura: w pełni się zgadzam - nic co rozwija nie jest stratą w żadnym wypadku

  nse,  25/11/2015

@Trebor: No to masz po plusiku ;) , może ktoś zechce się do nas przyłączyć ??

  nse,  25/11/2015

@Trebor: Właściwie można jeszcze w ramach rozrywki sobie dociekać w poszukiwaniu czynników jakie doprowadziły do tego powszechnego patologicznego terroryzmu ??

@Mariusz Kajstura: każdy kolejny najdrobniejszy rozwój społeczności

  nse,  25/11/2015

@Trebor: ... rozwój musi mieć też określony kierunek i swój napęd ;) ... co napędza współczesny rozwój i jaki jest wyznaczony kierunek tego rozwoju ??

  Trebor,  27/11/2015

@Mariusz Kajstura: nie ma znaczenia co napędza, znaczenie ma to, że nie da się tego kontrolować w żaden sposób zatem same intencje rozwoju są bardzo szerokie zarówno w tym aspekcie negatywnym jak i pozytywnym

  nse,  27/11/2015

@Trebor: ... tak, ale jakąś przestrzeń wyboru mamy choćby taka do jakiego nurtu się podłączamy ;)

Ja mam takiego pomysła aby powołać komisję parlametarną pod przewodnictwem pana Antoniego Macierewicza. Precz z zamachami,, precz z zachamami i precz z preczem.

  nse,  25/11/2015

@Hamilton Starszy: ..., a wystarczy alkoholu ? ... przecież ktoś go musi napędzić ;)

zrobienie zamachu na zamach też jest zamachem i aktem terrorystycznym.
Maciar musiałby sam na siebie zrobić zamach i potem powołać komisję

  nse,  25/11/2015

@Trebor: .hehe .. bez alkoholu w takiej bajce się nie wytrzyma, a produkcja alkoholu z akcyzą się nie opłaca ;) , więc co fundujemy kolejną edycje "powrotu do przeszłości" ??

  nse,  25/11/2015

https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)yjny%29 ... pamiętacie ten serial ?? ... co od tamtych czasów się zmieniło, po za bronią ?? ... bomby atomowej Bóg nie stworzył więc co ??
Dlaczego ciągle mamy terrorystyczne zamachy na zdrowy rozsądek ?? ..., ano prosta odpowiedź chcemy zarabiać, a że na głupocie najlepiej si ...  wyświetl więcej

>>>Zamach to zjawisko bardziej powszechne niż nam się wydaje. Ile razy stwierdziłeś, że to co oglądasz w TV, czytasz w gazecie czy słuchasz w radiu jest zwykłym kretynizmem?<<<
***
“Szatan jest istotą inteligentną i człowiek nie jest w stanie go przechytrzyć. Dlatego właśnie najrozsądniejszą rzeczą jest dla katolika trzymać się z daleka od wszystkiego, co może mieć ...  wyświetl więcej

@youngcontrarian: szkoda, że ten sam szatan jest w kościele do którego namawia sam duchownyDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska