Login lub e-mail Hasło   

Bezkarne multikulturalne bestie z Rotherham

Poprawność polityczna całkowicie wykastrowała Zachód, nawet wtedy kiedy chodzi o życie i bezpieczeństwo dzieci
Wyświetlenia: 1.765 Zamieszczono 27/12/2015

To co się stało w brytyjskim mieście Rotherham to przykład tego, co czeka całą Europę, kiedy zwolennicy „religii pokoju” osiągną przewagę nad rdzenną ludnością.

Rotherham to ćwierćmilionowe miasto w północnej Anglii znane kiedyś z hut stali, które zostały pozamykane podczas dezindustrializacji w latach 70-tych zeszłego wieku. Dzisiaj jest znane na cały świat z czegoś zupełnie innego.

Przez wiele lat muzułmańscy imigranci z Pakistanu, Iraku i Kurdystanu gwałcili miejscowe białe dzieci. Były to dziewczynki już w wieku 8-11 lat. Przez 17 lat – od 1997 do 2013 roku zboczeńcy spod znaku Proroka działali całkowicie bezkarnie.

Dzieci porywali i gwałcili, często zbiorowo. Co więcej zarabiali na nich zmuszając do prostytucji, sprzedając między sobą i „ofiarując” je w formie prezentów zamożnym muzułmanom z całej Wielkiej Brytanii. Po to przemycano je do różnych miast. Ci sadyści pastwili się nad dziećmi – przypomnijmy że były to często 8-11 letnie dziewczynki – w najróżniejszy sposób. Straszyli je bronią palną, gwałcili na ich oczach inne dzieci, bili, torturowali, a nawet oblewali benzyną, podpalali zapalniczki i grozili, że je spalą żywcem.

Co najmniej kilka z dzieci brutalnie zamordowano. Lokalni politycy robili wszystko, żeby sprawę wyciszyć i zamieść pod dywan. Rada miejska wypierała się, że coś złego dzieje się w mieście, a pakistańscy radni sami brali udział w przestępczym procederze. Podobnie jak muzułmańcy policjanci. Związani z lewicową Partią Pracy radni straciliby głosy w wyborach, gdyby na jaw wyszło, że sprawcami są imigranci z krajów muzułmańskich, więc zrobili wszystko, żeby sprawa nie ujrzała światła dziennego.

Co więcej opłacana z pieniędzy podatników lokalna policja robiła wszystko, żeby się sprawą nie zająć, a zgłaszające się dzieci określała mianem „małoletnich prostytutek”.

Policjanci mówili ofiarom, by zapomniały o gwałtach, bo i tak nikt im nie uwierzy. Było szeroko rozpowszechnione przekonanie pomiędzy wyższymi rangą urzędnikami i policjantami, by wygaszać sprawę, ze względu na kwestie etniczne i możliwość oskarżeń o rasizm! Bez tego parasola ze strony władzy i organów ścigania muzułmańskim zboczeńcom nie udałoby się przez te wszystkie lata zgwałcić ponad 1400 nieletnich, białych dziewczynek. Nie jest to liczba ostateczna – mówi się już o 1700 ofiarach, a według posłanki Partii Pracy Sarah Champion jest ich ponad 2000.

To, że w ogóle w Rotherham po blisko 19 latach od początku tej historii ruszył pierwszy proces w sprawie wykorzystywania seksualnego dziewczynek to efekt smrodu, który wyciekł do mediów. Chociaż media lokalne w ogóle o sprawie nie pisały, a ogólnokrajowe robią na szerszą skalę to dopiero teraz, oczywiście poza „nieocenioną” BBC (znaną także z tuszowania wieloletniej pedofilii swoich pracowników), która… nawołuje do powstrzymywania się od niepokojów na tle etnicznym.
7 grudnia br rozpoczął się proces kolejnych muzułmańskich zboczeńców.

Na ławie oskarżonych w Rotherham zasiadło pierwszych ośmiu oskarżonych. Sześciu mężczyzn i dwie kobiety. Mężczyźni, czterech Pakistańczyków i dwóch Irakijczyków, mieli gwałcić nastolatki, a kobiety pośredniczyć w następnym prostytuowaniu ofiar.

Rotherham to nie jest żaden wyjątek, tylko reguła. Podobne wydarzenia miały miejsce także w Birmingham, Manchesterze, Oxfordshire i Rochdale. Tam również działają muzułmańskie gangi, w skład których wchodzą Irakijczycy, Pakistańczycy i Kurdowie.

Tylko w Sheffield, w latach 2007-2010 wypłynęły informacje na temat 200 białych nastolatek zgwałconych i przymuszonych do prostytucji przez wyznawców Allaha. Tak się dzieje w mniejszym lub większym stopniu we wszystkich miastach, gdzie są duże skupiska ludności muzułmańskiej. Zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i innych krajach Zachodniej Europy.

Czy politpoprawnościowe me(n)dia są w stanie zauważyć ciąg przyczynowo-skutkowy pomiędzy napływem ludności muzułmańskiej, a wzrostem brutalnej przestępczości: zabójstw, gwałtów, napadów, porwań, handlu narkotykami i ludźmi. To wszystko dzieje się na naszych oczach, kiedy muzułmanie jeszcze są mniejszością. Gdy staną się wiekszością będą się zachowywać tak jak teraz w Kalifacie. Oni niczym się nie różnią od bestii z ISIS. Są tacy sami.

Z drugiej strony poprawność polityczna całkowicie wykastrowała Zachód, nawet wtedy kiedy chodzi o życie i bezpieczeństwo dzieci. Dla morderców, gwałcicieli, sadystów, sutenerów i handlarzy ludźmi z Rotherham powinna być tylko jedna kara – kara śmierci. Nigdy z więzienia też nie powinni wyjść wspierający ich lokalni politycy i policjanci. A my jako naród powinniśmy być mądrzy przed szkodą, żeby Warszawa, czy Łódź nie stały się polskim Rotherham.

Michał Miłosz
http://dziennik-polityczny.com

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1530
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3136
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1271
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2541
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 845
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1045
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 428
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2037
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 580
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2432
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2022
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3471
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Niewiarygodne, ale poważne brytyjskie media faktycznie o tym piszą....

  juicypen  (www),  03/01/2016

Aż niewiarygodne.

No i gdzie są wszyscy lewacy, drący mordy nt. multi-kulti. Proszę o komentarz zwolenników sprowadzania do Polski muzułmańskiej dziczy! Powinno się ich przymusowo osadzać w obozach dla uchodźców, niech posmakują, tego za czym tak obstają. Jakim trzeba być popaprańcem, żeby nie widzieć tego, że oni tu nie przyjeżdżają po to by żyć i pracować. Muslimy chcą naszych pieniędzy - to na początek. Potem zażądają kobiet i dzieci. Tę dzicz należy trzymać z daleka od Polski!

@_serpico_: nareszcie ktoś sensownie dotknął tematu , najpierw u siebie podwórko posprzątajmy przyznaję racje i plusa

@_serpico
No i co? Po "wystrzałowym" Sylwestrze, dalej utrzymujesz, że uchodźcy są mili i pokornego serca? Ale ja zawsze i w każdej rozmowie podkreślam, że nie mam nic przeciwko uchodźcom, którzy tu przyjeżdżają uczciwie żyć i pracować na swoje utrzymanie. W Polsce jest takich wielu. Ale "ci uchodźcy" nie przybywają do Europy żyć i pracować. Oni chcą łatwego życia, z rozbuchanego socjalu, w ...  wyświetl więcej

@_serpico.
No i mam za swoje. A dobrze mi tak! zamiast ugryźć się w język i przemilczeć niezwiązane z tematem dygresje o kościele katolickim, dałem się wciągnąć w donikąd nie prowadzące rozmydlanie tematu i odwracanie kota ogonem. Rozumiem Twoją linię rozumowania: co by nie przytoczyć, to i tak zaraz wyciągniesz z rękawa kościół i jego ułomnych funkcjonariuszy. Przytaczasz argumenty na zasa ...  wyświetl więcej

@_serpico.
Wzdycham ciężko i oczami przewracam oraz wyjaśniam co następuje: Wszyscy uchodźcy, którzy znaleźli się w Niemczech są muzułmanami (no może jest tam garstka chrześcijan, ale pomijalnie mała). Nie ma tam żydów, katolików, protestantów, hinduistów, shintoistów i kogo tam jeszcze... to są muzułmanie, czy Ci się to podoba, czy nie. Zdaję sobie też sprawę z faktu odwrotnego, że nie wsz ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska