Login lub e-mail Hasło   

Czy kobieta może prawdziwie kochać dwóch mężczyzn równocześnie?

Czy może kochać więcej niż dwóch? - W tym artykule zajmę się tylko dwoma mężczyznami.
Wyświetlenia: 994 Zamieszczono 06/01/2016

.

.

Czy kobieta może prawdziwie kochać dwóch mężczyzn równocześnie?

Dwóch? Z całą pewnością! Pytanie: Czy może kochać więcej niż dwóch? - W tym artykule zajmę się tylko dwoma mężczyznami.

Przypadek prawdziwej miłości do dwóch mężczyzn jest tak oczywisty, że dziwne jest to, dlaczego tak mało o tym w komiksach i serialach telewizyjnych. Dwóch równocześnie, ponieważ ich role są odmienne.

Jeden kochany mężczyzna, zwany najczęściej mężem, jest od dostarczania kasy na podstawowe potrzeby kobiety. Mieszkanie, wyżywienie, kosmetyki, fryzjera, kosmetyczkę oraz na koszta związane z utrzymaniem i wychowaniem dzieci.

Drugi, zwany przeważnie kochankiem w typowej sytuacji, przeznaczony jest na zaspokajanie luksusowych potrzeb kobiety.

Mąż najczęściej jest szczęśliwy, ze względu na to, że nie jest poinformowany o istnieniu kochanka. Natomiast kochanek z zasady cierpi, wiedząc o istnieniu męża.

Są też tacy, którym pozycja kochanka bardzo odpowiada i towarzystwem męża nie przejmują się wcale.

Kobieta kochająca dwóch mężczyzn jednocześnie jest podstawą ładu i porządku w narodzie. Sytuacja jest stabilna i korzystna społecznie, ponieważ potrzeby kobiety są w pełni zaspokojone przez męża i kochanka.

Niestety! Dopóki! Dopóki jakaś wredna kanalia nie doniesie mężowi o istnieniu kochanka. W takiej sytuacji mąż, całkowicie zaskoczony, może w pierwszym odruchu porzucić kobietę, zdając ją na łaskę i niełaskę losu, a kochanek zmuszony może zostać do zajęcia pozycji męża.


Dalszą koleją losu jest oczywista oczywistość: Kochanek nie sprawdza się w roli dostarczyciela kasy na podstawowe potrzeby kobiety! Powoduje to rozliczne problemy wieku dojrzałego.
Czasami mąż zostaje przez kobietę uświadomiony w tym, że kobieta ma prawo do miłości do dwóch mężczyzn i wraca do żony, z którą połączył go nierozerwalny sakrament małżeństwa. Wtedy, cała sytuacja wraca do społecznie aprobowanej normy.

Niestety! Nie każdy serial telewizyjny kończy się happy-endem.

 

Po co o tym piszę?

Świat robi postęp! Mamy XXI wiek. Możliwości elektronicznej inwigilacji kobiety rosną z roku na rok. Coraz więcej mężów jest zdolnymi hakerami. Społeczeństwo się bogaci i coraz więcej mężów stać na zatrudnienie firmy hakerskiej, która namierzy kochanka żony. Także takiego, którego żona dopiero poszukuje w internecie, albo kocha się z nim w świecie wirtualnym.

Ukrycie kochanka przez kobietę staje się coraz bardziej niemożliwe! Kto wie?
Może to właśnie jest przyczyną rozkwitu dzisiejszego ruchu feministycznego?

Może kobiety kochające dwóch lub więcej mężczyzn równocześnie, szukają sposobu na stworzenie nowego ładu społecznego?

A co wy, Drodzy Czytelnicy sądzicie w tym temacie?

 

Adam Jezierski

...

.

Podobne artykuły


11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3021
11
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1128
11
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3387
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2724
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3785
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2146
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2221
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2168
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 904
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 640
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1688
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 2111
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

A tam głupoty. W tytule, czy może kochać? A w tekście ilu facetów może zaspokajać jej potrzeby. Są takie, że żadna ilość nie zaspokoi, a jest jeszcze problem, że ta ilość nie ma chęci zaspokajać jej potrzeb, a co najwyżej przelecieć tyłek w tę i z powrotem. Ehh. A poważnie. Jakby kochała pierwszego, to nie byłoby tego drugiego. To ten pierwszy wysyła ją na rondo De Gaulle'a w Warszawie, na palmę. No właśnie, ale czemu o tym piszesz? Masz kochankę... ;) ?

Trójkąt jest pewnym rozwiązaniem.

Jotko49 jakość nie odpowiada.

@Adam Jezierski: a jakość najwyższej próby. Hahaha - prawie 5 lat i dwa punkty z litości..

@Hamilton:
Za 5 lat będzie 4 i kolejne tysiące czytelników.

@Adam Jezierski: czyli stawiasz na strategie szaleńczego i dynamicznego rozwoju. Nakreśliłeś ambitne cele jak tow. Gomułka.

@Hamilton:
Nie wezmę udziału w zawodach organizowanych przez rodzinę de von.

@Hamilton:
тише едешь, дальше будешь

  Hamilton,  16/05/2020

@Adam Jezierski: widzę, że prezydent Łukaszenka przysłał ci już plan wizyty na Białorusi.

@Adam Jezierski: nie musisz. Wszystkie gwiazdory ze Szczecina głosując na siebie udupily zaledwie połowę tych odsłon które ty masz Adasiu, ale są na wszystkich czołowych miejscach w rankingach Kostka Show.

@Adam Jezierski: hahaha - jedynie wśród takich gwiazdorów może pojawić się stara, polska i patriotyczna ślachta zde i von przed nazwiskiem. A już Mickiewicz pisał, że cymbałów u nas w bród

@Hamilton:
Łukaszenka ma ochotę pojeździć.

  Hamilton,  17/05/2020

@Adam Jezierski: pojeździć na koleżance czy na tobie ? W twoim wieku możesz mieć trudnosci z utrzymaniem równowagi. Oby mu się wyścigów nie zachciało.

@Hamilton:
Ja mam charyzmę.

@Adam Jezierski: tak Adaśko ty masz największą charyzmę w całej naszej galaktyce. Jesteś ładny jak nasza kjujowa i masz dwie nogi i przecinek a ona nie. I ci "zawiszcza'.

@Hamilton:
Raz na tydzień piszesz coś mądrego.
Zawsze tak twierdziłem.

  Hamilton,  19/05/2020

@Adam Jezierski: tak bardzo bym chciał odwdzięczyć się tym samym ale od 8 lat nie dajesz powodu.

"Czy kobieta może prawdziwie kochać dwóch mężczyzn równocześnie?"
A czy Matka może prawdziwie Kochać dwóch synów, a tak na marginesie się zapytam o jakie "kochanie" autorowi dokładniej chodzi ?
Obawiam się że słowo "kochać" uległo w tym artykule sporej nadinterpretacji, no bo czy stosunki handlowe można nazywać kochaniem ?

@pokrzywiony: stosunków handlowych chyba nie, ale wyznanie miłości do Liwy - 'pierd*** szmato nawet pies cię dupcz*** nie che'. ? To jednak wyraża pewien stosunek do ssaka wyrażony przez innego ssaka o rozumku głupiego i chamskiego ptaka.

@pokrzywiony:
Czy artykuł Marii Sadowskiego nie wyjaśnia sprawy? >>> http://eiba.pl/1k

@pokrzywiony:
-Mariola .. zdradziłaś mnie z Heńkiem ..
-Nie zdradziłam, Heńka kocham tak samo jak ciebie, tak jak kocham naszych dwóch synów, Jarka i Bogdana, ty nie wiesz co to kochać ...
-Ja nie wiem ? Mam dziecko z Heleną, tą co ją poznaliśmy na weselu u Jolki ! Kocham ją, dziecko i ciebie tak samo !
- Ty sk....

Ludzi można nazwać Homo Sapiens i tak się ich nazywa, ciebie nawet Homo nie można, bo wyjdzie że jesteś gejem i będzie na nich.

@Serpico: "Mariola .. zdradziłaś mnie z Heńkiem .."
Tak to miej-więcej leci dla tych, co Miłość postrzegają w kontekście dupczenia. :)))))))))))))))

@Adam Jezierski: Miłość jest wieczna, a ciało przemijające ..., więc jak pogodzić Miłość z ciałem czy też choćby wybrednym żołądkiem ?

@pokrzywiony: a jak w tym kontekście będzie ten pies co to 'dupc*** nie che' to mamy już dwóch kastratów i impotentów. Cham i jego pies.

@Hamilton: "Cham i jego pies."
Przecież się żaliłeś że ci pies zdechł, pozostał tylko "ham" bez "c" boś się jakoś mietki stałeś. :))))))))

Nie jadę do Meksyku, tylko na Białoruś.

@pokrzywiony: Mariol ten pies by cię po raz 3-ci sprzedał a ty jeszcze byś nie załapał.

@Hamilton:
Dobry wojak Szwejk handlował psami.

@Adam Jezierski: łał - to ty czytasz też coś poza swoimi evercóśtami czy to usłyszałeś gdzieś w kolejce.

2016, sam stwierdzasz że metody inwigilacji, dzięki cyfryzacji, są ogromne, a potem zadajesz pytania, na temat osób publicznych, czy są pedofilami, gdzie takie osoby, szczególnie ta, są zdecydowanie bardziej naświetlone.
I co Adaś ? I jajco.
Drodzy czytelnicy sądzą, że nie potrafisz odnieść tego co piszesz, szerzej, tego co sam piszesz i jesteś kolejny i jak drodzy czytelnicy mają to wytrzymać się pytam ?

@Serpico:
Dasz radę.

@Adam Jezierski:
Jakoś Adaś dam, Ty to do przejścia, poza tym jest sympatia, natomiast rozumiesz czytanie idiotek, dla których przypadki tego co się ogólnie nazywa w mediach pedofilią , a w większości są to homoseksualiści z pociągiem do młodych chłopców w wieku od 13 do 17 lat, istnieją tylko w polskim kościele i społeczeństwo przez to jest zepsute, gdzie pisze to kobieta która mając około ...  wyświetl więcej

@Serpico:
Każdy może być moralistą.
Twierdzenie to udowodnił św. Augustyn.

@Adam Jezierski:
Złożę ci to do kupy, kobieta która zaszła w ciążę w wieku 16-17 lat, a następnie do wieku około 50 ki, spędziła życie,na wymianach partnerów, w powiedzmy 1/5 trafnych, drze ryj na cały regulator, o tym jak polskie społeczeństwo jest zepsute, jego większość, przez nadużycia seksualne w KRK.
Pytanie Adaś ilu takich jest ? Pewnie trochę ich jest, ten jednostkowy przypad ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19/05/2020

@Serpico: nie bądź niesprawiedliwy. Ostatnio zamieściła do góry nogami zdjęcie gdzie nogi ma razem. Chyba, że są to zdjęcia jak była w komuni.

@Hamilton:
Nie piszemy w komuni tylko w komunie.
Krytykujesz Zakrawarskiego jak Marcin, który uczył Marcina, a sam ...

  Hamilton,  20/05/2020

@Adam Jezierski: Adaśku to dlatego, że w odróżnieniu od ciebie jak szedłem do lomunii to nie uczyłem księdza.teologii.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska