Login lub e-mail Hasło   

Regulowane buty narciarskie dla najmłodszych.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.snowshop.pl/buty-narciarskie-(...)rciarzy
Każdego roku na stokach narciarskich w Polsce i na świecie spotkać można coraz więcej dzieci, które już od swoich najmłodszych lat uczą się jeździć na nartach. Widok ten...
Wyświetlenia: 763 Zamieszczono 15/01/2016

Każdego roku na stokach narciarskich w Polsce i na świecie spotkać można coraz więcej dzieci, które już od swoich najmłodszych lat uczą się jeździć na nartach. Widok ten cieszy nie tylko oczy, ale i serca, bowiem w świecie, w którym coraz częściej aktywność na świeżym powietrzu przegrywa z pokusami zabaw elektronicznych, duża liczba maluchów ze swoimi instruktorami czy rodzicami, stawiająca pierwsze kroki na nartach zapada w pamięci na długie chwile.

Nowe technologie wykorzystywane do produkcji sprzętu sportowego coraz częściej sprzyjają także poszerzaniu pasji sportowych wśród najmłodszych. Największą bowiem przeszkodą w rozpalaniu pasji sportowych już od najmłodszych lat są ceny sprzętu, który potrzebny jest dziecku do bezpiecznej nauki jazdy na nartach.

Zwłaszcza w okresie wzmożonego rozwoju, żadnemu rodzicowi nie specjalnie uśmiecha się kupowanie nowego osprzętu każdego roku, bowiem stary jest już zdecydowanie za mały i nieprzystosowany do warunków fizycznych dziecka. W związku z tymi rozterkami niektóre firmy sportowe postanowiły zmierzyć się z problemem i dostosować swój sprzęt do wymagań wiekowych dorastających dzieci.

Jednym z takich przykładów są niewątpliwie regulowane buty narciarskie marki Roces, które „rosną” razem z naszym dzieckiem, zapewniając mu komfort i wygodę użytkowania przez kilka kolejnych lat.

Buty narciarskie produkowane przez włoską firmę od kilku lat będąc w sprzedaży biją rekordy popularności w segmencie najczęściej wybieranych butów dla dzieci. Eliminacja konieczności wymiany obuwia każdego sezonu trafiła w oczekiwania rodziców pragnących zapewnienie swoim pociechom sportowej rekreacji. Buty dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych dopasowanych do gustów zarówno chłopców jak i dziewczynek, obejmujących 3 zakresy rozmiarów. Sześciostopniowy system regulacji umiejscowiony w okolicy pięty pozwala na dopasowanie rozmiaru buta do rosnącej stopy dziecka.

Dostosowanie długości polega na zmianie położenia specjalnej aluminiowej klamry, a cała operacja jest szybka i prosta do przeprowadzenia w domowych warunkach. Warto podkreślić, że zmianie ulega długość buta wewnętrznego, a nie skorupa, która pozostaje na stałe taka sama. W butach zastosowana została także specjalna wyściółka buta wewnętrznego wykonana z elastycznej lycry, ułatwiająca wsuwanie i wysuwanie stopy. Wysoki komfort nawet przez wiele godzin zapewnia także miękka termiczna pianka w bucie wewnętrznym, więc nie ma obawy, że wielogodzinna nauka zjazdów zakończy się obolałymi czy odciśniętymi stopami.

Taki rodzaj regulowanych butów narciarskich to prawdziwa gratka dla wszystkich młodych pasjonatów sportów zimowych i doskonały sposób na zachowanie dobrego stanu portfela rodziców.

Opisywane buty narciarskie dla dzieci znajdziecie w ofercie sklepu SnowShop

Podobne artykuły


31
komentarze: 24 | wyświetlenia: 9093
29
komentarze: 20 | wyświetlenia: 4294
28
komentarze: 26 | wyświetlenia: 3123
29
komentarze: 9 | wyświetlenia: 3727
27
komentarze: 6 | wyświetlenia: 5368
28
komentarze: 4 | wyświetlenia: 7808
26
komentarze: 8 | wyświetlenia: 6958
24
komentarze: 10 | wyświetlenia: 5248
24
komentarze: 27 | wyświetlenia: 2337
24
komentarze: 6 | wyświetlenia: 2429
24
komentarze: 11 | wyświetlenia: 10965
23
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1699
22
komentarze: 6 | wyświetlenia: 8320
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska