Login lub e-mail Hasło   

NWO w Polsce-wszystko już gotowe

3 lat(a) temu NWO w Polsce – wszystko już gotowe NWO w Polsce – wszystko już gotowe Przyklejony Zajmując się tematyką NWO i elektronicznego nadzorowania obywate...
Wyświetlenia: 636 Zamieszczono 10/02/2016
Zgłoszony przez 4 użytkowników jako spam

NWO w Polsce – wszystko już gotowe

NWO w Polsce – wszystko już gotowePrzyklejony

Zajmując się tematyką NWO i elektronicznego nadzorowania obywateli często skupiamy się na kwestii czipowania czy też elektronicznych tatuaży. Zapominamy jednak, że samo „znamię bestii” bez odpowiedniej infrastruktury technologicznej software oraz hardware niewiele znaczy. W poniższym tekście staramy się wykazać, iż „czipowanie” będzie ostatnim elementem planu zniewolenia ludzkości, planu, który od dawna jest skutecznie realizowany i wdrażany w Polsce.
PESEL
Powszechny Elektroniczny System Ewidencji Ludności został wprowadzony w Polsce w 1979 przez organy państwa na mocy ustawy z 10 kwietnia 1974 r. o ewidencji ludności i dowodach osobistych. Po skutecznie przeprowadzonej transformacji z Polski Ludowej do III RP nowa władza postanowiła przeprowadzić informatyzację systemu PESEL. W 1993 roku przedsięwzięcie to zostało zlecone izraelskiej spółce Sapiens, której właścicielem był brat Jacka Kuronia, Andrzej Feliks Kuroń. Spółka Kuronia za pomocą narzędzi Sapiens opracowywała systemy m.in. dla Narodowego Banku Polskiego, PKO BP, Kancelarii Sejmu, Kasy Rolniczych Ubezpieczeń Społecznych (KRUS), a także dla PZL Warszawa Okęcie.
Obecny prezes Sapiens International – Roni Al-Dor – służył w izraelskich siłach powietrznych, ukończył też prestiżową uczelnię informatyczną podlegającą sztabowi sił powietrznych Izraela. Rami Doron, jego kolega z zarządu, przez sześć lat był ekspertem od elektroniki w armii Izraela. Sagi Schliesser – kolejna postać z kierownictwa Sapiens – przez wiele lat stał na czele Computer Training School w żydowskich siłach obronnych. Martin Greenberg – wiceprezes Sapiens – przez 8 lat pracował w wojskowym centrum komputerowym „Mamram”, specjalistycznej jednostce przetwarzającej informacje dla wszystkich jednostek wojskowych Izraela. Stworzyła ona m.in. specjalną wewnętrzną sieć komputerową (tzw. system intranetowy) na użytek izraelskiej armii. W latach 90 spółka wykonywała zlecenia m.in. dla izraelskiego wojska i wielu światowych koncernów, jak IBM, Nissan czy Norwich Union.
eWUŚ
W ostatnich latach w Polsce miała miejsce integracja systemu ubezpieczeń (ZUS i KRUS) z systemem PESEL. Do końca roku 2012 każdy pacjent miał prawo korzystać z usług medycznych na podstawie dowodu ubezpieczenia, np. RMUA lub wydruku potwierdzenia przelewu składki zdrowotnej do ZUS. Z początkiem stycznia 2013 roku obowiązuje nas Elektroniczna Weryfikacja Uprawnień Świadczeniobiorców (eWUŚ). Od tego dnia wymagane jest okazanie dokumentu zawierającego numer PESEL np. dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport, by móc skorzystać z leczenia i refundowanych leków. Informacje zgromadzone w systemie eWUŚ są aktualizowane codziennie wg danych otrzymywanych m.in. z ZUS i KRUS i przedstawiają stan uprawnień pacjenta w dniu, w którym dokonano sprawdzenia.
EDM
Elektroniczna Dokumentacja Medyczna (EDM) niedługo stanie się rzeczywistością. Każda placówka medyczna jest bowiem ustawowo zobowiązana do wdrożenia i prowadzenia dokumentacji medycznej wszystkich pacjentów w formie elektronicznej od 1 sierpnia 2014 roku. Jednym z wymogów dla prowadzenia dokumentacji medycznej jest nr PESEL, który jest równocześnie identyfikatorem pacjenta w placówce medycznej.
Elektroniczny dowód osobisty
W 2008 roku rząd polski rozpoczął pracę nad wprowadzeniem elektronicznych dowodów osobistych. Termin wprowadzenia dowodów przekładano już kilka razy. Ostatni odwołany termin to lipiec 2014 roku. W grudniu Ministerstwo Spraw Wewnętrznych miało przygotowane 85 proc. projektu technicznego oraz ukończone ok. 15 proc. prac programistycznych. Wystartował również specjalnie przygotowany portal, który można znaleźć pod adresem obywatel.gov.pl. Ekipa Tuska rozkradła do tej pory w ramach tego projektu 370 mln zł, a jak poinformowało MSW w styczniu 2014 r. dowodów elektronicznych nie będzie wcale. Rząd planuje wprowadzić nowe dowody osobiste, ale bez warstwy elektronicznej.
Zmiana decyzji marionetkowego rządu Tuska, który pracuje dla żydowskiej mafii za to co zdoła ukraść, nie dziwi w świetle informacji napływających do nas z Rosji. Planowane wprowadzenie rosyjskiej Uniwersalnej Elektronicznej Karty (UEK) zostało po raz kolejny odroczone. Jak z końcem roku informował rząd Rosji karta ta zostanie zastąpiona elektronicznym paszportem — a raczej — paszporty elektroniczne które obecnie obowiązują w Rosji będą pełniły funkcję karty UEK. Jak poinformowała w październiku 2013 r. rosyjska Rada Ministrów posiadanie elektronicznego paszportu stanie się obowiązkowe od 2015 roku. Pisaliśmy o tym w połowie styczniu w tekście Realizowanie planów Antychrysta. Zamiast UEK światowy elektroniczny paszport?!
Czy Polskę czeka ten sam scenariusz? Czy miejsce dowodu osobistego zajmie paszport elektroniczny?
Paszporty biometryczne
Bezpośrednim pretekstem do wprowadzenia paszportów biometrycznych były wydarzenia z 11 września 2001 w USA. W 2002 roku przedstawiciele 188 państw podpisali konwencję „Nowy Orlean” która zobowiązuje państwa świata do wprowadzenia paszportów biometrycznych.
Elektroniczne paszporty weszły w Polsce w życie 28 sierpnia 2006 roku, ministrem który je wprowadził był Ludwik Dorn. Wszystkie paszporty wydawane obecnie w Polsce są paszportami biometrycznymi. Nie ma możliwości wydania paszportu bez numeru PESEL.
Paszport biometryczny to dokument tożsamości odczytywany przy pomocy bezprzewodowej technologii RFID. Zawiera dane biometryczne takie jak linie papilarne czy wzór siatkówki oka. Informacje są przechowywane na elektronicznym chipie. Paszporty te mają wbudowany mikroprocesor oraz antenę fal radiowych, dzięki czemu działają jak karty zbliżeniowe. Technologia RFID, na której oparte są paszporty biometryczne, w chwili obecnej jest wykorzystana w wielu dziedzinach naszego życia: płatniczych kartach zbliżeniowych Paypass, kartach komunikacji miejskiej, kartach bibliotecznych, opaskach szpitalnych itp.
Wiele wskazuje na to, że paszport biometryczny stanie się polskim elektronicznym dowodem osobistym. Rząd Tuska nie szczędzi pieniędzy na służbę zdrowia. Jest to jedyny obszar finansowania z budżetu państwa gdzie wydatki od kilku lat systematycznie rosną. Przyczyną tego jest wdrażanie programu „informatyzacji służby zdrowia”, który już teraz zintegrował system PESEL z systemem ubezpieczeń ZUS (eWUŚ). Obecnie wdrażana jest Elektroniczna Dokumentacja Medyczna, dzięki której nasze dane medyczne znajdą się w jednym Powszechnym Elektronicznym Systemie Ewidencji Ludności (PESEL). Kolejnym etapem stanie się zastąpienie plastikowych dowodów osobistych paszportami elektronicznymi z czipem RFID.
Obecnie jesteśmy w przededniu finansowego Armagedonu. Planowana jest hiperinflacja dolara i euro, co doprowadzi do całkowitego załamania się wszystkich walut światowych a w konsekwencji, całej światowej gospodarki. W zamian za umorzenie długów wymagane będzie przyjęcie nowej, światowej, elektronicznej waluty.
Infrastruktura do przeprowadzenia tej operacji już jest gotowa.
SUPLEMENT
Państwa posiadające paszport elektroniczny RFID.

Austria (dostępny od dnia 16 czerwca 2006 r.)
Belgia (wprowadzony w październiku 2004 r.)
Bułgaria (wprowadzony w lipcu 2009 r., dostępne od dnia 29 marca 2010 r.):
Chorwacja (dostępny od 1 lipca 2009)
Cypr (dostępny od 13 grudnia 2010)
Czechy (dostępny od 1 września 2006 r.)
Dania (dostępny od 1 sierpnia 2006 r.)
Estonia (dostępny od dnia 22 maja 2007 r.)
Finlandia (dostępne od 21 sierpień 2006)
Francja (dostępny od kwietnia 2006 r.)
Niemcy (dostępny od listopada 2005)
Grecja (dostępne od 26 sierpnia 2006 r.)
Węgry (dostępny od dnia 29 sierpnia 2006 r.)
Irlandia (dostępny od 16 października 2006)
Włochy (dostępny od 26 października 2006 r.)
Łotwa (dostępny od dnia 20 listopada 2007 r.)
Litwa (dostępne od 28 sierpnia 2006 r.)
Luksemburg (dostępne od 28 sierpnia 2006 r.)
Malta (dostępny od dnia 8 października 2008 r.)
Holandia (dostępne od 28 sierpnia 2006 r.)
Polska (dostępne od 28 sierpnia 2006 r.)
Portugalia (dostępna od 31 lipca 2006 r.)
Rumunia (dostępny od 31 grudnia 2008 r.)
Słowacja (dostępny od dnia 15 stycznia 2008 r.)
Słowenia (dostępne od 28 sierpnia 2006 r.)
Hiszpania (dostępne od 28 sierpnia 2006 r.)
Szwecja (dostępny od października 2005 r.)
Anglia (wprowadzone marca 2006 r.)
Albania
Argentyna
Armenia
Australia
Azerbejdżan
Bośnia i Hercegowina
Brazylia
Brunei
Kanada
Chiny
Dominikana
Egipt
Ghana
Hongkong
Islandia
Indie
Indonezja
Irak
Izrael
Japonia
Kosowo
Makao
Macedonia
Malezja
Mołdawia
Czarnogóra
Maroko
Nowa Zelandia
Nigeria
Norwegia
Pakistan
Filipiny
Katar
Rosja
Arabia Saudyjska
Serbia
Singapur
Somalia
Korea Południowa
Sudan Południowy
Sudan
Szwajcaria
Tajwan
Tadżykistan
Tajlandia
Togo
Turcja
Turkmenistan
Ukraina
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Stany Zjednoczone
Uzbekistan
Wenezuela Za: wolna-polska.pl/.../zydowski-nwo-polsce-juz-gotowe-2014-02

Podobne artykuły


17
komentarze: 107 | wyświetlenia: 2253
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1136
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1079
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 805
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 592
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 630
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 998
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 691
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 655
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 504
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 723
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 408
 
Autor
Artykuł  liwa,  10/02/2016

Lip-ski atakuje!! znowu..
będzie, będzie się działo.. będzie zabawa jakich mało.. :))

  liwa,  10/02/2016

@_serpico_: może "wyprał" mózg i czuje się, dzięki temu, młodszy.. :))
a tak serio, to trudno mi zrozumieć taki mechanizm działania; trzeba być psychicznie chorym.. niestety, prawdopodobnie mamy z takim kimś do czynienia..
przykro, bo znowu hurtowe ilości kopiowanych tekstów zaleją eiobe..

@liwa: ciekawe kiedy pęknie i zacznie komentarze pisać ... np o chorych biednych głodnych bez lekarstw dzieciach :-))))

tech.wp.pl/kat,130036,title,Nowe-dowody-osobiste-najpozniej-w-2019-roku,wid,18152332,wiadomosc.html?ticaid=116756

Bardzo ciekawy temat, nawet z samego punktu widzenia techniki i jej rozwoju w gromadzeniu informacji i monitorowaniu społeczeństw. To nie wiem, czemu to szczekanie powyżej ;). A skokowa dewaluacja dolara i euro, to może s/f, pożyjemy zobaczymy, ale dolar bardzo szybko się dewaluuje i to widać, gdy porównać ile wart był 60, 40, 20 lat temu, to włosy stają dęba. Opis artykułu, pod tytułem, jest nieciekawy.

  Hamilton,  11/02/2016

@Janusz Nitkiewicz: włosy stają dęba jak się czyta podobne komentarze. Która waluta na świecie się nie dewaluuje? Prawo rządzące pieniądzem sformułował Kopernik ok. 300 lat przed wydrukowaniem pierwszego dolara. I po co to szczekanie. A artykuł jest prymitywny i głupawy jak większość 'tfurczości' Lipskiego.

@Hamilton Starszy:
Pisze Pan, że dewaluacja pieniądza to normalne zjawisko. Mam pojęcie o ekonomii. Dewaluacja pieniądza to zaprzeczenie jakiejkolwiek normalności. To tak jakby mówić, że wzór metra może się co rok skracać i to jest normalne zjawisko. I dlatego powinno mówić się do młodych ludzi o podstawach ekonomii. A tak na Gazeta.pl piszą, że dewaluacja nie jest niczym złym i niektórzy, ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  11/02/2016

@Janusz Nitkiewicz: pana pojęcie o ekonomii jest dość wątpliwe. Świadczy o tym pana teza o wymienialności dolara na złoto. Opowiada pan kompletne bzdury. Jak to zrobić, kiedy roczne PKB USA jest wielokrotnie większe od ilości wydobywanego złota na całym świecie. Dobrze jest wpierw myśleć a potem pisać. Inaczej pańskie włosy pana przerosną.

@Hamilton Starszy: Nie zrozumiał pan. Szkoda. Tekst powyżej mówi o dewaluacji wartości dolara w czasie, i porównuje cenę czegoś (tego samego i ta sama ilość) wtedy i dziś w dolarach. Tu do porównania wykorzystano cenę złota, bo to i proste, i wydaje się zrozumiałe. Można byłoby porównywać ceny krów. A złoto wymienialne jest, gdyż za pieniądze może pan kupić złoto, ale nie ma dolar pokrycia w złoci ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  12/02/2016

@Janusz Nitkiewicz: rozprawę na temat pieniądza napisał Kopernik w XV wieku. Gorszy pieniądz zawsze wypiera z obrotu ten lepszy. Kopernik wyjaśnił ten mechanizm. Warto się z tym zapoznać. To pierwszy rok studiów ekonomicznych. Inflacja pieniądza jest skutkiem tego mechanizmu i tego prawa. Obrażanie się na prawa rządzące przyrodą, ekonomią jest dosyć śmieszne. Jak spadnę ze schodów nie będę się obr ...  wyświetl więcej

@Hamilton Starszy:
Piszesz jakąś bzdurę, czy coś bez sensu dla tematu rozmowy. Myślę, że nie wiesz, o co chodziło Kopernikowi, gdyż to nie jest w temacie tej dyskusji, i nie wiem, czy Ci to wytłumaczyć? Bo czy przeczytasz to i spróbujesz zrozumieć? Czy napiszesz coś następnego… . A drugie zdanie, (jaka waluta nie ulega dewaluacji) jest typu: Ludzie się biją, to normalne. To jak będą bić Cie ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  12/02/2016

@Janusz Nitkiewicz: pisze pan, że do porównania użyto cen złota. I to jest samo w sobie zaprzeczeniem pańskiej tezy. Trudno znaleźć równie niestabilny artykuł na rynku, niż złoto. Jeśli w życiu korzysta pan z tak rozchwianych wzorców to nie dziwią mnie pańskie wnioski. Proszę ściągnąć sobie wykres wartości złota w ostatnich 20 latach i....... pomyśleć.

@Janusz Nitkiewicz: masz absolutną rację. Jest bez sensu. Mierzenie walut złotem jest jak mierzenie deski linijką wyskalowaną raz w milimetrach, raz w centymetrach, a innym razem w calach. Złoto nie może być wzorcem pomiaru wartości waluty. Myśl chłopie.

@Janusz Nitkiewicz: inflacja jest niemożliwa do uniknięcia. Musiałbyś z aptekarską dokładnością wykreowaćilość ilość pieniądza, przewidzieć naturalne zmiany cen towarów i usług, kursy walutowe i tysiące innych czynników. Na razie jesteś jedynym geniuszem ekonomii, który dałby sobie z tym radę. Ty widzisz to tylko kategoriach czyjejś złej woli.

@Hamilton Starszy:
Nie zrozumiał Pan nic od pierwszej wypowiedzi do ostatniej, a odczuwam, że ma pan widocznie wrażenie, jakby rozumiał temat. To wytłumaczę najprościej, jak się da.

Dolar przechowywany przez 99 lat „w skarpecie” od roku 1913 do 2012, tu jego wartość wynosił 4% wartości tamtego dolara. I nie trzeba tego przeliczać na złoto. Stawka godzinowa zwiększyła się w USA tak s

...  wyświetl więcej

@Janusz Nitkiewicz: inflacja to miernik ruchu cen. Jak te ceny zatrzymać na niezmienionym poziomie? Zamrozić administracyjnie? Na dałym świecie, by Pan Nitkiewicz nie stracił oszczędności. Pozostaje ci człowieku obrazić się na inflacje i stać w kącie. Możesz też sobie odmrozić uszy. Teraz mamy deflację ok 0,7 % r/r. Też ci robią na złość? Ale cieszy mnie, że przestaniesz marudzić.

  Trebor,  11/02/2016

najlepszy jest fragment:
"Wiele wskazuje na to, że paszport biometryczny stanie się polskim elektronicznym dowodem osobistym. Rząd Tuska nie szczędzi pieniędzy na służbę zdrowia."

Ja bym generalnie na dzień dzisiejszy ten Rząd Tuska starał się odwołać.
Nie wiem czy to jest zgodne z Konstytucją, posiadanie dwóch Rządów?
Ale tutaj jakiś specjalista powinien zabrać głos ...

  Trebor,  11/02/2016

@_serpico_: mnie obruszył fakt, że jeszcze nie oddał głosu na artykuł ... podobnie jak świstakomojra

  Trebor,  11/02/2016

@_serpico_: albo lipski jest sam sobie winny - znów tyle tego nawrzucał, że świstakomojrokitek nie wyrabiają z głosowaniem? :-)

  Hamilton,  11/02/2016

@Trebor: mojra się już usłużnie zameldowała, ale swistak zawiódł na całego. Może w spowiedzi siedzi. Kitek nie zawiedzie, ale z natury powolny. Zanim zajarzy to musi minąć trochę czasu.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska