Login lub e-mail Hasło   

Ile kosztuje wieczór kawalerski?

Drużba Pana Młodego ma wiele funkcji do spełnienia, nie tylko podczas samego ślubu i wesela. Zwyczajowo to właśnie on urządza dla swojego przyjaciela wieczór kawalerski.
Wyświetlenia: 1.527 Zamieszczono 15/02/2016

Obecnie najczęściej koszty imprezy są dzielone po równo na wszystkich jej uczestników lub pokrywane przez pana młodego. Ile właściwie kosztuje wieczór kawalerski i jak można go spędzić

Tradycyjny wieczór kawalerski

Zgodnie z tradycją, wieczór kawalerski jest ostatnią nocą wolności kawalera, który w niedługim czasie wstąpi w związek małżeński. To czas, aby mógł się wyszaleć i zakosztować po raz ostatni swobodnej, niczym nieskrępowanej zabawy. Wielu mężczyzn uznaje to zbyt dosłownie, przez co dochodzi do przykrych incydentów.

Wieczór kawalerski można spędzić w lokalu - pubie, na dyskotece czy w klubie go-go, albo organizując wszystko w domu, a po kurażu wybrać się na miasto. Takie atrakcje niekoniecznie spodobają się każdemu Panu Młodemu.

Alternatywne pomysły na wieczór kawalerski

Zamiast szaleć na wieczorze kawalerskim na dyskotece lub pić piwo w pubie, można zorganizować dzień i wieczór pełen wrażeń. Atrakcje na wieczorze kawalerskim powinny być źródłem wyłącznie pozytywnych odczuć, aby były wspominane przez nas latami. Dobrym pomysłem na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego może być prezent w formie przeżyć motoryzacyjnych. Można z niego skorzystać np. za pośrednictwem strony prezenty.sjs.pl. Do wyboru są szkolenia z technik doskonalenia jazdy, wyścigi sportowymi samochodami na torach czy też testowa jazda wymarzonym pojazdem. Na uczestników wieczoru kawalerskiego mogą czekać takie sportowe auta jak Subaru, Porsche, Lamborghini czy Ferrari. Silne, pozytywne wrażenia gwarantowane.

A ile to kosztuje? W zależności od wybranego auta,  prezent w postaci jazdy np. Lamborghini to koszt od 799 zł. Może to być doskonały pomysł na prezent dla przyszłego Pana Młodego. Otrzyma on voucher na 30-minutowy przejazd Lamborghini Gallardo.

Ciekawą propozycją jest wizyta na torze gokartowym wraz z przyjaciółmi Pana młodego. Za imprezę trwającą od 1,5 do 2 godziny, na dobrze wyposażonym torze na wolnym powietrzu lub w zamkniętej hali, należy zapłacić około 150 zł za osobę, przy minimum 7 osobach uczestniczących w zabawie. Uczestnicy otrzymują kaski i przechodzą krótki instruktarz jazdy gokartem. Mogą zorganizować zawody pomiędzy stworzonymi przez siebie drużynami, a dodatkowo mogą mieć zapewnionego „przewodnika” imprezy.

Silne, pozytywne wrażenia zapewnia również zabawa w paintball. Można zarezerwować pole w plenerze do gry w paintball lub w zamkniętej hali, w godzinach późnowieczornych lub nocnych. Za 3 godzinną grę dla 10 osób trzeba zapłacić około 700 zł.

Podobne artykuły


12
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1319
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 849
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 938
10
komentarze: 6 | wyświetlenia: 551
10
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1030
9
komentarze: 186 | wyświetlenia: 356
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 892
9
komentarze: 24 | wyświetlenia: 885
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1293
8
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1181
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1299
7
komentarze: 3 | wyświetlenia: 269
7
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1078
7
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1423
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska