Login lub e-mail Hasło   

Czas ma znaczenie – kiedy kupić bilety do Disneylandu?

Dobra organizacja pozwala osiągnąć sukces. Kiedy należy kupić bilety do Disneylandu, żeby bezstresowo odbyć podróż i przeżyć jedną z najwspanialszych przygód w życiu?
Wyświetlenia: 446 Zamieszczono 03/03/2016

Wielu z nas lubi podejmować decyzję szybko i kupować bilety z dużym wyprzedzeniem. Coś jest na rzeczy, bo t faktycznie pozwala na ograniczenie stresu. Nie musisz się zastanawiać, czy zdążysz, tylko spokojnie wyjmujesz bilet z kieszeni. Tyle że wydrukowany wcześniej e-bilet łatwo jest zgubić albo o nim zapomnieć przy pakowaniu bagaży, a to najmniej przyjemna niespodzianka, jaką można sobie zapewnić. Oczywiście – zawsze można go wydrukować z pliku drugi raz. O ile ma się jeszcze oryginalny mail. Może więc wcześniejsze przygotowanie jest najlepszym rozwiązaniem, ale też nie zawsze. A co zrobić, jeśli już szykujesz się do wyjazdu, samolot do Paryża odlatuje za kilka godzin, a Ty decydujesz się jeszcze na zakup biletu?

A może wygodniej na miejscu?

W tej sytuacji oczywiście e-bilety do Disneylandu są jedyną logiczną opcją, bo takich czasów dostawy nie oferują nawet firmy kurierskie, a co dopiero poczta. Pamiętaj jednak, że e-bilet możesz wydrukować na dowolnej drukarce, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zamówić go w samolocie, a wydrukować w hotelu. Tutaj jednak warto pamiętać o tym, że nie każdy dystrybutor sprzedający wejściówki do Disneylandu bilety będzie w stanie przygotować tak szybko. Są jednak serwisy internetowe, których maksymalny czas realizacji zamówienia to 4 godziny, ale jeśli skontaktujesz się z obsługą, to możesz dostać swój bilet w kilkanaście minut od zamówienia. Oczywiście warunkiem jest tu dokonanie błyskawicznego przelewu lub opłacenie zakupu kartą.

Płatności i wysyłka

Większość zakupów można opłacić przez systemy przelewów błyskawicznych Dotpay, PayU lub podobne. To najlepsze rozwiązanie, bo cała transakcja trwa kilkanaście sekund i od razu można zacząć przygotowywanie biletów. Niewiele dłużej trwają transakcje kartowe w tym systemie, natomiast tradycyjny przelew to już zupełnie inna klasa: nie dość, że działa tylko w dni powszednie, to jeszcze, żeby pieniądze dotarły do odbiorcy tego samego dnia, trzeba przelew złożyć rano – inaczej czeka się na kolejny dzień roboczy.

Większość dystrybutorów biletów do Disneylandu oferuje także ich wysyłkę pocztą, zamiast e-maila. To strata czasu i pieniędzy: dokładnie tak sam bilet można wydrukować na dowolnej drukarce, a przy okazji łatwiej zabezpieczyć się na wypadek zgubienia oryginalnego biletu.

Podsumujmy

Każdy kupuje tak, jak mu się podoba. Każda strategia jest dobra, ale niektóre wymagają więcej czasu niż inne. Nie martw się jednak – tutaj zakupy na ostatnią chwilę nie są niczym niezwykłym. Możesz zakupić bilety do Disneyland Paris nawet na dzień przed odwiedzinami w tym najwspanialszym z europejskich parków rozrywki.


bilety do disneylandu kupisz z Parkmania.pl - autoryzowanym przedstawicielem Disneyland Paris

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.

Podobne artykuły


11
komentarze: 32 | wyświetlenia: 635
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 663
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 734
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 628
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 646
10
komentarze: 8 | wyświetlenia: 874
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 424
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 414
9
komentarze: 7 | wyświetlenia: 687
9
komentarze: 20 | wyświetlenia: 576
9
komentarze: 4 | wyświetlenia: 668
9
komentarze: 12 | wyświetlenia: 589
9
komentarze: 34 | wyświetlenia: 467
9
komentarze: 18 | wyświetlenia: 501
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 438
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy






Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska