Login lub e-mail Hasło   

Paweł Kukiz zdradził swych woJOWników!

Przygnębiające wyznania woJOWnika Kukiza – niedoszłego samobójcy:
Wyświetlenia: 630 Zamieszczono 07/03/2016

patrz tutaj:   https://www.youtube.com/watch?v=OAdgnsvS5Ww

Kukiz

Poglądy tu zaprezentowane, podzielają tysiące ludzi z byłej KUKIZ ARMY, którzy najpierw bardzo dużo zrobili dla Pawła Kukiza, a teraz czują się przez niego oszukani.

Dlaczego woJOWnicy Kukiza traktują teraz Pawła jak zdrajcę?

* Kukiz pod pozorem zastosowania rzekomo lepszego rozwiązania organizacyjnego, czyli lansowania idei tzw. struktury bez struktury, doprowadził do sytuacji, w której w terenie nie było żadnego ciała, mogącego podejmować jakiekolwiek decyzje dotyczące ruchu w danym regionie. To umożliwiło Kukizowi i jego prawej, i lewej ręce, czyli Januszowi Sanockiemu i Dariuszowi Pitasiowi, podejmowanie jednoosobowo wszystkich istotnych decyzji. Kukiz zdradził swych ludzi, bo zamiast – jak najpierw deklarował – oddolnego, demokratycznego ruchu, stworzył „zamordystyczną” quasi partię. Patrz np.:

http://wiadomosci.onet.pl/opinie/kukiz-zdradzil-swoich-wyborcow-sprzedal-ideowosc-za-koryto/d3gbw3
oraz
http://www.polskatimes.pl/artykul/8980611,kukiz-krol-chaosu-polski-house-of-cards-czyli-historia-wzlotow-i-upadkow-pawla-kukiza,id,t.html

* W związku z powyższym listy wyborcze konstruowane były za plecami działaczy ruchu, potencjalni kandydaci byli ustawicznie oszukiwani (dziś ktoś był na miejscu pierwszym, a jutro nie było go w ogóle na liście). Kukiz chciał – jak sam przyznał – wprowadzić do Sejmu ograniczoną grupę yesmenów (pretorian – jak sam mówił), którzy nie będą mieli własnego zdania. Tak też się stało. Wystąpienia medialne posłów Kukiza pokazują, iż są to ewidentnie najsłabsi merytorycznie parlamentarzyści. Kukiz zdradził większość tych, którzy mogli być dobrymi posłami, a jednocześnie mieli największe zasługi dla jego ruchu. Patrz np.:

http://www.eioba.pl/a/4w22/pawel-kukiz-nas-zdradzil

* Kukiz – już w kampanii wyborczej – zrażał do siebie niepotrzebnie zwolenników. Np. w telewizji Republika zanim wyszedł ze studia w czasie wywiadu, a później obraził dziennikarkę, przyznał na antenie, iż współpracuje blisko z byłym oficerem komunistycznej Służby Bezpieczeństwa, co wywołało szok. Patrz np.:

https://www.youtube.com/watch?v=xXlUPAQydhk
oraz
http://niezalezna.pl/70240-pawel-kukiz-do-dziennikarki-telewizji-republika-ty-pis-owska-k


* Dyrektorem biura parlamentarnego klubu Kukiz’15 została wyjątkowo negatywna postać – Dariusz Pitaś, skazany w przeszłości za oszustwa i kradzieże (patrz: tygodnik TEMI 13.01.2016 – kliknij tutaj: http://www.temi.pl/temi/region/27-region/4748-dyrektor-poselskiego-biura-z-wyrokami ). Zarówno Kukiz jak i Tyszka bronią tej decyzji, utrzymując, że nic się nie stało, gdyż wyroki uległy zatarciu. Tymczasem wyborcy (zwłaszcza Kukiza) mają poczucie, iż utrzymują urzędnika sejmowego - byłego kryminalistę ze swych podatków. Dawni sojusznicy Kukiza – stowarzyszeni OBURZENI – apelują do marszałka Kornela Morawieckiego, by wystąpił z klubu parlamentarnego KUKIZ’15 – patrz:

http://oburzeni.salon24.pl/686834,apel-do-kornela-morawieckiego-ws-pitasia
oraz
http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/9300719,oburzeni-oskarzaja-kukiza,id,t.html

* Kukiz zapomniał całkowicie, co było głównym punktem jego programu – zmiana ordynacji wyborczej na większościową z JOW-ami. Teraz już o tym nie wspomina, co jest także powodem, że elektorat i woJOWnicy mogą czuć się zdradzeni przez Kukiza. Patrz np.:


http://wiadomosci.wp.pl/kat,140716,title,Powstaje-nowe-ugrupowanie-Oburzeni-zagroza-Kukizowi,wid,18017992,wiadomosc.html
oraz
http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/zdrada-w-sztabie-kukiza-jeszcze-nie-ma-partii-a-juz-sie-kloca_644626.html

* Dwie trzecie posłów Kukiza nie poparło ustawy Rodzina 500 plus, co można odebrać nie tylko jako działanie przeciwko rodzinom wielodzietnym , ale także przeciwko polskiej gospodarce (17 mld zł „wpompowanych” w rynek na pewno go ożywi, jak prognozują nawet niedawni przeciwnicy tej ustawy). Kukiz zapomniał, co sam głosił – wyborcy to pracodawcy posła. Teraz o tym zapomina. Patrz np.:
http://oburzeni.pl/kolejna-zdrada-kukiza/


* Posłowie Kukiza kpią z wyborców – np. w rankingu najbardziej leniwych parlamentarzystów Małopolski tylko jeden z nich był gorszy od Norberta Kaczmarczyka (opuścił aż 173 głosowania!) – patrz: Gazeta Krakowska 20/21.02.2016 – kliknij tutaj:

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/a/malopolscy-poslowie-nie-grzesza-pracowitoscia,9418857/

Posłowi Kukiza nie chciało się nawet otworzyć biura poselskiego w największym mieście w swoim okręgu wyborczym – w Tarnowie!

Inny poseł Kukiza – Paweł Skutecki z Bydgoszczy „ograł” wierzycieli, ogłaszając bankructwo w …. Wielkiej Brytanii (patrz: artykuł Grażyny Ostropolskiej pt: „Poseł bankrut, ale w czepku urodzony”, w: Express Bydgoski, 5.02.2016 – kliknij tutaj:

  http://express.bydgoski.pl/349002,Posel-bankrut-ale-w-czepku-urodzony.html).

Dlatego woJOWnicy uważają, iż Kukiz zdradził nie tylko ludzi, dzięki którym ma dziś w Sejmie 40 posłów, ale przede wszystkim ideały, o których mówił jak o swoich.

Podobne artykuły


17
komentarze: 93 | wyświetlenia: 2215
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1126
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1072
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 801
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 556
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 625
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 684
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 988
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 648
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 494
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 510
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  07/03/2016

Dookoła sami zdrajcy. Jestem oburzony. Oświaczam, że zakładam 2 osobowy Ruch Oburzonych i Obrażonych. Prezesem jednogłośnie wybieram Hamiltona, a zastępcą będzie Starszy.

  jotko49,  07/03/2016

@Hamilton Starszy:
I am TW -Wtyka.,
przyjmij mnie Waści na skarbnika.
Pomnożymy grono swoich wielbicieli,
gnoić będziem wszelkich wichrzycieli.
Kto nie z nami albo z boku,
w nas wątpiący, nie trzymiący rytmu, kroku,
tego zamknąć w kazamatach wewnątrz Fortu,
bo to odrzut z poza sortu.

Czas na zmiany przy korycie
chyba sami " wic

...  wyświetl więcej

@jotko49:
niejedna osoba stoi jak wryta,
Nie dostając ryjem do korytaDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska