Login lub e-mail Hasło   

Polak oficjalnym kandydatem na burmistrza Londynu!

Polak oficjalnym kandydatem na burmistrza Londynu! Książę Jan Żyliński znalazł się na oficjalnej liście kandydatów na burmistrza (mera) Londynu w wybor...
Wyświetlenia: 487 Zamieszczono 05/04/2016

Polak oficjalnym kandydatem na burmistrza Londynu!Polak oficjalnym kandydatem na burmistrza Londynu - Książę Jan Żyliński - kandydat - burmistrz Londynu

Książę Jan Żyliński znalazł się na oficjalnej liście kandydatów na burmistrza (mera) Londynu w wyborach, które odbędą się 5 maja 2016 roku! Na liście kandydatów znalazło się łącznie dwanaście osób, a Polak jest jedynym kandydatem niezależnym. Książę Żyliński znany jest z ekstrawaganckich pomysłów wcielanych w życie. Jednym z jego dzieł jest pałac zbudowany w londyńskiej dzielnicy Ealing, a wśród kolejnych planów jest budowa łuku triumfalnego w Warszawie, które ma się stać jedną z atrakcji polskiej stolicy. Jak twierdzi sam Książę Jan Żyliński jedną z jego misji jest pomaganie Polakom przebywającym na terenie Wielkiej Brytanii, a objęcie stanowiska burmistrza Londynu znacznie ułatwiło wspomaganie Polonii licznie zamieszkującej brytyjską stolicę.

Książę Jan Żyliński przybył do Wielkiej Brytanii wiele lat temu i jest obecnie uważany za najbogatszego Polaka na Wyspach Brytyjskich. Do swojej fortuny doszedł samodzielnie zakładając firmę zajmującą się produkcją i sprzedażą plakatów oraz pocztówek z największymi gwiazdami show biznesu. Obecne Książę Jan Żyliński jest właścicielem wielu nieruchomości na terenie Londynu, a także firmy budowlanej w której zatrudnia wyłącznie Polaków. Najpopularniejszą nieruchomością należącą do Księcia Jana Żylińskiego jest pałac "The White House London", który swoją architekturą zdecydowanie wyróżnia się spośród innych nieruchomości położonych w londyńskiej dzielnicy Ealing. W nadchodzących wyborach samorządowych Polak będzie musiał się zmierzyć z jedenastoma kandydatami reprezentującymi niemal wszystkie opcje brytyjskiej sceny politycznej. Książę Jan Żyliński z pewnością może liczyć na głosy Polonii licznie zamieszkującej brytyjską stolicę.

 
 

Pełna lista kandydatów na stanowisko "Mayor of London" przedstawia się następująco:

Berry Sian Rebecca - Green Party

Furness David - British National Party

Galloway George - Respect (George Galloway)

Golding Paul - Britain First - Putting British people first

Goldsmith Zac - The Conservative Party Candidate

Harris Lee Eli - Cannabis is Safer than Alcohol

Khan Sadiq Aman - Labour Party

Love Ankit - One Love Party

Pidgeon Caroline Valerie - London Liberal Democrats

Walker Sophie - Women's Equality Party

Whitte Peter Robin - UK Independence Party (UKIP)

Zylinski Prince - Independent

Wybory burmistrza Londynu odbędą się 5 maja 2016 roku, a prawo głosu mają wszyscy Polacy legalnie przebywający na terenie Wielkiej Brytanii, a jednocześnie zamieszkujący Londyn. Burmistrz Londynu odpowiedzialny jest za wiele kwestii związanych z życiem codziennym mieszkańców miasta począwszy od kwestii transportu, a na kwestiach mieszkaniowych kończąc. Więcej informacji na temat zbliżających się wyborów w Londynie można znaleźć na oficjalnej stronie pod adresem www.londonelects.org.uk.

Podobne artykuły


18
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2843
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1086
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 945
12
komentarze: 283 | wyświetlenia: 608
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 990
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1834
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 680
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 836
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 538
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 980
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 628
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska