Login lub e-mail Hasło   

Zabiegani w x-kom

Po godzinach pracy przed biurkiem, zakładają wygodny dres, a bieganie po biurowych korytarzach zastępują sportową aktywnością. Oprócz zawodowego profesjonalizmu pracownic...
Wyświetlenia: 380 Zamieszczono 07/04/2016

Po godzinach pracy przed biurkiem, zakładają wygodny dres, a bieganie po biurowych korytarzach zastępują sportową aktywnością. Oprócz zawodowego profesjonalizmu pracownicy x-kom mają w sobie ducha sportowej rywalizacji, o czym będzie można przekonać się w najbliższą sobotę 9 kwietnia podczas 8. Biegu Częstochowskiego. Kilkuosobowa reprezentacja firmy będzie zachęcać do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Wystarczy założyć odpowiednie buty i po prostu wyjść z domu. Nic więc dziwnego, że bieganie w ostatnich latach stało się jedną z najbardziej popularnych aktywności fizycznych. Wśród fanów tej dyscypliny nie brakuje również pracowników x-kom, którzy właśnie w ten sposób dbają o swoją kondycję. Jak przekonują, sportowa aktywność pozwala im zachować równowagę – utrzymać właściwe proporcje między życiem prywatnym a zawodowym. Sport, to mój sposób na dobre samopoczucie i odreagowanie, po całym dniu pracy. Trening daje mi ogromny zastrzyk pozytywnej energii – mówi Eliza, specjalistka ds. sprzedaży.

Wysportowana sylwetka i dobra kondycja – to tylko część tego co można osiągnąć, dzięki aktywności fizycznej. Okazuje się, że stwierdzenie „w zdrowym ciele, zdrowy duch” ma swoje odzwierciedlenie również w pracy. Uprawianie sportu kształtuje także charakter m.in. podnosi samoocenę, uczy pokonywania słabości, wytrwałości oraz działania pod presją czasu. Na początku do regularnych treningów potrzeba determinacji, ale z czasem godzina joggingu przed pracą albo na koniec dnia staje się również świetnym relaksem.

Okazją do wspólnego treningu będzie jedno z największych wydarzeń sportowych w mieście. Podczas ósmej odsłony Biegu Częstochowskiego, który wystartuje w sobotę 9 kwietnia, o godzinie 15.30 podobnie, jak w trakcie poprzednich edycji, miłośnicy biegania będą musieli zmierzyć się z dystansem 10 kilometrów. Pobiec może każdy, kto tylko czuje się na siłach i zdoła pokonać wyznaczony dystans w limicie czasu 1 godziny i 20 minut. Nic więc dziwnego, że w tegorocznej edycji oprócz reprezentacji x-komu swój udział zgłosiło już blisko 1,5 tys. osób.

Sobotnie zawody są naszym pierwszym startem w Biegu Częstochowskim. Mocno trzymam kciuki za naszą reprezentację. Wierzę, że pracownicy x-kom dadzą z siebie wszystko, a sam bieg będzie dla nich świetną zabawą - podkreśla prezes x-kom Michał Świerczewski.

Na osoby, które osiągną najlepsze rezultaty czekają nagrody pieniężne oraz nagrody przygotowane m.in. przez firmę x-kom, w postaci akcesoriów, które przydają się podczas codziennych treningów.

Bieg Częstochowski to kolejna sportowa inicjatywa, w którą włączył się x-kom. Od 2014 roku firma jest głównym sponsorem drugoligowego klubu piłkarskiego RKS Raków.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1257
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1094
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 668
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 540
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 712
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1047
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 693
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 599
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 743
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 355
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska