Login lub e-mail Hasło   

Kiedyś muzyka, dziś erotyka

Początek inicjacji seksualnej staje się bardzo ważnym elementem dojrzewania płciowego. Często takimmomentem przełomowym jest jakieś ważne wydarzenie w życiu.
Wyświetlenia: 306 Zamieszczono 15/04/2016

Podobnie było w filmie American Pie. Bohaterowie tegoż chcieli uwiecznić w ciekawy sposób zakończenie szkoły średniej.

Ów temat zainteresował producentów amerykańskiego MTV. Program Virgin Territory to ma być prawdziwy hit. Amerykanie już od dawna zabiegają o to, by przodować we wszystkim, co istnieje na ziemi. Dlatego jako pierwsi inicjują proedukacyjną mieszankę telewizyjnego show. Historie bohaterów dotyczyć będą ich pierwszych razów. Głównie będą to młode, nierzadko naiwne dziewczęta, które poszukują swoich seksualnych partnerów. Pamiętne, ale zamierzchłe już czasy wykazały pewien niezaprzeczalny fakt. Telewizja MTV była li tylko kanałem muzycznym.

Przynosiła niebagatelną radość z obcowania z teledyskami zagranicznych gwiazd. Zastępując młodym ludziom, którzy dziś są nazywani pokoleniem Y, filmiki z muzyką na YT. To była zupełnie inna nomenklatura kulturowa. Obecnie nie brakuje dziwactw na pograniczu kiczu i braku wyczucia i dobrego smaku. Ciekawe, jak długo będzie nam dane oczekiwać na polską wersję tych arcyciekawych programów. Naga prawda o miłości Będąc zupełnie nagim, na co zwraca się uwagę u tego, z kim się randkuje? Wstyd wynikający z nagości wzbudza skrajne emocje.

Człowiek w dzisiejszych, galopujących czasach potrzebuje coraz silniejszych, ekstremalnych wręcz, bodźców do wyrwania się z codziennej rutyny, która systematycznie gasi radość życia. Tak gorące lato, jakie mamy obecnie determinuje rozmiar indolencji mózgowej, głównie ze względu na wysokie temperatury. Znów znalazłam coś, co wywoła dreszcz zażenowania i zniesmaczenia. Bo nie tylko polski Internet zawiera mnóstwo absurdów. Wszystko, co u nas dopiero co raczkowało, pochodziło z zaprzyjaźnionej Ameryki. Tam wszystko jest wielkie, nowe i innowacyjne, a nie rzadko dziwne i śmieszne.

Ta sama Ameryka, którą odkrył Krzysztof Kolumb, idzie o krok dalej w realizacji programów typu reality show. Nowością są randki w ciemno realizowane kompletnie nago przez dwoje zupełnie obcych sobie ludzi. Wykonywane przez nich zadania mają przybliżyć ich do miłości, uczucia wymagającego odpowiedniego nakładu czasu i obopólnego zaangażowania. Jeśli na prawdę dojdzie do powszechnej realizacji tego dziwacznego projektu, już raz na zawsze skończy się wieczny dylemat kobiet i nie tylko – w co się ubrać na pierwsze romantyczne spotkanie.

Od czasów wypędzenia pierwszej pary z raju – nagle nagość stała się wstydliwym tabu. Jeszcze większym niż pokrewnym jej sam seks. Nagość sama w sobie jest zupełnie aseksualna. Różnice płciowe są szybko weryfikowane nawet przez przedszkolaków. Nie trzeba je w tak brutalny sposób eksponować. Inaczej trzeba by było pozbyć się z słownika języka polskiego hasła naturyzm oraz zdecydować się na ostateczne zamkniecie plaży dla nietekstylnych.

Podobne artykuły


16
komentarze: 110 | wyświetlenia: 651
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 956
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 380
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 897
13
komentarze: 0 | wyświetlenia: 961
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 509
12
komentarze: 18 | wyświetlenia: 1648
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 732
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 498
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 430
11
komentarze: 24 | wyświetlenia: 455
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 446
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 990
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 919
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 780
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska