Login lub e-mail Hasło   

Wojna mafii

W moich artykułach piszę o działajacych w Polsce mafiach: kobiecej i męskiej. Obie mają ten sam cel tzn. pragną zdobyć władzę nad przepływami pieniędzy w polskiej gospodarce.
Wyświetlenia: 380 Zamieszczono 15/04/2016

W moich artykułach na Eiobie piszę o działajacych w Polsce mafiach: kobiecej i męskiej.

Obie mają ten sam cel tzn. pragną zdobyć władzę nad przepływami pieniędzy w polskiej gospodarce. Chodzi o kontrolę nad obrotem kwoty około 500 miliardów złotych. Tyle są mniej więcej warte zakupy zaopatrzeniowe polskich firm, które są lokowane na polskim rynku. Ten zdobędzie przewagę, kto będzie dysponował tańszym i lepszym towarem zaopatrzeniowym. Na razie przewagę ma mafia męska, bo dysponuje najtańszą ofertą zaopatrzeniową. Ale mafia kobieca przygotowuje kontrofensywę zwiazaną z tym, że jej agenda, partia PiS obsadziła swoimi ludźmi

stanowiska menedżerów w największych polskich firmach i to oni będą decydowali o lokowaniu zakupów zaopatrzeniowych na polskim rynku.

Tak się składa, że ja osobiście dysponuję prawami do zakupów oferty firmy UNIOR, która jest najtańszą europejską i światową firmą narzędziową. Mafia męska uczyniła tę markę trzonem swojej oferty dzięki której wygrywa wszystkie przetargi zaopatrzeniowe. Mafia kobiecą próbuje przejąć prawa do zakupów narzędzi UNIORA, ale przeszkodą jestem ja, ponieważ odmówiłem współpracy z tą mafią. Zatem próbują cały czas mnie zgładzić, po to, aby prawa do zakupu oferty Uniora przejęła moja córka, która oczywiście jest członkinią tej kobiecej mafii.

Moje propozycje powołania ogólnopolskiej firmy zaopatrzeniowej POL-CAT, która wszelkie zyski przeznaczałaby na finansowanie nauki polskiej, zmierzają do oczyszczenia bałaganu zwiazanego z zakupami zaopatrzeniowymi w Polsce. Polskie przysłowie mówi: gdzie dwóch się się bije tam trzeci korzysta. Mam nadzieję, że tym trzecim będą zwykli prości Polacy, którzy nie mają pojęcia co się w ich kraju dzieje.

Podobne artykuły


11
komentarze: 172 | wyświetlenia: 480
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1140
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 276
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 668
6
komentarze: 81 | wyświetlenia: 310
6
komentarze: 58 | wyświetlenia: 2464
5
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1031
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 141778
118
komentarze: 23 | wyświetlenia: 239730
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 111148
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122172
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska