Login lub e-mail Hasło   

Moje Boże Miłosierdzie się urzeczywistni, jak zostało to objawione św. Faustynie

Moje Boże Miłosierdzie się urzeczywistni, jak zostało to objawione św. Faustynie Ja, wasz Jezus, pragnę powiadomić świat, że Moje Boże Miłosierdzie się urzeczywistni, jak zos...
Wyświetlenia: 271 Zamieszczono 18/04/2016

Moje Boże Miłosierdzie się urzeczywistni, jak zostało to objawione św. Faustynie


Ja, wasz Jezus, pragnę powiadomić świat, że Moje Boże Miłosierdzie się urzeczywistni, jak zostało to objawione Mojej córce Helenie, świętej Faustynie.

Ta tajemnica zostanie ujawniona, gdy wszyscy doświadczą ostatecznego objawienia Promieni Mojego Miłosierdzia dla zbawienia ludzkości.

Ci, którzy drwią z ciebie, Moja córko, i mówią, że ta tajemnica została już objawiona światu, muszą to wiedzieć.

Jak wielu ludzi w dzisiejszym świecie wie o Mojej obietnicy Bożego Miłosierdzia? Bardzo niewielu, włączając w to ciebie, Moja córko.

Czy Moi wyznawcy nie wiedzieli, że powrócę, aby przygotować świat na to Wielkie Wydarzenie?

Zawsze przygotowuję Moje dzieci na takie wydarzenia. Mój Ojciec Przedwieczny posyła proroków na świat w jednym celu – by dać wam odpowiednie ostrzeżenie, tak aby dusze nie zostały zabrane z zaskoczenia. Cieszcie się tym Darem proroctwa. Nie odrzucajcie go.

Nigdy nie myślcie, że wiecie wszystko o Moich Drogach, ponieważ, choć możecie Mnie kochać, nie zawsze Mnie znacie i rozumiecie Moje Drogi.

Niech każdy z was, który szydzi z Moich proroków, pamięta, że to nie z nich szydzi, ale ze Mnie. Oni są po prostu narzędziami.

Wy, Moje dzieci, nigdy nie powinniście zakładać, że Mnie naprawdę znacie, bo gdyby tak było, to byście Mi nie zaprzeczali.Dzisiaj jednak, tak jak czynili Moi uczniowie, kiedy chodziłem pomiędzy nimi, wciąż zaprzeczacie, że to jestem Ja, kto wzywa was do Siebie.

Lewą rękę trzymacie wyciągniętą do Mnie, a prawą Mnie policzkujecie.


Czyż nie słyszycie Mnie, jak teraz do was mówię? Jeśli nie, to usiądźcie spokojnie i módlcie się do Mnie, abym mógł wypełnić wasze znużone serca Ogniem Mojego Świętego Ducha.

Kocham was i jeśli pozwolicie Mi wejść do swojego serca bez waszej stalowej zbroi, która Mnie powstrzymuje, uczynię was wolnymi.

Kiedy otworzycie oczy i ujrzycie, że to Ja, wasz Boski Zbawiciel, rozmawiam z wami, to podążcie za Mną drogą do Nowego Raju z miłością i radością w sercu.

Nie pozwólcie złemu siać wątpliwości w waszym umyśle. Módlcie się, abyście byli wystarczająco silni, pokorni w umyśle i duchu, aby rzucić się w Moje Ramiona.

Tylko wtedy, gdy przychodzicie do Mnie jak dziecko, prawdziwie odnajdziecie pokój w duszy. Jest to jedyny sposób, aby przyjąć Mnie do swojego serca.

Wasz umiłowany Jezus

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 2177
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1211
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1062
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1117
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 527
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 789
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 640
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 675
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 486
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 977
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 617
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  19/04/2016

Eioba to pustynia duchowa z powodu pychy chałupniczych filozofów i literatów.

@swistak: na twoim miejscu nie zaszczycałbym swą wyjątkowo uduchowioną osobowością takiego portalu.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska