Login lub e-mail Hasło   

Sukces w biznesie zaczyna się z Gainside

Kontrola przedsiębiorstw, nie tylko ta, wykonywana przez kadrę kierowniczą, ale także zewnętrzna, jest obecnie jedną z obowiązkowych form funkcjonowania przedsiębiorstwa.
Wyświetlenia: 299 Zamieszczono 26/04/2016

Rozwój informatyczny, który obserwujemy na rynku od przełomu XX/XXI wieku pozwala na zastosowanie nowych technologii, w tym, w obszarze audytu wewnętrznego. W niniejszym artykule w kilku słowach opowiemy o systemie, któremu z pewnością można zaufać.

 

Systemy kontroli czasu pracy, wydajności pracowników – to tylko niewielki odsetek programów, które pozwalają przedsiębiorcom na spawaną organizację pracy i zarządzanie pracownikami. Znacznie więcej trudności nasuwają kwestie związane z audytem przeprowadzanym w firmie. Nowoczesne rozwiązanie podsuwa jedna z warszawskich firm, która proponuje świeże podejście do tematu, a jednocześnie elastyczną i kompleksową metodę.

 

Kontrola? Od A do… G!

Usługa Gainside została stworzona przez specjalistów, którzy przez ostatnią dekadę zdobywali doświadczenie i wiedzę w największych globalnych firmach doradczych, pracując przy różnych projektach z zakresu audytu wewnętrznego. Gainside powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, a co za tym idzie funkcjonowanie systemu odpowiada na potrzeby z zakresu audytu wewnętrznego, zarządzania ryzykiem, kontroli, issues, raportowania, możliwości sprawnej komunikacji zespołu w różnych lokalizacjach oraz przeglądania i oceny pracy przez przełożonych.

Unieś się na chmurze

Nowoczesne rozwiązania informatyczne nie muszą być trudne w obsłudze. Najlepszym tego przykładem jest system Gainside, który działa na zasadach e-usługi w chmurze lub w wersji na serwerze klienta. Gainside umożliwia przeprowadzenie audytu wewnętrznego i zarządzania ryzykiem, co więcej – ułatwia przeprowadzenie audytu w jednostkach o złożonej strukturze. System powstał z myślą o instytucjach i urzędach skarbu państwa oraz samorządów, instytucjach finansowych, towarzystwach ubezpieczeniowych, biurach maklerskich, sektorze TFI, a także spółkach, w tym notowanych na GPW.

 

Elastycznie dopasowana

E-usługę Gainside wyróżnia spośród innych systemów elastyczność, łatwość obsługi (system działa domyślnie), pozwala na ujęcie całości procesu w jednym miejscu. System jest stworzony zarówno dla profesjonalistów z dziedziny audytu wewnętrznego, jak i osób rozpoczynających karierę zawodową w audycie, dzięki sparametryzowaniu funkcjonalności (podpowiedzi wyświetlają się przy poszczególnych funkcjach). Obsługiwanie się systemem Gainside nie wymaga wiedzy specjalistycznej z zakresu IT.

Pozwól swojej firmie na wejście w XXI wiek!

www.gainside.eu

 

Podobne artykuły


8
komentarze: 79 | wyświetlenia: 1210
111
komentarze: 32 | wyświetlenia: 60856
54
komentarze: 56 | wyświetlenia: 32626
54
komentarze: 68 | wyświetlenia: 31321
50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 63607
49
komentarze: 18 | wyświetlenia: 65030
39
komentarze: 50 | wyświetlenia: 23311
39
komentarze: 30 | wyświetlenia: 28909
37
komentarze: 9 | wyświetlenia: 28570
36
komentarze: 37 | wyświetlenia: 23598
34
komentarze: 21 | wyświetlenia: 26343
32
komentarze: 12 | wyświetlenia: 26714
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska