Login lub e-mail Hasło   

Zarabiaj Smartfonem!

Korzystając wyłącznie z funkcji dostępnych na Smartfonach można dorobić nawet kilkaset złotych miesięcznie do stałej pensji.
Wyświetlenia: 525 Zamieszczono 18/05/2016

Według danych Forbsa ponad 60% Polaków posiada Smartfony. Prócz dzwonienia i wysyłania SMS-ów wykorzystujemy je głównie do robienia zdjęć i przeglądania stron internetowych. Na każdą czynność poświęcamy od pół godziny do godziny. Jak spożytkować ten czas, żeby coś jeszcze z tego mieć? Polacy posiadają ponad 12 mln urządzeń na Androida, największa część użytkowników ma wykształcenie wyższe lub są uczniami i studentami. To również grupa osób, które najchętniej „zatrudniają” swój telefon do pracy, czyli zarabiają przy pomocy przeznaczonych do tego aplikacji.

Bez CV

Do zarabiania za pomocą aplikacji nie potrzebujemy żadnego wykształcenia. Jedyna umiejętność niezbędna do wykonywania tej pracy to obsługa Smartfona. Wystarczy robić zdjęcia, pisać raporty, klikać i rozmawiać z ludźmi. Za te nieskomplikowane czynności zbiera się punkty, które w następnej kolejności wymieniane są na pieniądze. Również obsługa samych aplikacji jest bardzo intuicyjna, a dzięki bezpiecznemu systemowi płatności, pieniądze otrzymujemy od razu na konto.
Praca za pomocą aplikacji na telefon nie odpowiada zwykłej pracy w biurze. Zadania można wykonywać, kiedy się ma na to czas i ochotę, i kiedy akurat potrzebujemy gotówki. Nie zobowiązujemy się do wykonania zlecenia, nie zostaniemy wyrzuceni z pracy, zazwyczaj też nie musimy trzymać się deadline’ów. W najgorszym wypadku po prostu nie wykonamy zadania i nie otrzymamy pieniędzy.

Zawód

Prace, jakie wykonujemy za pomocą aplikacji, zazwyczaj są bardzo mało wymagające. Polegają na klikaniu w linki, robieniu zdjęć, polecaniu innym użytkownikom produktów lub miejsc (tzw. marketing szeptany) czy kontrolowaniu obsługi sklepów i punktów usługowych. Przykładowo niemieckie linie kolejowe stworzyły aplikacje do zarabiania polegającą na robieniu zdjęć dworcom. Nie działa wyświetlacz na peronie? Nie ma śmietnika w przejściu podziemnym? Możemy zrobić zdjęcie i poinformować o tym pracowników kolei, a w zamian dostaniemy pieniądze. Bardzo proste rozwiązanie ułatwiło pracę urzędnikom i pozwoliło dorobić parę euro użytkownikom aplikacji. Na rynku polskim ogromną popularnością cieszy się aplikacja BuzzBee, firma „zatrudniająca” Tajemniczych Klientów, czyli osoby, które kontrolują pracę sklepów i punktów usługowych. To jedna z najciekawszych prac oferowanych w Internecie, gdyż nieco przypomina grę. Twórcy aplikacji namawiają do wykonywania zadań polegających na zrobieniu kilku zdjęć lub odpowiedzeniu na parę prostych pytań, typu: ile kosztuje piwo w danym sklepie. Sprawdziliśmy, faktycznie aplikacja działa doskonale – bez problemów i błyskawicznie wypłacają obiecany zarobek.

Praca za pomocą Smartfona jest zazwyczaj banalne prosta i można ja wykonywać w codziennych sytuacjach. Przecież nie o to chodzi, żeby tracić czas za parę groszy. Najważniejsze jednak, żeby wybrać odpowiednią aplikację, czyli taką, na której faktycznie da się zarobić. Oszustów w Internecie nie brakuje, dlatego lepiej najpierw zrobić dobry research.

Podobne artykuły


52
komentarze: 21 | wyświetlenia: 17108
46
komentarze: 20 | wyświetlenia: 6607
36
komentarze: 13 | wyświetlenia: 7125
34
komentarze: 13 | wyświetlenia: 5947
33
komentarze: 5 | wyświetlenia: 14055
31
komentarze: 15 | wyświetlenia: 3222
30
komentarze: 29 | wyświetlenia: 4800
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 17656
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 53597
25
komentarze: 10 | wyświetlenia: 23090
24
komentarze: 4 | wyświetlenia: 43583
24
komentarze: 10 | wyświetlenia: 5971
23
komentarze: 8 | wyświetlenia: 2346
22
komentarze: 13 | wyświetlenia: 2159
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska