Login lub e-mail Hasło   

Pogorzelisko.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://polishclub.org
Nie wystarczy urodzić się człowiekiem, trzeba nim być! - Ks. kard. Stefan Wyszyński Pogorzelisko. Sumliński Wojciech Pogorzelisko. W bezwględnym świec...
Wyświetlenia: 1.348 Zamieszczono 19/05/2016
div>
Nie wystarczy urodzić się człowiekiem, trzeba nim być! - Ks. kard. Stefan Wyszyński

 Pogorzelisko.

 

pogorzelisko-wojciech-sumlinski-okladkaSumliński Wojciech

Pogorzelisko.

W bezwględnym świecie służb specjalnych najwyższą cenę płacą Ci, którzy mają rację.

Opis:

Dalszy ciąg wstrząsających informacji o Bronisławie Komorowskim i układach wokół niego oraz rządu PO-PSL, o mafii, seryjnych samobójstwach, skrytobójstwach na zlecenie.Wątek zeznań, tajemnic ujawnionych przez majora Tomasza Budzyńskiego, szefa delegatury lubelskiej ABW, pogrążający III RP, zwaną bezczelnie przez złodziejskie lumpenelity „polskim państwem”.

Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński odtwarza losy swojego procesu, w którym najciekawszy nie jest wyrok uniewinniający, lecz to, co wyłania się z zeznań świadków i zgromadzonego materiału.

W toku procesu, w którym wystąpili najważniejsi polscy politycy, prezydent Bronisław Komorowski i szefowie służb tajnych, ujawniono wstrząsające informacje o polskim wymiarze sprawiedliwości, o prokuratorach, którzy z tropiących stali się tropionymi, o śmierci kluczowych świadków i zastraszaniu innych, którzy odmówili zeznań z obawy o własne życie.

Przy okazji na światło dzienne wyszły fakty o paranoicznym świecie i przestępstwach służb tajnych, o samobójstwach i zabójstwach na zlecenie, o zdumiewającej niepamięci osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa i spisku zawiązanym na szczytach władzy.

Polacy nie dowiedzieli się o tych faktach, bo uznano, że prawda jest zbyt szokującą, by o niej mówić. Nie bez powodu… Mimo wygranego procesu życie dziennikarza zostało zamienione w zgliszcza, bo w bezwzględnym świecie służb specjalnych najwyższą cenę zawsze płacą ci, którzy mają rację.

„Pogorzelisko” obnaża rzeczywistość, w jakiej żyjemy, pozbawia ją zbędnych dekoracji, którymi na co dzień się otaczamy i w ten sposób tracimy z pola widzenia to, co naprawdę istotne.

Mimo wygranego procesu życie dziennikarza zostało zamienione w zgliszcza, bo w bezwzględnym świecie służb specjalnych najwyższą cenę zawsze płacą ci, którzy mają rację                                                                                                                                                                                                                       

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1384
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1245
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 670
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 789
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 822
8
komentarze: 20 | wyświetlenia: 539
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 498
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

  nse,  21/05/2016

"Nie wystarczy urodzić się człowiekiem, trzeba nim być! - Ks. kard. Stefan Wyszyński" ... Deklaracja wiary, tej wiary nie zastąpi ! - Mariusz Kajstura :D

  Remter,  26/05/2016

Z tego arta wynika iż niewolnicy nami zarządzają ? Bo tylko człowiek zniewolony jest w stanie podstępne życie prowadzić ....

Lipski jesteś bohaterski jak Kaczyński, który też wie, ale nie powie. Prawda jest tak przerażająca, że naród gdyby ją poznał to by wzion i umarł. Ze śmiechu.

  relovre  (www),  27/05/2016

Interesujące. Czekam na więcej.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska