Login lub e-mail Hasło   

Jego wina, jego wina, jego bardzo wielka wina.

Kler namówił Polaków do głosowania na PiS.
Wyświetlenia: 1.063 Zamieszczono 03/06/2016

.

To jest dopiero początek.

4 czerwca KOD i opozycja będą obchodzić rocznicę upadku PRL.

10 czerwca Kaczyński będzie miał kolejną miesiączkę.

Będzie krwawienie na pamiątkę mordu, który popełnił  na swoim bracie oraz 95 innych osobach.

Kaczyński uwielbia krwawe jatki, w których ginie mnóstwo Polaków. Wspomnienie o katastrofalnej klęsce Powstania Warszawskiego wywołuje u Kaczyńskiego seksualne podniecenie.

Kiedyś Herostrates podpalił Świątynię Diany w Efezie (jeden z cudów świata starożytnego). Podpali, żeby przjść do historii. Udało mu się. W głowie chorego psychicznie może pojawić się myśl tego rodzaju. Gdyby nie pokojowe nastawienie władz Rosji, to już mielibyśmy wojnę. Wariat może zaatakować Rosję i wtedy Putin nie będzie miał wyboru. Kaczyński przejdzie do historii jako ten, który doprowadził do wymordowania milionów Polaków na Linii Wisły odgradzającej Wschód od Zachodu.

.

Nie wiemy, czy Kaczyńskiemu uda się dokonanie ludobójstwa. Będziemy starali się powstrzymać psychola.

Wielu jest takich, którym zależy na wybuchu wojny w Europie. Wojna to dla jednych wielkie nieszczęście a dla innych doskonały interes. Nie tylko współczesny Herostrates pragnie wojny.

Nawet jeśli uda nam się obronić i przeżyć szaleństwa kaczyzmu, to tych, którym nie podoba się "dobra zmiana" będzie coraz więcej.
.

Niech wszyscy pamiętają, że to Jezus za pośrednictwem epidiaskopu i kleru namówił Polaków do głosowania na PiS.
  - Trzeba to stale przypominać. - JAK MANTRĘ !!!

.

Adam Jezierski

.

Podobne artykuły


132
komentarze: 65 | wyświetlenia: 44921
90
komentarze: 98 | wyświetlenia: 66227
72
komentarze: 75 | wyświetlenia: 27650
61
komentarze: 28 | wyświetlenia: 7653
58
komentarze: 37 | wyświetlenia: 11968
39
komentarze: 19 | wyświetlenia: 7119
17
komentarze: 19 | wyświetlenia: 7956
18
komentarze: 14 | wyświetlenia: 6020
22
komentarze: 22 | wyświetlenia: 3750
22
komentarze: 26 | wyświetlenia: 3671
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1431
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 4110
 
Autor
Artykuł  krafcu,  03/06/2016

Nie jest tajemnicą, że Kaczyńskiemu pomógł Rydzyk i jego świta. Zaznaczam z góry, że nie popieram PiS, PO też nie popieram ani KODów itp. tworów. Zauważyłem, że w Polsce ludzie nie mają swoich faworytów jeśli chodzi o politykę, nie kochają ślepo danej partii tylko nienawidzą pewnej i ta cała polityka oparta jest na nienawiści. Albo nie znoszę PO albo przeraża mnie PiS. Rzygać mi się chcę na tą śle ...  wyświetl więcej

  Trebor,  03/06/2016

@krafcu: To nie do końca tak jest, że Putin się boi. Jeśli tak to odebrałeś - to odebrałeś to tak jak chciałby tego właśnie sam Putin :-)
Dla tego człowieka udawanie poczucia obaw daje pretekst do zwiększenia obecności wojsk rosyjskich na granicach z krajami Europy środkowo wschodniej. Choć też nie rozumiem po co preteksty, skoro w swoim kraju wojska można chyba lokować gdzie uzna się to za ...  wyświetl więcej

@krafcu, @ Trebor:
W rosyjskim interesie nie jest wojna tylko stan niepewności i zagrożenia. Wtedy są wysokie ceny ropy, gazu i innych surowców oraz łatwo sprzedać broń produkowaną w Rosji.
Stan zagrożenia wojną powoduje, że Rosja się bogaci. >>> http://eiba.pl/4

  Remter,  04/06/2016

Napisałeś; "Niech wszyscy pamiętają, że to Jezus za pośrednictwem epidiaskopu i kleru namówił Polaków do głosowania na PiS." NIE!!!!! Jezus NT.rzekomo powiedział; Jaką bronią wojujesz od takiej zginiesz... Ja nie widzę ani jednego ruchu . który by przejawiał rozsądek... to tak jakby homoidy nami zarządzały wg własnych teorii ... a to znaczy , iż Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy - "rozumek" w pustynię przetrwania zamienia...

  Remter,  04/06/2016

A to taki mały wierszyk dla zwolenników KOD-u polecam;
" "Czapla stara, jak to bywa,
Trochę ślepa, trochę krzywa,
Gdy już ryb łowić nie mogła,
Na taki się koncept wmogła.
Rzekła rybom: "Wy nie wiecie,
A tu o was idzie przecie".
Więc wiedziec chciały,
Czego się obawiać miały.
"Wczoraj
Z wieczora
Wysłuchałam, jak rybacy
...  wyświetl więcej

@Remter:
To, ze nierychliwie sprawa źle się skończy jest wielce prawdopodobne.
Pozdr.

  kontolk,  06/06/2016

czy wojna nie powinna była wybuchnąć jak Kwasniewski jeździł wspomagac pomarańczową rewolucję na Ukrainie? Majdan to również czasy przed Pisowskie. Czemu akurat kaczor ma być winny wybuchu ewentualnej wojny ??

  Trebor,  06/06/2016

@kontolk: trzeźwo zadane pytanie.
Bo to chyba chodzi o to, kto i jaką popularnością się cieszy - tak przynamniej mnie się wydaje.
Osoba nielubiana, krytykowana, mało popularna jeśli wpadnie na genialny pomysł, który zrealizuje - siłą rzeczy odwróci się to przeciw niemu - nie ma szans na PEŁNE powodzenie.
Ale jeżeli osoba lubiana, popularna, medialna zrobi coś nie do końca dobrego - jej to będzie wybaczone :-)

@kontolk:
Zapotrzebowanie na wojnę pojawiło się w 2008 roku.
Wcześniej potentatom wydawało się, że wszystko jest w najlepszym porządku a kierownik FED-u Greenspan to geniusz ekonomii.
>>> http://eiba.pl/16

  kontolk,  06/06/2016

@Adam Jezierski: ok, a co ma do tego Kaczor ?
Rosja nie chce wojny? Jaką postawę zajmują Chiny ?
aha, co ma do tego KK ?
Na ten moment wydaje się że najbardziej zainteresowane przewróceniem obecnego ładu ( czytaj wywołaniem wojny) są Chiny, dlatego USA tam kieruje główną uwagę, Rosja ma tego świadomość i chce swoje ugrać, stąd agresywna polityka, przyspieszenie zbrojeń i nasilenie propagandy. Polecam bardzo ciekawe rozmowy z Jackiem Bartosiakiem - jest tego dużo na YT.

@kontolk:
Minister Macierewicz twierdzi, że Putin zamordował L. Kaczyńskiego.
Nie słyszałeś o tym?

  kontolk,  06/06/2016

@Adam Jezierski: może i zamordował, było jakieś śledztwo? Ktoś wiarygodny to wyjaśniał ? I to jest niby dowód że Kaczor i KK chce wojny?

@kontolk:
Kto jest wiarygodny?

no właśnie,? kto? Rosjanie bardzo szybko pozacierali ślady, zabetonowali miejsce katastrofy, wyszorowali i ukryli wrak, okazuje się że z czarnych skrzynek nic pewnego nie można usłyszeć tylko trzaski które każdy interpretuje jak chce ( ciekawe - ruski sprzęt jest taki dziadowski?) seryjny samobójca grasuje. dziwne że ktoś formułuje oskarżenia o zacieranie sladów? A pewnik jest jeden: przy tak małe ...  wyświetl więcej

@kontolk:
Nikt nie miał najmniejszych nawet szans na przeżycie: >>> http://eiba.pl/1b

  kontolk,  07/06/2016

@Adam Jezierski: "Nikt nie miał najmniejszych nawet szans na przeżycie" hehe mam to przyjąć na wiarę? Jaką ?marksistowsko-leninowską? Pomijając większość konfabulacji ( gratuluję- lepsze od Maciarewicza) jak szybko takie bagniste podłoże wraca do pierwotnego stanu? Drzewa również stoją jak gdyby nigdy nic? Czy radzieccy uczeni sprawdzili to doświadczalnie? Ja nawet mogę przyjąć że to był wypadek a ...  wyświetl więcej

@kontolk:
Mało?
Przeczytaj jeszcze to: >>> http://eiba.pl/43x

  kontolk,  07/06/2016

@Adam Jezierski: właśnie w tym sęk że nie było w ogóle żadnego śledztwa, ruscy z grubsza pozbierali ścierwo, wypucowali wrak i schowali, schowali czarne skrzynki, uciszyli świadków i napisali takie wyniki sledztwa jakie im pasują i spadać polaczki. Nie dokonali by tego bez współpracy ówczesnego rządu

@kontolk:
Jeszcze raz:
>>> Zgłaszane przez Kaczyńskiego, PiS, Macierewicza, jego „ekspertów” rozliczne hipotezy układają się w pewien nieprzypadkowy ciąg.
Zaczęło się od sztucznej mgły spowodowanej przez rozpylenie helu. Było o trzech, którzy przeżyli katastrofę, ale z czasem wszystkie pseudo-przyczyny zdominował wybuch, albo seria wybuchów do jakich miało dojść w sam ...  wyświetl więcej

  kontolk,  07/06/2016

@Adam Jezierski: jeszcze raz : nie wiemy nic pewnego, możliwe są wszelkie wersje wydarzeń, dlaczego nie przeprowadzono rzetelnego śledztwa, dla mnie jest oczywiste że mataczy ten kto ma coś na sumieniu.

@kontolk:
Kaczyński z mamusią przez cały czas lotu modlili się o szczęśliwe lądowanie.
Obama, Putin i Tusk postanowili, żeby o tym nie mówić.
Od razu. 10 kwietnia

Uwielbienie rodeo przez tego osobnika samo mówi za siebie :)

@adamchofer:
Wampirek.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska