Login lub e-mail Hasło   

To nie Jarosław Kaczyński dzieli Polaków, nie PiS i prezydent Andrzej Duda!

To nie Jarosław Kaczyński dzieli Polaków, nie PiS i prezydent Andrzej Duda! To nie Jarosław Kaczyński dzieli Polaków, nie PiS i prezydent Andrzej Duda! Trz...
Wyświetlenia: 553 Zamieszczono 07/06/2016

To nie Jarosław Kaczyński dzieli Polaków, nie PiS i prezydent Andrzej Duda!

To nie Jarosław Kaczyński dzieli Polaków, nie PiS i prezydent Andrzej Duda!

Trzeba być kompletnym laikiem, żeby nie rozumieć tego co się dzieje. A mianowicie dzieje się tyle, że niektórzy nie potrafiąc pogodzić się z tym, iż skończyła się ich era oszustw, złodziejstwa i niszczenia Polskiego narodu, postanowili w najgorszy sposób niszczyć wolę Polaków.

Jak można nie widzieć, że to właśnie jest zamach na demokrację, podważanie woli większości Polaków do zmian. Demokratycznie wybrany rząd w demokratycznych wyborach, ma prawo rządzić, trzeba w końcu pokazać tym zakutym łbom, że nie mogą ot tak robić z Polski swojego prywatnego folwarku. Skończyła się era PO bo większość wybrała inaczej, wybory nie zostały sfałszowane i mamy to czego chcieliśmy. My nie biegaliśmy na skargę na rządy Tuska czy Kopacz do Brukselki, czy gdziekolwiek indziej. Nie robiliśmy tego ponieważ mamy honor, czego o tzw.opozycji powiedzieć nie można.

Obrona demokracji nie polega na machaniu durnymi transparentami, pod przewodnictwem gogusia opłacanego wiadomo przez kogo, czy kilku knurów i loch oderwanych od żłoba. Po to ludzie mają mózgi, żeby z nich korzystać i dziwi mnie fakt, że tego nie robią!

Co to za trybunał którego bronicie, kto w nim zasiada i jaką ma przeszłość? Pewnie wielu nawet, nie zatrzymało się, żeby o tym pomyśleć zanim poszli w sobotę pstrykać sweet focie z Rysiem, Romkiem i czerwoną księżniczką. Demokracja jest naruszana w Polsce i owszem! Ale przez bandę, która w każdy możliwy sposób próbuje wrócić do władzy i ciągnie za sobą ludzi, Polaków dzieląc ich. Tak to politycy Platformy, Nowoczesnej i lewica która nie dostała się do sejmu dzieli Polski naród, dzieli nas a ci którzy ich popierają, biorą udział w niczym innym jak naruszaniu demokracji.

Jest nas wielu, i nie pozwolimy na to, żeby doszło do niszczenia demokracji, rządu i prezydenta wybranego w demokratycznych wyborach. Nie pozwolimy wrócić złodziejom i przestępcom znów do władzy, nie tym razem!

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1202
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1010
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1079
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 755
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 736
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1887
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 580
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1036
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 545
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 546
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 892
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 670
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  09/06/2016

Prezes Kurski ochoczo pokazywał w tv 'bizancjum' w komendzie głównej policji, szeryf Ziobro wysłał swych prokuratorów z wielkimi szkłami powiększającymi i ... umorzyli sprawę. Z wielkiej armaty zamiast wystrzału cichutkie, śmierdzące pierdnięcie. Takim smrodkiem zakończy się ponad 90 % tych 'audytów'.

W swiecie fauny jest rodzaj zwierzyny ktora wyczuwa zapach padliny
i znajdujac zdechlizne ucztuja na niej, w poszukiwaniu kieruja sie powonieniem.
Nieco alegorycznie mozna powiedziec, ze "czytaja" pis-mo nosem !

Zrozumienie tego tekstu przekracza moją zdolność pojmowania. Pewnie niska, zbyt niska...
Cóż, nie każdy może być orłem intelektu... Choć i ja czasem błysnę - tym razem pytaniem, może i nieskomplikowanym, banalnym, a może i prymitywnym wręcz - gdzie się takie to-to P.T.Autorstwo uchowało do tej pory? A toż to Himalaje niezwykłej wprost twórczości. I coraz więcej takich-że. Nie matura, lecz c ...  wyświetl więcej

  Trebor,  10/06/2016

@Janusz Dąbrowski: pozwolisz, że i ja się pod tym podpiszę - ja maluczki nierozumiejący owego przesłania treści wklejanej przez autora?

I też dorzucę swój podpis:

Żyd,
Antysemita,
Mason,
Członek ISIS
Antykatolik

  Hamilton,  10/06/2016

@Janusz Dąbrowski: trzeba wpierw przedstawić Polskę w ruinie, bo na zgliszczach miernoty jakoś tam się prezentują. Poza tym Kurski wie co robi. 'Ciemny ludek to kupi', to jego słowa, a teraz propagandowa strategia.

@Trebor:
Trebor - Ty Żydzie! :))
Do Jezusa też pewnie to-to gadałoby "Ty żydzie!!!" - tyle, że z malej litery :))
Choć tak naprawdę Jezus to Polak. Bo jak już to oświadczyła swego czasy Madame Solejukowa - Matka Boska to Polka, więc i jej syn też Polak - choć może tylko półkrwi? Logika jest prosta.
A dlaczego Matka Boska jest Polką - "No jak to, proszę księdza - matka Boska Częstochowska, to Polka przecież..."
O matkobosko!

  Trebor,  10/06/2016

@Janusz Dąbrowski: swoja drogą ... powinny powstać bojówki opowiadające się za Matką Boską ...
Licheńską
Częstochowską
Rokitańska
Kochawińska

nie chce mi się dalej wymieniać.
ale na szalikach dla bojówek można by zbić kokosy ...

TY REBELIANCIE! :-)

@Hamilton Starszy:
Cóż, przeżyjemy to wszystko, jak naród przetrwał czasy Stalina i jego kacyków. Tyle, że Polski szkoda... Odbudowa potrwa. Tyle, że dla mnie jest to fenomenem - jakie jest podłoże tych podłości, tej bezgranicznej bezczelności, chamstwa i skąd ci ludzie się biorą?

@Trebor:
Swego czasu wymieniłem tutaj chyba z 40 "matekbosek" - folklor taki w narodzie. I ci tzw. wierzący (w co?) nie mają pojęcia, że tak naprawdę popełniają bałwochwalstwo. To uraża moje uczucia religijne :).

@Janusz Dąbrowski: kiedy czyta się pewne teksty myślę, że na tym nie cierpią tylko uczucia religijne ale też wszystko co niematerialne a ludzkie ;-)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska