Login lub e-mail Hasło   

Soros przyznaje: „Popieram i finansuję KOD”!

Soros przyznaje: „Popieram i finansuję KOD”! Węgierski Żyd, znany miliarder i znienawidzony przez wielu działacz rodziny Rothschild na rzecz Nowego Porządku Świata...
Wyświetlenia: 668 Zamieszczono 13/06/2016

Soros przyznaje: „Popieram i finansuję KOD”!

Węgierski Żyd, znany miliarder i znienawidzony przez wielu działacz rodziny Rothschild na rzecz Nowego Porządku Świata, przyznał się otwarcie do popierania Komitetu Obrony Demokracji. Jak powiedział George Soros, finansował KOD kwotą 150.000.000 złotych. Większość z nas wiedziała o tym od dawna, ale w końcu mamy NIEPODWAŻALNY dowód, że KOD żadną oddolną inicjatywą nie jest!

Podczas światowego szczytu ekonomistów, Żyd ten powiedział, że Polacy wybrali nielojalny rząd, który należy obalić. Bankier jest mocno zaangażowany w „walkę o demokracje” na terenie naszego kraju. Soros posiada tutaj wiele antyrządowych organizacji, które dążą jedynie do skłócenia społeczeństwa. Większość z nich (np. Obywatele dla Demokracji) jest zarządzana przez Fundację Batorego, która całkowicie leży w rękach Sorosa. Wiele jego organizacji wspiera także przyjmowanie imigrantów z Afryki północnej i Lewantu, wspiera środowiska LGBT, czy feminazizm.

Fundacja Batorego oczywiście kłamie do opinii publicznej, że ich 150 milionów nie bierze się od Sorosa, tylko z finansowania Unii Europejskiej. Ale jak wiadomo, w dobie internetu niczego nie da się ukryć, a fakty i dokumenty mówią same za siebie. Dlatego wypowiedź Sorosa ostatecznie burzy ten mit oddolnych ruchów i społecznego poruszenia. To ONI ruszają społeczeństwem, wywołują niepokoje i niszczą nasze spokojne, polskie życie.

W tym wszystkim nie wolno zapomnieć nam o jednym: ten człowiek odpowiada za Majdan. Nie ma żadnych przesłanek by uważać, że z Polską nie zrobi tego samego. Jego marionetki w postaci Ryszarda Petru, czy Mateusza Kijowskiego dbają o to, by społeczeństwo pozostawało skłócone. Nie dajmy się na to nabrać – oni tylko na to czekają.

George Soros jest na usługach rodziny Rothschild, która pozostaje od wielu lat najbogatszym i najbardziej wpływowym rodem świata. Przejęli oni większość banków centralnych świata, a kraje których podaż pieniądza nie zależy od tego żydowskiego rodu, można policzyć na palcach. Za pomocą Sorosa (i nie tylko) dążą oni do wywołania kryzysów, aby na nich ugrać sobie jeszcze więcej władzy. Ta żydowska „elita” nie cofnie się przed niczym, chcąc rozszerzać swoje wpływy.

Teraz, gdy George Soros oficjalnie przyznał się do finansowania KOD-u i innych antyrządowych organizacji, zostaje nam je zbojkotować i wyrzucić za nasze granice, podobnie jak zrobiła to Rosja. Wszystko co jest związane z Sorosem i jego przełożonymi jest zagrożeniem dla naszej wolności, szczęścia i pokoju.

 

 

 

"

I choć Jerzego Sorosa możemy podejrzewać, o to, że w swym poważaniu ma przecież obywateli Unii Europejskiej, a nie Rosji, to  żaden z umiłowanych przywódców unijnych o zamknięciu  fundacji Sorosa na terytorium unijnym ani myśli...

Widać wyraźnie, że Unia Europejska jest bezbronna jak małe dzidzi, a jej przywódcy doskonale już rozumieją, że gwałtowne zwiększenie liczby imigrantów, może doprowadzić do takiego chaosu, który wyrwać im może  (nie tylko stołki spod  poważania,ale ) samo nawet poważanie, a jednak mimo to(w przeciwieństwie do złego rosyjskiego czekisty Putina) pozostają społeczeństwem otwartym w myśl filantropa Jerzego Sorosa i zgodnie z jego życzeniem."

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1251
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1035
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1122
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 799
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 760
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1910
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 594
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1054
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 556
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 565
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 909
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska