Login lub e-mail Hasło   

Czy to Illuminati zarządzili Brexit?

Jak zostać Illuminati? .:)
Wyświetlenia: 854 Zamieszczono 25/06/2016

Kim są Illuminati? Czy Illuminati w ogóle istnieją? Czy naprawdę rządzą Światem?

 Literatura związana z tematem, zawiera informacje o 200 albo 300 rodzinach, które rządzą światem z ukrycia. Rodziny te są w zmowie. Działają wspólnie. Mówią jednym głosem i tworzą Zakon Illuminatich.

Nie ma dymu bez ognia.

Dosyć przypadkowo wpadłem na trop, że coś mogłoby w tym być, że mogłoby istnieć racjonalne jądro tej absurdalnej teorii.

Nie chwaląc się, zawsze umiałem spojrzeć w niezależny sposób na otaczającą rzeczywistość. Już w szkole domyślałem się, co będzie na następnych lekcjach matematyki. Później dokonywałem różnych odkryć.

 Nie było łatwo sprawdzić, czy pomysł jest oryginalny. Czy ktoś wcześniej tego nie wymyślił? Kilka razy okazało się, że w literaturze nie ma żadnych informacji, a jednak odkryta przeze mnie technologia jest stosowana w praktyce. Po prostu wynalazki były objęte tajemnicą wojskową i obowiązywał zakaz publikacji na dany temat. Z odkryciami i wynalazkami miałem także typowy problem. Specjaliści, utytułowani eksperci „wiedzieli”, że „tego nie da się zrobić”. To jest regułą, że ludzie trwają w schematach, które kiedyś poznali, zrozumieli i przyjęli za swoje. Przeżywałem „cierpienia wynalazcy” bijąc głową o mur niechęci do wszelkiej innowacji.

  

Gdy przestałem zajmować się jedynie naukami ścisłymi i inżynierią, zauważyłem coś więcej.

To, co dla nas, ludzi Zachodu jest odkrywcze, w niektórych innych kulturach funkcjonuje jako coś dawno poznanego i oczywistego. Przykładem może być idea sprzężenia zwrotnego, znana w Chinach od wieków.

 Chiny są w ogóle najciekawszym przykładem dla tego typu analizy, ale w Starożytnym Egipcie było podobnie. Wynalazki i odkrycia naukowe były tajemnicą. W Chinach były tajemnicą państwową, a w Egipcie były tajemnicą klasy kapłanów.

Dziś jest podobnie.

Znaczna część odkryć i wynalazków jest objęta tajemnicą wojskową.

Poza tymi znanymi rodzajami, istnieje jeszcze jeden rodzaj „wiedzy tajemnej”.

  

To jest ślad prowadzący do prawdziwych Illuminatich.

Leonardo da Vinci pisał szyfrem. Dziś wiemy, że nie ujawnił większości swoich odkryć. Dlaczego to zrobił? Czy tylko on jeden postąpił w taki sposób?

Myślę, że znam odpowiedź na pytanie: - Dlaczego to zrobił?

Bał się Inkwizycji, to jedno. Jest drugi, ważniejszy powód. - Każdy kij ma dwa końce. Każdy wynalazek można zastosować w dobrym i w złym celu. Leonardo uważał, że współcześni wykorzystaliby jego pomysły na szkodę ludzkości. Zapisał jedynie szyfrem to, co wiedział. Jego szyfr mogli odczytać i zrozumieć ci, którzy też będą wiedzieli to, co on wie. Leonardo przekazał potomnym decyzję dotyczącą ogłoszenia i wprowadzenia w życie dokonanych wynalazków. Myślę, że taki był jego cel.

 Czy byli inni, którzy zrobili to samo?

Byli.

Gdzie są te zaszyfrowane informacje?

W szeroko pojętej literaturze.

W baśniach, w bajkach, w legendach. Bardziej współcześni zaszyfrowali w powieściach science fiction, ale nie tylko science fiction. Rzecz jasna, większość literatury zawiera zaszyfrowane przekazy dotyczące życia znajomych pisarza, ale istnieją wyjątki. Te wyjątki, to właśnie ta literatura, której warto szukać.

Czasem udaje mi się złamać te szyfry.

 PS.  Jeśli zostaniesz Illuminati, to sam będziesz wiedział, że należy dochować tajemnicy.:)

Adam Jezierski

Podobne artykuły


11
komentarze: 10 | wyświetlenia: 8733
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 112264
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 30114
13
komentarze: 55 | wyświetlenia: 22915
29
komentarze: 22 | wyświetlenia: 51062
27
komentarze: 31 | wyświetlenia: 39155
17
komentarze: 16 | wyświetlenia: 3636
20
komentarze: 10 | wyświetlenia: 3155
19
komentarze: 29 | wyświetlenia: 5425
15
komentarze: 8 | wyświetlenia: 18059
44
komentarze: 12 | wyświetlenia: 9464
36
komentarze: 16 | wyświetlenia: 4041
34
komentarze: 8 | wyświetlenia: 2985
 
Autor
Artykuł  Kitek,  25/06/2016

To, oczym piszesz nie jest fikcją. To jest PRAWDA. mam do nich adres, ale nie udostępniam go nikomu, ponieważ oni działają na szkodę społeczną. Czy oni są powodem Brexitu? Myślę, że nie. Jestem przekonany, że są twórcami Unii, która im się rozpada.

  Henear,  25/06/2016

@Kitek: masz telefon do iljuminadóff?!?1

  Kitek,  25/06/2016

@Henear: Nie telefon, tylko e-mail. Dostałem od kolegi z Omanu.

  Henear,  25/06/2016

@Kitek: iluminaci@gmail.com?

  Kitek,  25/06/2016

@Henear: Chciałbyś się tam dostać?

@Kitek: do omanu? Nie wiem. Jaka jest tam średnia krajowa?

  Kitek,  25/06/2016

@Henear: Kolega jest Polakiem. Prowadzi tam biznes budowlany, ponieważ z czasem w Polsce biznes okazał się bardzo słaby. U Arabów miał bardzo dobre układy. Jest wielkim biznesmenem.

@Kitek:
Jeśli masz maila do Illumianatich, to podsyłaj na tego maila linki do moich artykułów ...-:)))

  Kitek,  26/06/2016

@Adam Jezierski: Jaki widzisz sens takiego działania? Twoje linki w żaden sposób nie mogą być dla nich atrakcyjne. To są ludzie, którzy na swój sposób kierują światem. Ilu ich jest – nie wiem, w każdym bądź razie prowadzą nabór innych do swojej organizacji. Płacą za to duże pieniądze. Przypuszczalnie dużo też wymagają. Ktoś przecież musi przekierować samolot taki jak ten zestrzelony nad Ukrainą. P ...  wyświetl więcej

  Kitek,  26/06/2016

@_serpico_: Z tego co wiem, to rozgarnięty jesteś ty. A poniżej masz ogłoszenie. Pisałem na podany w ogłoszeniu adres i po dwóch tygodniach odpisał mi Franklyn. M. Cytuję dokładnie. „HOW DO YOU MEAN? DO YOU WANT TO BELONG TO OUR WORLD ?
HOW OLD ARE YOU”
To nie jakiś oszust z biednej Afryki. Tam możesz sobie pisać. To ogłoszenie jest prawdziwe i adres jest prawdziwy. Ale nie jest ono ...  wyświetl więcej

  Kitek,  26/06/2016

@_serpico_: Pisałem ci już, że z Afryki są tylko oszustwa. Ale ty jesteś bardzo prymitywnym człowiekiem, więc wszystko, co przez ciebie nie jest uważane za prawdziwe, jest oszustwem. Na eiobie jest dużo ludzi, którzy wiadomości nazywają wiedzą i wyszydzają wszystko, co im nie odpowiada, nie zgadza się z ich wiadomościami. Ty jesteś jednym z nich, na dodatek wystarczająco wulgarnym, aby to robić. J ...  wyświetl więcej

@_Kitek_:
Z tego co wiem, do masonerii można trafić jedynie z polecenia. Trzeba mieć osoby wprowadzające.
Werbowanie za pomocą ogłoszeń jest sprzeczne z zasadami: >>> http://eiba.pl/2vp

  Kitek,  28/06/2016

@Adam Jezierski: Ja też tak sądzę i taka jest rzeczywistość. Ale w tym konkretnym przypadku jest inaczej. Wczoraj sprawdzałem w Internecie – ogłoszenie nadal istnieje. To nie jakieś szyderstwo afrykańskie i adres gmailu jak chce tego Henear, yahoo czy jakiś inny amerykański adres. Ale nie mam czasu dzisiaj o tym pisać, więc poczekajmy do jutra. Postaram się napisać trochę więcej. Pamiętaj jednak, że są to lewicowcy i oni nie stoją za wyjściem Anglii z Unii, tylko ją tworzyli.

  Kitek,  28/06/2016

@Adam Jezierski: Niecałe dwa lata temu kolega z Omanu przysłał mi to ogłoszenie (tylko w języku angielskim) i kilka linków o Iluminatach z zapytaniem, co o tym sądzę. Dlaczego w taki sposób szukają członków i dlaczego tak nagle?
Linki znałem, ponieważ interesuję się Biblią, a w związku z tym magią i żydami, ale żydami również dlatego, że w czasie mojej młodości i w mojej miejscowości, oraz ...  wyświetl więcej

@Kitek: iluminaci stworzyli komunizm i faszyzm, iluminaci zniszczyli faszyzm i komunizm. Teraz stworzyli Unię i spowodowali Brexit. Jak świeci słońce winni są iluminaci, ale jak pada to też winni są iluminaci. Gdzieś czytałem, że za wysokimi cenami paliw stali iluminaci, a potem, że poprzez niskie ceny paliw iluminaci chcieli przejąć władzę nad światem. Wyeliminowanie Anglików z ME to też robota i ...  wyświetl więcej

  Kitek,  28/06/2016

@Hamilton Starszy: Masz niezaprzeczalną rację.

  Kitek,  28/06/2016

@_serpico_: 1-go maja w Belwederze Gomułka zrobił kupę, a Cyrankiewicz (żyd i kapo z Oświęcimia) ściskał mu głowę. O adres zapytaj Heneara.

@Kitek:
Nie przekanasz mnie KItek.
Uważam, że realne spiski istnieją i uważam, że istnieją głupie teorie spiskowe.
Przekonanie, że spisiskowcy mogą mieć wpływ na przebieg poltycznych podzielam.
Przekonanie, że Illuminati o wszystkim decydują to głupia spiskowa teoria.

  Hamilton,  29/06/2016

@Kitek: masz niezaprzeczalną rację. Gomułka jest twoim idolem, autorytetem i drogowskazem. Tobie serpiko ściska głowę i wydalasz komentarze.

  Kitek,  29/06/2016

@Adam Jezierski: Nie było moim celem i nie jest przekonywanie ludzi do tej historii. Po pierwsze: każda taka wiadomość może być prawdziwa jak i nieprawdziwa. Po drugie: możemy w którąś wersję wierzyć lub nie wierzyć w żadną z nich. Napisałem o historii tego zdarzenia, a ocena i ewentualna akceptacja należy do ciebie. Historia w języku angielskim znaczy history, a w rozbiciu to his story, czyli jego opowieść, a zatem każda wersja takiego i podobnych przekazów jest subiektywna.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska