Login lub e-mail Hasło   

Jesteś doskonała…ZAWSZE! Kampania społeczna marki Perfect.ME i konkurs.

Partnerka, Żona, Przyjaciółka, Koleżanka, Matka, Siostra, Córka, Pracownik, Gospodyni domowa czy Kobieta? Z którą rolą najmocniej się identyfikujemy?
Wyświetlenia: 593 Zamieszczono 18/08/2016

Wyniki najnowszego raportu „Perfect.ME - Role społeczne kobiet 2016” przeprowadzonego przez niezależny instytut badawczy pokazują, że przeciętna Polka czuje się spełniona, ale równocześnie pragnie zmian. Aż 81% respondentek wskazało, że jest zadowolonych ze swojego życia. Najwięcej radości sprawia im opieka nad innymi. Dużą przyjemność czerpią z bycia matkami. Za pełnienie tej roli są też najczęściej doceniane przez otoczenie. Mimo tego 65% kobiet potrzebuje zmian. Najwięcej respondentek chciałoby mieć więcej czasu dla siebie lub zmienić pracę. Bycie kobietą idealną nie wiąże się wbrew pozorom z nienagannym wyglądem (41%), a bardziej z radzeniem sobie w trudnych sytuacjach (72%). Tak przedstawiają się wyniki raportu „Perfect.ME - Role społeczne kobiet 2016” zrealizowanego na zlecenie portalu www.jestesdoskonala.pl, który ogłosił kampanię i konkurs „Jesteś doskonała…ZAWSZE” zachęcające do szukania w sobie doskonałości i dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi.

Partnerka, Żona, Przyjaciółka, Koleżanka, Matka, Siostra, Córka, Pracownik, Gospodyni domowa czy Kobieta? Każda kobieta pełni wiele ról społecznych. W jednych czuje się lepiej, w innych pozostaje niespełniona. Raport „Perfect.ME - Role społeczne kobiet 2016” pokazuje głęboką potrzebę docenienia kobiet w poszczególnych rolach społecznych. Polki czują się najbardziej docenione jako matki (blisko 90%). Zadziwiające jednak jest, że aż 1/4 kobiet nie czuje się doceniana jako Kobieta. Około 1/3 nie czuje się również doceniona w rolach Siostry (33%), Pracownika (32%), Gospodyni Domowej (30%). 96% kobiet otrzymuje pochwały, ale tylko ok. 1/4 jest chwalona często. Najczęściej pozytywne komentarze kobiety słyszą od swoich partnerów oraz od przyjaciół. Kobiety najczęściej chwalone są za pomoc, wsparcie, gotowanie, jedzenie, zaradność, gospodarność; rzadziej za: osiągniecia, dobre oceny, charakter, wiedzę, mądrość, bycie sobą, wygląd.

Portal www.jestesdoskonala.pl postanowił zaprosić kobiety do zmiany postaw. W ramach kampanii „Jesteś doskonała…ZAWSZE!” przekonuje, że nie muszą idealnie realizować swych ról, by być doskonałe. Nikt nie jest idealny i Ty też nie musisz być idealna, żeby być doskonała! – to przekaz kampanii Perfect.ME „Jesteś doskonała… ZAWSZE!” Akcja zachęca do szukania w sobie doskonałości i dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi kobietami. Kampania zwraca również uwagę na potrzebę docenienia siebie w każdej pełnionej roli. W ramach konkursu zaproszono kobiety do dzielenia się własnymi historiami. Na www.jestesdoskonala.pl możesz poznać historie innych kobiet oraz podzielić się własną. Przewidziano atrakcyjne nagrody: kosmetyki Perfect.ME, kalosze Hunter, modne parasole, naszyjniki z dedykacją oraz nagrodę główną zakupowy weekend w Londynie.

Więcej informacji na www.jestesdoskonala.pl

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1510
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 947
16
komentarze: 71 | wyświetlenia: 997
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 890
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 793
13
komentarze: 75 | wyświetlenia: 1219
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 881
13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1012
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 671
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 835
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 712
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 829
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

"Nikt nie jest idealny i Ty też nie musisz być idealna, żeby być doskonała!" oczywiście byleś kupowała nasze „gówniane” kosmetyki, bo o to chodzi w tej reklamie. „Jesteś doskonała… ZAWSZE!”. A jeszcze bardziej jesteś sobą, kupując Colę ;). Ciągnie obłudą i kłamstwem z takich tandetnych haseł. Bo gdy jesteś sobą, to pijesz to, na co masz ochotę i co uznajesz za dobre dla siebie. Tam insynuują, że c ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska