Login lub e-mail Hasło   

Gdyby tak...


Odejść czy zostać?
Wyświetlenia: 376 Zamieszczono 28/10/2016


Cząstka mnie przemycana się w każdej części, to tu to tam. Sporo tego patrząc na te wszystkie lata.
Nie ukrywajmy tego, co większość myśli w skrytości.

Najwyższy czas na to by powiedzieć o tym głośno. Nawet najbardziej skromny autor posiada bogate pragnienia szerokiego audytorium. Tego pożąda każdy z tu obecnych. Jest wiele możliwości, gdzie można by wykorzystać swój niebagatelny potencjał. Jest wiele miejsc, gdzie ludzie dzielą się swoją wiedzą i twórczością.

Czytelników ciągnie trafiony tytuł a potem już jakoś idzie. Albo się płynie na fali hejtu, albo jest się kompletnie niezauważalnym. W dobie rzeczywistości obrazkowej słowa pisane mają się dość słabo i muszą walczyć o siebie przynajmniej z potrojoną mocą. Jako odbiorcy nie jesteśmy skorzy do przyswajania treści pisanej. 


Zaczynać wszystko od zera jest etapem trudnym do przełknięcia nawet dla opierzonego pisarza. Żal pozostawić, to co było. Choć bywało różnie, trudno jest zrezygnować z utartych już przyzwyczajeń. Choć sam etap poszukiwań odpowiedniego zaplecza jest wielce fascynujące.


Gdyby tak ... 


Wiosna na pewno poprawi nastroje...

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1587
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 910
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1180
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1197
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 765
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 746
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 457
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1028
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 583
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 729
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 505
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 721
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 991
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  awers,  28/10/2016

"Gdyby tak" przestać pisać do samego siebie?

I zacząć pisać do nas, kłócić się z nami, gdy masz inne zdanie, przekonywać, gdy myśli się, że coś się wie. Pozwolić sobie, być sobą. A tak czytamy artykuł o niczym. Rozmyślania dziewczyny, że byłoby fajnie, gdyby było fajnie, ale jest nie fajnie, bo ludzie nie czytają. No, tu zaglądający w treść artykułów czytają i nawet rozumieją raczej to co czytają, i większość myśli. To może następnym razem c ...  wyświetl więcej

  aneszka,  29/10/2016

@Janusz Nitkiewicz: Juz raz zakazales mi sie z Toba klocic. Badz konsekwentny i trzymaj sie tego do konca. Jestem soba i pisze o tym, o czym mam ochote. Pisalam juz o eutanazji. Wczesniej. Pewnie nikt tego nie zauwazyl. Ani nie chce punktow, ani tym bardziej klotni. Po prostu lubie tu byc. Pozdrawiam.

@aneszka: Eee, no nie : ). Rozmowa to jest ok, a tłumaczyć się przed niejedną panią, to faktycznie zdarzało się, że nie chciałem, ale to dopiero od czasu, gdy już dorosłem, bo teraz wiem, że to nie prowadzi do niczego. Gdy kobieta chce, to rozumie i to nie mało. A gdy chce by ją dowartościować, to też umie. Jak kręci, to... najczęściej się nudzi i chce się dowartościować, i zaczepia faceta, tak ja ...  wyświetl więcej

@Janusz Nitkiewicz: niczego od ciebie nie chce, wiec możemy skończymy tą rozmowę na pograniczu kłótki. Nie uganiam się tu za żadnym facetem. To nie forum towarzyskie.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska