Login lub e-mail Hasło   

Szukasz wszędzie KSW 37 Stream i nie możesz znaleźć dobrego źródła?

Nadchodzące wydarzenie, jakim jest trzydziesta siódma Konfrontacja Sztuk Walki, to na pewno wydarzenie, wobec którego nie można przejść obojętnie.
Wyświetlenia: 2.082 Zamieszczono 13/11/2016

Za każdy razem organizatorzy tego przedsięwzięcia serwują nam walki najlepszych zawodników MMA, a dodatkowo jest organizowany jakiś pojedynek bardziej komercyjny. Zazwyczaj biorą w nim udział początkujący, ale bardzo popularni ludzie. Doskonałym przykładem takiego zawodnika jest oczywiście Mariusz Pudzianowski, były strongman, który swoją popularność zbudował na braniu udziału w zawodach najsilniejszych ludzi na świecie, niejednokrotnie udowadniając, że należy do czołówki światowych siłaczy. W ostatnim czasie jednak zdecydował się nieco przebranżowić i zajął się walkami w klatce. Już od pierwszego pojedynku w KSW zaczął budować swoją popularność w tym show, dlatego jest jedną z głównych postaci, dla których część widzów chce obejrzeć KSW, a warto przypomnieć, że Mariusz ‘’Dominator” Pudzianowski swój ostatni pojedynek z Marcinek Różalskim przegrał, dlatego można przypuszczać, że w sobotni wieczór, trzeciego grudnia, nasz polski strongman będzie chciał zrobić wszystko, aby powiększyć sumę zwycięstw na swoi koncie. Wokół rywala Pudziana istnieje wiele kontrowersji, jedną z nich na pewno jest ostatni filmik jaki krążył w sieci, na którym uzbrojeni policjanci zabierają popka z konferencji prasowej. Była to oczywiście ustawiona sytuacja, dla zrobienia szumu wokół nadchodzącej gali KSW 37 stream.

KSW 37 stream

Zwróć uwagę na to, że najbliższe zmagania fighterów MMA, będziesz mógł oglądać między innymi dzięki KSW 37 Stream. Ta oferta jest bardzo ciekawym rozwiązaniem, ponieważ bardzo często o wiele bardziej się opłaca, oraz można z niej korzystać na komputerze.

Co czeka Cię oprócz krwawego pojedynku Popka Monstera i Mariusza Pudzianowskiego? Starcia takich zawodników jak Karol Bedorf vs Fernando Rodrigues Jr, Borys Mańkowski vs John Maguire, Artur Sowiński vs Marcin Wrzosek, czy Maciej Jewtuszko vs Yasubey Enomoto. Część z Was na pewno kojarzy wyżej wymienione nazwiska, ponieważ większość z nich to doświadczeni zawodnicy, z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami, których większość ludzi może tylko pozazdrościć. Zatem zakup bilet na KSW37 już teraz i wybierz się w sobotni wieczór 3 grudnia to Krakowskiej Tauron Areny, lub skorzystaj z wykupienia usługi pay-per-view. Natomiast, jeśli nie masz możliwości obejrzenia tej KSW na swoim telewizorze, to sprawdź dostępne KSW Stream w Internecie. Stron oferujących taką usługę jest całe mnóstwo, tylko należy pamiętać, aby dokładnie sprawdzić, to co te strony oferują, a w szczególności trzeba pamiętać o przeczytaniu regulaminu strony. Życzymy Wam przeżywania niesamowitych emocji tego, co zobaczycie na początku grudnia. Pamiętajcie również o tym, żeby zapoznać się dokładniej z opisami zawodników, którzy będą brać udział w KSW 37 stream. Takie charakterystyki można znaleźć na stronie organizatora lub na portalach MMA.

Podobne artykuły


12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 670
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1226
10
komentarze: 154 | wyświetlenia: 985
9
komentarze: 617 | wyświetlenia: 979
9
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1853
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 913
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1935
8
komentarze: 43 | wyświetlenia: 553
7
komentarze: 1 | wyświetlenia: 464
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 441
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 391
5
komentarze: 0 | wyświetlenia: 801
5
komentarze: 0 | wyświetlenia: 640
294
komentarze: 62 | wyświetlenia: 104610
181
komentarze: 48 | wyświetlenia: 1183338
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska