Login lub e-mail Hasło   

Linki sponsorowane

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://abcseo.pl/kampanie-reklamowe-adwords/
Wielu specjalistów od marketingu internetowego nie ma wątpliwości, że pieniądze zainwestowane w kampanię opartą na linkach sponsorowanych to możliwie najlepsze rozwiązanie
Wyświetlenia: 334 Zamieszczono 15/11/2016

Wielu specjalistów od marketingu internetowego nie ma wątpliwości, że pieniądze zainwestowane w kampanię opartą na linkach sponsorowanych to możliwie najlepsze rozwiązanie.

Polecane jest wszystkim tym przedsiębiorcom, którzy inwestując w reklamę nie mają zbyt wiele czasu i możliwości, by mozolnie walczyć o jak najwyższą pozycję swojej strony w internetowych wyszukiwarkach.

A nie od parady jest wspomnieć w tym miejscu, że dysponując nawet najlepszą witryną internetową, pełną wartościowych treści i świetnie odbieraną przez klientów, nie pozyskamy nowych odbiorców swoich usług. To nie działa w ten sposób. Bowiem tak, jak musimy zadbać o reklamę swojej firmy, tak samo musimy przyłożyć się do jak najlepszej dostępności swojego najlepszego nośnika promocyjnego, jakim jest właśnie nasza strona www. Tylko wtedy możemy liczyć na uzyskanie korzyści z naszej obecności w Internecie.

Czym charakteryzują się linki sponsorowane?

Są to linki reklamowe, na które natrafiamy korzystając z wyszukiwarek. Wtedy, po wpisaniu interesującej nas frazy dostajemy od wyszukiwarki sugerowane adresy stron internetowych. Znajdują się one na samej górze lub po prawej stronie ekranu.

Dlaczego warto skorzystać z linków sponsorowanych?

Tutaj odpowiedź jest bardzo prosta. Dzięki promocji takiego linku, reklama naszej witryny trafia bezpośrednio do ludzi, którzy aktualnie szukają informacji na temat wykonywanej przez nas działalności, a więc np. świadczonych przez nas usług czy sprzedawanych produktów.

Co więcej, korzystanie z linków sponsorowanych jest bardzo efektywne ekonomicznie. Jako reklamodawcy uiszczamy opłaty za ekspozycję takiego linku tylko w wypadku, gdy ktoś spośród zainteresowanych użytkowników kliknie w nasz link i tym samym odwiedzi naszą stronę.

Kolejną zaletą jest elastyczność. Nie musimy poświęcać wiele czasu, by przygotować bądź uruchomić kampanię reklamową. Docieramy z nią do odbiorców bardzo szybko, równie szybko możemy modyfikować treści, które pojawiają się przy opisach linków sponsorowanych.

Podobne artykuły


27
komentarze: 46 | wyświetlenia: 1904
26
komentarze: 9 | wyświetlenia: 4051
10
komentarze: 6 | wyświetlenia: 31074
73
komentarze: 19 | wyświetlenia: 17893
54
komentarze: 68 | wyświetlenia: 31819
39
komentarze: 30 | wyświetlenia: 29839
27
komentarze: 11 | wyświetlenia: 19907
24
komentarze: 33 | wyświetlenia: 13731
22
komentarze: 4 | wyświetlenia: 34522
21
komentarze: 14 | wyświetlenia: 13425
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska