Login lub e-mail Hasło   

Szef MSW i Prezydent: „Kupujcie broń do obrony przed super holokaustem .

przygotowywanym przez islamskich terorystów. Tytułowe zdanie, to słowa jakie wypowiedział Minister Spraw Wewnętrznych oraz Prezydent do czeskich obywateli. Niestety nie c...
Wyświetlenia: 442 Zamieszczono 08/01/2017
 

przygotowywanym przez islamskich terorystów.

Tytułowe zdanie, to słowa jakie wypowiedział Minister Spraw Wewnętrznych oraz Prezydent do czeskich obywateli. Niestety nie chodzi ani o ministra Mariusza Błaszczaka ani o Prezydenta Andrzeja Dudę, a o Ministra Spraw Wewnętrznych Republiki Czeskiej Milovana Chovaneca oraz Prezydenta Republiki Czeskiej Milosa Zemana.

Jak informuje express.co.uk takie słowa zachęty do kupowania broni wypowiedział minister spraw wewnętrznych Republiki czeskiej w ramach kampanii informacyjnej promującej nowe rozwiązania konstytucyjne w zakresie posiadania broni palnej. Czeskie MSW podjęło już inicjatywę szybkiego uchwalenia zmian w czeskiej konstytucji, których celem jest zapewnienie obywatelom Czech prawa do posiadania i noszenia broni oraz możliwości jej użycia w sytuacji zagrożenia terrorystycznego.

Obecnie w Czechach liczących 10,5 miliona obywateli jest 300.000 posiadaczy pozwoleń na broń palną, którzy posiadają około 800 000 egzemplarzy broni. Coraz więcej Czechów uzyskuje pozwolenia na broń i ta sytuacja się nie zmieni.

(źródło express.co.uk)


 

Krótki komentarz. Żadnego z rządzących Polską polityków nie stać na takie słowa prawdy. Nasi sąsiedzi mają w tym zakresie błogosławieństwo od Boga, my nie mamy. To do Czechów ich prezydent i ich minister wypowiada takie mądre, zachęcające do posiadania broni i przyjazne zdanie. Nasi politycy zapewniają nas raczej, że jesteśmy przed terroryzmem zabezpieczeni, a jak kto się domaga pozytywnych zmian w prawie o broni to jest żądnym pieniędzy gun lobby.

Konieczne jest też pokazywanie Polakom dobrych przykładów z sąsiednich Czech. Powyższa informacji jest już nie pierwszym pozytywnym przykładem. Wcześniej były następujące wpisy: Czechy konsekwentnie przeciwko projektowanej europejskiej dyrektywie zaostrzającej zasady nabywania i posiadania broniCzeskie MSW przygotowuje konstytucyjne prawo do posiadania i noszenia broni w celu ochrony życia, zdrowia i mieniaZmiany konstytucyjne w Czechach, zapewniające prawo do broni dla obywateliProszę o rozpowszechnianie tej wiadomości. Polski rząd póki co w tej sprawie niczego nie pojmuje, a my musimy domagać się w tej sprawie pozytywnej zmiany. Pokażmy politykom PiS jak wygląda normalny dostęp do broni na czeskim przykładzie. Pokażmy im jak jak przyjaźnie mogą do obywateli mówić przedstawiciele najwyższych władz w sprawie dostępu do broni. To nasz obowiązek aby oddolnym naciskiem wymusić na rządzie PiS zmianę póki co antyobywatelskiej polityki dostępu do broni.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1265
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1104
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 558
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 676
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 721
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 766
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 369
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 752
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 610
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  08/01/2017

"Nasi sąsiedzi mają w tym zakresie błogosławieństwo od Boga, my nie mamy. " Chrystus już został królem Polski, a błogosławieństwa jak nie było, tak nie ma. Duda musi chyba abdykować.

  Kitek,  10/01/2017

@Hamilton Starszy: Błogosławieństwa nie ma, ponieważ nie zamierza On błogosławić „Clintonów”, czyli inaczej mówiąc polskich Cham-iltonów albo polskich Abra-chamów.

  Hamilton,  10/01/2017

@Kitek: całe szczęście, że nie piszesz tekstów do kabaretów. Za honoraria długo byś nie pociągnął. Lepiej już pisz o swoich krewnych Żydach.

Kazanie w kamizelce kuloodpornej ... ???Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska