Login lub e-mail Hasło   

Księga Rodzaju 27,29-31

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://ksiegaponadczasowa.salon24.pl
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką. Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
Wyświetlenia: 480 Zamieszczono 09/01/2017
Zgłoszony przez 3 użytkowników jako spam

"Niech ci służą ludy" Czyli niech Jakuba sługami wszystkie ludy będą."i niechaj ci pokłon oddają narody" Czyli i niech Jakubowi poddane będą wszystkie narody "Bądź panem braci twoich," Czyli Jakub ma panować nad braćmi bliźniakami, synami Noego (Rdz.5,32), od których się wywodzą wszystkie ludy i narody "a niech ci pokłon oddają synowie matki twojej" Czyli a niech Jakuba poddanymi będą synowie Rebeki, matki braci bliźniaków "Kto ciebie przeklinać będzie," Czyli kto Jakuba woli wykonywać nie będzie "niech będzie przeklęty" Czyli niech będzie przeklęty - nieświadomy oddany szatanowi, by być jego medium w negowaniu i w manipulowaniu rzeczywistymi faktami i rzeczywistymi słowami Pisma Świętego Boga Wszechmogącego, za które na pewno poniesie śmiertelne konsekwencje, każdy kto tak czyni "a kto tobie błogosławić będzie," Czyli a kto Jakuba wolę wykonywać będzie "niech będzie błogosławiony" Czyli niech w tym będzie wykonana wola Jakuba "A gdy Izaak skończył błogosławienie Jakuba, a Jakub tylko co odszedł od Izaaka, ojca swego," Czyli a gdy Izaak skończył mowę słów - nośniki informacji, wykonania swojej woli w Jakubie "wrócił Ezaw, brat jego z łowów" Czyli wrócił Ezaw, brat bliźniak Jakuba, z łowów. "Również on przyrządził smaczną potrawę i przyniósł ją ojcu swemu" Czyli również Ezaw przyrządził z łowów smaczną potrawę, którą lubi Izaak i przyniósł ją ojcu swemu "i rzekł do ojca: Niech wstanie ojciec mój i niech je z łowów syna swego, aby mi błogosławiła dusza twoja" Czyli i rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów Ezawa do Izaaka, ojca swego: Niech wstanie ojciec mój i niech je potrawę z łowów syna swego, aby w Ezawie była wykonana wola pragnień, uczuć i myśli Izaaka, ojca braci bliźniaków (Rdz.27,29-31)

Podobne artykuły


27
komentarze: 26 | wyświetlenia: 1444
19
komentarze: 34 | wyświetlenia: 2782
19
komentarze: 9 | wyświetlenia: 16182
16
komentarze: 17 | wyświetlenia: 1983
14
komentarze: 12 | wyświetlenia: 6173
5
komentarze: 2 | wyświetlenia: 3074
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 142217
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122552
45
komentarze: 12 | wyświetlenia: 42318
31
komentarze: 8 | wyświetlenia: 57680
29
komentarze: 18 | wyświetlenia: 7285
27
komentarze: 19 | wyświetlenia: 4967
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  liwa,  09/01/2017

oto opis profilu jaj~lai:

lajla1
Hamilton Starszy, Dyl Sowizdrzał, Skalny Kwiat, liwa. Dlaczego nienawidzicie ludzi i świadomie prowadzicie siebie i innych do tunelu swoich uczynków czyli wiecznej śmierci, który jest naukowym faktem. Dlatego nie mogę zniżać się do waszego poziomu nienawiści.

  liwa,  09/01/2017

@Dyl Sowizdrzał: półkule mózgowe całkiem się zrosły, nie ma ratunku..

  liwa,  09/01/2017

@Dyl Sowizdrzał: nooo chyba dmuchane coś, nie da rady.. może młot pneumatyczny :))

  liwa,  09/01/2017

@Dyl Sowizdrzał: zawsze to jedna dziura więcej, można przeciąg zrobić, wywietrzyć smrodliwe wibracje, może jakaś wibracyjna, energetyczna komórka wpadnie i zacznie namnażać się; cóż, nadzieja matką beznadziejnych przypadków.. :))

  Hamilton,  09/01/2017

@liwa: mnie już nie ma na tej liście. Będę chyba zbawiony.

@Hamilton Starszy: Powiem ci dlaczego - nie odrzuciłeś jej "artów". Jak tylko hurtowo kliknęłam spam na tyle na ile zdołałam bez zmęczenia przegubu dłoni mej potępionej, to zostałam dodana ponownie, bo przez moment mnie wymazano z cytatu Liwy... alem się pojawiła dzisiejszego ranka i to na pierwszym miejscu w linii wymiany nicków, bo powstrzymuję "dobrą nowinę" Lajli... ;) Świat codziennie powinien obchodzić Dzień Świra albo ludzie powinni czytać Lema ;)

  liwa,  10/01/2017

@Hamilton Starszy: pojawiasz się i znikasz.. jesteś, widać wibrujesz nisko.. :)

@Hamilton Starszy: No i widzisz Hamiltonie, juz załatwiliśmy ci miejsce na liście potępionych... Zostałeś dodany - za ten twój art tunelujący...

  lajla1  (www),  10/01/2017

@Skalny Kwiat:
Według ciebie, kto nie jest świrem ?

@lajla1: Wg mnie wszyscy jesteśmy - nie mamy wyjścia. Możemy tylko wybrać poziom ześwirowania i nie obarczać nim innych na siłę. Więc jak Świr do Świra - znajdź sobie portal o innym poziomie ześwirzenia dla twojego tunelu wibracji. Bo na eioba jak widać to Morze Martwe dla twych wysiłków.

@lajla1: I podsumuję Lemem:
O głupocie w Kosmosie z bajki „Trzech elektrycerzy”:
„Odtąd nikt już nie próbował najechać Kryonii, bo zabrakło głupców w całym Kosmosie, chociaż niektórzy mówią, że ich jeszcze sporo, a tylko drogi nie znają.”

  lajla1  (www),  10/01/2017

@Skalny Kwiat:
Tunel własnych uczynków jest faktem naukowym, negowanie faktów jest jednostką chorobową.

  KoLo,  10/01/2017

@lajla1: a czymże ty jesteś? Głupota twa, jest objawem braku opieki twojego boga,więc przestan się wysilać, bo ci żyłka pierdząca pęknie!

  liwa,  10/01/2017

@lajla1: daj adres internetowy tych naukowych dowodów.. chyba, że sama je stworzyłaś we własnym obłędzie i boskości..

@liwa: Jej zdaje się chodzi o NDE i ten tunel... https://www.google.pl/url?sa=t(...)3,d.bGg

  lajla1  (www),  10/01/2017

@liwa:
Praca naukowa dr. Danuty Adamskiej-Rutkowskiej

@lajla1: kwantowa rzeczywistość - jej rozumienie w powijakach ;) A konkluzja z recenzji książki tej pani brzmi: "Nareszcie ktoś ze środowiska naukowego odważył się przyznać, że poza naszym światem istnieje coś więcej, a nawet są na to dowody: Których, jednak wielu znawców stara się nie dostrzegać. "

Rzeczywiście fenomen w środowisku naukowym, ale nie w moim świecie ;)

  nse,  10/01/2017

@Skalny Kwiat: A co Ty na to ??
http://www.ingeneza.com/pl_ingeneza.html
http://www.zobaczycmatematyke.(...)ie.html
https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)4 ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  09/01/2017

"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów. " - Stanisław Lem
Ja też nie wiedziałem.

@Hamilton Starszy: Lem jak zawsze balsamem na całą głupotę ;)

  liwa,  10/01/2017

kolo, dołączyłeś do grona znajdujących sie w tunelu własnych uczynków.. umrzesz na śmierć wieczną.. :)))))

Lajla - twoje wymienianie wszystkich osób na liście potępionych i powstrzymujących oświecanie przez ciebie innych jest tak dziecinne i opętane, że mam wrażenie iż jesteś w szponach jakiejś sekty. Ktokolwiek i cokolwiek tobą kieruje nie jest przyjazne myślącej indywidualności, którą wg zamierzenia Stwórcy po prostu jesteś.

Recenzja książki pani Danuty Adamskiej Rutkowskiej... Rozumiem język recenzenta doskonale - co to ma wspólnego z twoim bełkotem Lajla?

"Zjawiska, takie jak teleportacja, bilokacja, czy podróże w czasie fascynowały ludzi od wieków. Szczególnie nasiliło się to przez rozwój branży filmowej i powstawanie coraz większej ilości fantastycznych filmów, które choć zapewniają nam rozrywkę to przy ok

...  wyświetl więcej

I lajla, doskonale rozumiem wielowymiarowość naszego świata i istnienie wielu odmiennych rzeczywistości poza ludzkim postrzeganiem, nie potrzebuję na to dowodów naukowych i nienaukowych, gdyż po prostu to wiem. I doprawdy nie potrzeba tłumaczyć wersetów biblijnych w taki sposób jaki to robisz, gdyż ludzie poszerzający spektrum własnej świadomości mają często inne źródła, dostęp nawet do Kroniki Ak ...  wyświetl więcej

  nse,  10/01/2017

@Skalny Kwiat:
"Autorka opisuje nam niezwykły wymiar, który widzieliśmy zanim przyszliśmy na ten świat, a także który zobaczymy gdy stąd odejdziemy:"
W procesie gaśnięcia człowieka na pierwszy plan wysuwają się wspomnienia z przeszłości, a te z teraz przechodzą w cień najpierw zaczyna szwankować pamięć świeża ..., dlatego możnaby przypuszczać że wizja tunelu jest wspomnieniem narodzin ??
Przepraszam za nieudolną pisownię :)

  KoLo,  10/01/2017

Nikt jeszcze nie udowodnil, co widzimy i czujemy podczas narodzin i podczas śmierci. To tylko domniemania, a nie pewnik. Powołując sie na takie bleblanie, nie przekonuje sie do czegoś nawet na 50%.

@kolo: Cały urok w tych domniemaniach... Ot, smaczek życia i życia i życia kolejnego :) I gdzieś ty się podziewał, kiedy mu tu batalię staczamy?

  KoLo,  10/01/2017

@Skalny Kwiat: Czytam, podziwiam brak dna. Żeby toczyć batalię, trza godnego przeciwnika mieć, a tu tylko puste wibracje w tunelu własnych uczynków :)))))
Brak słów, głupota mnie pokonuje, nie chce mi się nawet przekonywać, bo kogo i do czego?

@kolo: To zapraszam do mnie :) Troszkę odlotu w świat poezji może się przyda? Parę wierszy rodziciela mego zamieściłam ostatnio ;)

  KoLo,  10/01/2017

@Skalny Kwiat: Czytałem, a jakże. Kanibal smaczny. :))

Czerwonego buziaka ktoś ci przesłał.

@kolo: Normalka... wibruje ten kolor - ja zaś na czerwono się przefarbowałam, wiec mi z ognistymi buziakami do twarzy ;)

@Dyl Sowizdrzał: Następnym razem przyjdź z czymś mniej kalorycznym, Dylu... Mogą być daktyle... uwielbiam ;)

@Dyl Sowizdrzał: NIe tucz mnie... ;)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska