Login lub e-mail Hasło   

Księga Rodzaju paragraf zero łamane przez dwa zera

I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiej wibracji jest brak wibracji zbieżnej z wibracją . Wersety tłumaczone są z Lajla-One. Tekst niskiej jakości.
Wyświetlenia: 1.613 Zamieszczono 10/01/2017

"Dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów"

I rzekł. "Jezdem, czy nie jezdem?". I zbliżył się tedy Jakub do Izaaka, ojca swego, który dotknął się go, i rzekł:

"Głos jest głosem, ale rence są rencami, a łeb to łeb".

Po czym dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów. Dźwięk  jest dźwiękiem o różnej częstotliwości i wibracji - nośnik głosu Jakuba, ale ręce są owłosione jak ręce Ezawa. Bo Rebeka, matka braci bliźniaków, skórkami koźlęcymi okryła Jakuba ręce i jego gładką szyje jak Jakub był jeszcze poborowym. Aby oszukać Wojskową Komendę Uzupełnień i ojca braci bliźniaków "I nie poznali go, bo słowo jego też było owłosione jak częstotliwość koźląt. A wtedy usłyszał dźwięk, wibrację i wysokie C. Zapieli koguci, a nośnik słów owłosionych odpowiedział ER-ZET  niską wibracją w okolicach stopy. Informacja wirującą informację pchała, a ta płakała bo pchana być już nie chciała, bo się załamała jak o tym czytała.

W głośniku ktoś darł mordę: 

Everybody wpadł do wody sandał


A był to rodzaj informacji w formie energetycznej bez nasienia, co znaczy informacje dla całości rodzajów informacji do kwadratu. Siedział Ezaw na dupie już dób kilka przed komputerem - nośnik informacji bez dźwięku  i grał i grał, a to echo grało. Właśnie sięgał po jadło, które przyniósł mu syn jego. Ten sam co otworzył sobie sklep spożywczy łomem. I lubił to jadło w formie energetycznej, polanej sosem ze śledzi hodowanych w czekoladzie prosto z hologramu o wysokiej częstotliwości, albo z mikrofalówki za to w wibrującej  i pobłogosławionej musztardówce. Posmarował jadło szmalcem ze szpyrką  i łojem baranim. Dużo tego nie było. Niecałe 3 tony. Spojrzał w lustro. 

"Owłosiony jestem jak koza" rzekł". Jak mnie Darwin wykopie to co powie? I czmychnął do Biedronki po polsilwera by się ogolić wibrującą maszynką, ale maszynka była bez wibratora. Oszustwo Rebeki znów wyszło na wierzch.

I natenczas wszedł Jakub drugi syn jego - wibrujący dźwięk tłuczonego szkła, wibracja, wybite okno, podbite oko, wybity ząb za ząb, wibrujący mózg na ścianie. Ezaw też wibrowałi, wibrował aż  zbaraniał.  od tego jadła i picia. 

Otom ja ojciec twój, ale kto ty jesteś, czy oszustem ojca swego ? Wszystko wokół  wibrowało prócz wibracji, która stała jak wryta u koryta. Tak jakby w ogóle była  nie myta i na dodatek stale  bita niczym skala lita. Jak to kobita.

"Jezdeś? - rzekł,

"Jezdem" odparł wibrując Jakub,

 "A gdzieś to bywał?" rzekł Ezaw już bez wibracji, bo mu  się bateria wyładowała.

"Z wojska wróciłem tato" - odparł Jakub cały owłosiony i wyglądał jak koźlę, które zamieszczono w obrazie holograficznym Izaaka i w całym uniwersum holograficznym zawartym we flaszce bimbru i reklamach lokalnych stacji radiowych jak Radyjo Maryja , którą walnął o wibrującą słowem zalaną potem podłogę. I dał nogę. W środę.

I radość zapanowała wielka, wibrująca po okolicy, która wibrując niosła wibrujące dźwięki i wibrujące nośniki wibrującej mowy, którą wszystkim pomieszał ojciec ubrany na niebiesko na wieży Babel pod Toruniem, który wibrując mową niósł słowo i prawdę, która wyzwolona cieszyła się jak Rebeka, gdy pierwszy raz ujrzała Ezawa z dyndającym wibratorem.

I tak plecie Lajla  bez sensu

jak  naćpane ćmy spod kredensu .

 

Podobne artykuły


12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 790
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1306
9
komentarze: 154 | wyświetlenia: 1064
9
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1927
9
komentarze: 618 | wyświetlenia: 1112
8
komentarze: 39 | wyświetlenia: 638
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1987
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1026
7
komentarze: 1 | wyświetlenia: 516
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 499
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 432
294
komentarze: 62 | wyświetlenia: 104728
181
komentarze: 48 | wyświetlenia: 1185331
153
komentarze: 44 | wyświetlenia: 130749
105
komentarze: 29 | wyświetlenia: 114434
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

I tak zaczęłam oto dzień z wibracją humorystyczną - everybody - sandała szukać mi i to już! :)

A, i tym oto artykułem zasłużyłeś sobie Hamiltonie na ogień piekielny w tunelu własnych słów i uczynków - poczekaj trochę, a na listę profilowego cytatu się dostaniesz, ty nienawistniku jeden, ty... ;)

  liwa,  10/01/2017

powiem tak: nie wiem o co chodzi, ale wiem, że chodzi o to, by nie wiedzieć o co chodzi.. :)))

Hamiltonie, nooo taką informacją powibrowałeś mi w głowie :)

  nse,  10/01/2017

Taka "twórczość", mi wygląda na rodzaj pokuty w stylu napisz 100x "nie będę dłubał w nosie" albo przepisz 1000x Księgę Rodzaju.
Spokojnie potem ofiara jest wolna od zadanej pokuty :)
..., a jak skończy się przestrzeń pamięci na serwerach eioby, zacznie się sprzątanie i wywalanie sieczki w ostateczny niebyt ;)
Nie wiem jak inni, ale ja odnoszę wrażenie że eioba to eksperyment społeczny ...

  nse,  10/01/2017

@Henear: Zmieniając siebie zmieniamy świat, efekt 100 małpy ...
http://amad3us.blox.pl/2008/04(...)pa.html
Czyżby natura miała wyznaczone 100 prototypów, zanim ruszy masowa produkcja ??
Ps. Jak Ty interpretujesz ten monolit ??

  Henear,  10/01/2017

@Mariusz Kajstura: ktoś poròwnał go do komòrek, telewizoròw, tabletòw itp. Zgadzam się z tym twierdzeniem.https://encrypted-tbn0.gstatic(...)LkM4iWQ

  nse,  10/01/2017

@Henear: Telefony internet służą do propagacji informacji, zaś nie są źródłem ani jądrem informacji ... Z resztą o tym to byśmy musieli sobie dłużej pogadać, ja ten monolit dostrzegam nieco głębiej ;)
Dla mnie telefon nie jest monolitem tylko manifestem składającym się z milionów monolitów połączonych w funkcjonalną całość :)

  Henear,  10/01/2017

@Mariusz Kajstura: eioba jako monolit przysłany przez obcą rasę? (Admina)

  nse,  10/01/2017

@Henear: Patrząc po linii informacji w informacji, tak to wygląda ;)
"przysłany" <=> "nasłuchiwany" :)))))
Wiesz jak wybierać dobrego arbuza ??

  espera,  02/05/2017

Pan i Pani,
I Primael FOLLERAUX Akcjonariusz i operator finansowy.
Czy jesteś osobą francuski, szwajcarski, kanadyjska, Belgowie, portugalski, włoski i na całym świecie, którzy są dla Ciebie
zatrzymany, zabronione banku i nie ma korzyści z banków, które potrzebują do pożyczania pieniędzy między szczególności
I przyznaje gotowy do poważnych i uczciwych ludzi, którzy mogą ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska