Login lub e-mail Hasło   

Tajemnice polskiej gospodarki

Polska gospodarka ma potrzeby zaopatrzeniowo-usługowe sięgające kwoty około 500-600 mld złotych. Bez nowoczesnego zaopatrzenia i usług nie ma mowy o prawidłowym rozwoju Polski
Wyświetlenia: 1.104 Zamieszczono 15/01/2017

Tajemnice polskiej gospodarki

Polska gospodarka ma potrzeby zaopatrzeniowo-usługowe sięgające kwoty około 500-600 mld złotych. Bez nowoczesnego zaopatrzenia i usług nie ma mowy o prawidłowym rozwoju polskiego życia gospodarczego. Tymczasem w tej dziedzinie nie dzieje się dobrze.

O zlecenia na rzecz gospodarki państwowej  I polskich przedsiębiorstw walczą zagraniczne podmioty i polskie mafie gospodarczo-polityczne- męska i kobieca. Obowiązują przestępcze praktyki związane z uzyskiwaniem zleceń i bez uporządkowania tego segmentu polskiego życia gospodarczego nie ma mowy o uczciwym gospodarowaniu i prawidłowym rozwoju naszego kraju. Oto poniżej kilka uwag  na temat tajemnic poliszynela o naszym życiu gospodarczym i jego ułomnościach.

W  mafii męskiej budżet tworzony jest za pomocą tzw. korupcji. Za uzyskanie dochodowego kontraktu trzeba zapłacić  łapówkę wynoszącą 10% wartości zlecenia, która trafia do mężczyzn obsadzonych w strategicznych, dla uzyskania zlecenia,  miejscach.

Kobiecej mafii łapówek za uzyskanie zlecenia się nie płaci ale dokonuje się za to darowizny na Kościół katolicki  z którego z kolei przepływają nierejestrowane pieniądze do budżetu kobiecej mafii. Z pomocą tego budżetu tworzone są przedsiębiorstwa walczące o zlecenia na dostawy towarów i usługi.

 Obie te mafie to potężne organizacje o powiązaniach międzynarodowych i polska gospodarka jest pozbawiona suwerenności w strategicznym sektorze zaspokajającym jej potrzeby w zakresie materiałów i usług. Ten brak suwerenności gospodarczej jest zaporą rozwoju Polski.

Moja inicjatywa powołania ogólnokrajowego przedsiębiorstwa handlowo - usługowego POL - CAT  S.A. obsługującego krajowy rynek zaopatrzeniowo-usługowy zmierza do wyeliminowania powyższych mafijnych przestępczych praktyk.  Właścicielami  tego przedsiębiorstwa byliby w równym stopniu wszyscy jego pracownicy. Projekt powołania POL - CAT S.A. umieściłem na portalu Researchgate link: https://www.researchgate.net/project/Global-trading-company?updateId=587b863a08aedc0fc0c51e55 

i proszę Państwa o  umieszczanie uwag i konsultacje dotyczące tego projektu.

Warszawa, dnia 15 stycznia 2017 roku, godzina 15:29        Bogdan Góralski

Podobne artykuły


11
komentarze: 172 | wyświetlenia: 787
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 721
7
komentarze: 81 | wyświetlenia: 931
7
komentarze: 2 | wyświetlenia: 574
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 979
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 142217
119
komentarze: 23 | wyświetlenia: 242508
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 112283
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122552
 
Autor
Artykuł  nse,  21/01/2017

Gdyby Polskę prowadzono w kierunku doskonale zorganizowanego gospodarstwa rolnego, to gospodarczo musiało by to działać, jednak świat nam nie pozwoli na taki kierunek ...
Kierunek w którym całe Państwo wraz z jego narodem stają się całkowicie niezależnym "organizmem gospodarczym" ....
Proszę sobie przestudiować wątek kredytu społecznego ...  wyświetl więcej

Pan Dyl znowu propaguje leki, które zażywa nie rozumiejąc, że co jemu służy - niekoniecznie może służyć innym.
Głupim, żyję się łatwiej a po lekach to już wogóle superfajnie łączy się losowe słowa i napawa się potem popełnionym bełkotem w domowym zaciszu przed zaplutym monitorem :)

Tchórzostwo - komentowanie wszystkiego negatywnie, bez jakiejkolwiek konstruktywnej krytyki- z bezpiec

...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska