Login lub e-mail Hasło   

Łapaj złodzieja

Polskę okrada Unia zwana europejską, masoni, żydomasoni, iluminaci i zagraniczny kapitał. Kradną biliony złotych i to od 26 lat. Nazbierało się tego 3/4 tryliona złotych, a może...
Wyświetlenia: 2.597 Zamieszczono 16/02/2017

Polskę okrada Unia zwana europejską, masoni, żydomasoni, iluminaci i zagraniczny kapitał. Kradną biliony złotych i to od 26 lat. Nazbierało się tego 3/4 tryliona złotych, a może nawet dolarów. To więcej niż wyprodukowano na terenie Polski  od chrztu w 966 roku.

W Polsce jak ktoś zgubi 100 złotych i za tydzień poszuka, to leży tam nie 100, a 500. Bo my Polacy brzydzimy się kradzieżą. Polak woli położyć 100 niż wziąć złotówkę. Jesteśmy znani z tego na cały świat. U nas VII przykazanie - rzecz święta.

W latach 90 nie kto inny, jak Polacy masowo wozili samochody do Niemiec. Taki Niemiaszek rano wstawał, patrzy, miał dwa samochody a ma trzy. Nerwowy, ja, ja, jawol, policaj, sznela. Szczuli na nas, bogu ducha winnych. Zdarzało się owszem, że za kierownicą niemieckiego auta siedział Polak, ale na boga, przecie jechał oddać. Co miał zrobić jak znalazł. Przypadkiem.

W tamtą stronę autokarem z "Orbisem" a wielu wypasioną bryką z powrotem.  W końcu Niemaszki też podróżowali ze swoim biurem podróży "Wermacht" po Europie, zbierając pamiątki, a  większości do tej pory nie oddali.

Teraz już mniej wozimy w tamtym kierunku, bo nas zwyczajnie już na to nie stać. Z roku na rok biedniejemy, niestety.

Tylko niezapłacony VAT, co roku, to ponoć ponad 40 miliardów. Wszystko to te cholery, żydy, masony i ilumninaty.

Polak by nie zapłacił VATu? Bez żartów. Wszyscy kilka razy sprawdzają, czy coś tam trza zapłacić fiskusowi. Jak się pomyli,  to kula w łeb. Honor by mu nie pozwolił wyjść i pokazać się ludziom.

Urzędy skarbowe są przez podatnika polskiego traktowane jak świątynia Opatrzności Bożej, marmury, ołtarzyki, konfesjonały,  modlitewniki dla podatnika z paragrafami, ile lat za kratami można zarobić za... , urzędnicy jak arcybiskupi, a ministra od kasy państwowej noszą na rękach, albo w lektyce. Ogólnie lubiany i szanowany.

Prawo podatkowe jasne, czytelne, przyjazne. Urzędnicy skarbowi już nie będą kontrolować. Będą chodzić po kolędzie. Doradzą, powiedzą dobre słowo, wątpliwości będą już zawsze rozpatrywane na korzyść podatnika. Datki będą pobierane  w kopertach, co łaska nie mniej niż 500 zł, ale za to w jednym banknocie plus 23 % VAT.

Podatniku jak czegoś nie wiesz, możesz zapytać w urzędzie skarbowym.
W każdym.
I w każdym powiedzą ci co innego.
To pewne jak w banku.
Wolność słowa, pluralizm i stabilność prawa to fundament państwa.

Ostatnio rząd chciał podnieś próg kwoty wolnej od podatku. I co? Protesty, ludzie wyszli na ulicę, marsze, demonstracje, wiece, parasolki, totalny sprzeciw.

"Nie odbierajcie nam prawa do patriotyzmu" - wołano.
"Podatki, honor, ojczyzna" - skandowali inni.
"Rząd, który nie pobiera podatków, to rząd do dupy" - tu emeryci i renciści dali wyraz swojemu oburzeniu. Taki emeryt co roku musi na wczasy pod palmami, a zdrowie już nie to samo. Niejeden wolałby postać sobie  spokojnie w kolejce do lekarza.


Rząd cichaczem w nocy podniósł kwotę wolną z 3091 do 6600, ale tylko tym, co już zdechli z głodu, pod warunkiem, że  zrobią doktorat z matematyki. Trzeba zrobić 678 działań, sprawdzić w 16 urzędach i gotowe. Zanim to wszystko wyliczą będą  już wąchać kwiatki od spodu. Tym sposobem naród szczęśliwy i obietnica spełniona. Dla polityka nie dotrzymać obietnicy to jak  okraść własną matkę wysyłając jej wnuczka pocztą.

Jeden sklepikarz nie wydał paragonu. Ksiądz nie dał mu rozgrzeszenia. Ten z rozpaczy popełnił samobójstwo zapijając się  na śmierć. Płacąc vat i akcyzę zawartą w alkoholu odpokutował jednak częściowo grzech i pochowano go w poświęconej ziemi.

Był też jeszcze taksówkarz. Nie wydał paragonu. Na drugi dzień rzucił się pod pociąg z taksówką.

Nawet księża co niedzielę zbierają na tacę i w poniedziałek wpłacają to wszystko do skarbówki. Co do grosza. Gdyby nie oni, budżet dawno by się zawalił i nie byłoby nawet na sfinansowanie lekcji religii w szkołach.

Na szczęście władza walczy dzielnie i jest nieugięta. Nie ma tygodnia, by w TVP nie pokazywali jak prowadzą tych co wyłudzają. Takiego faceta z nosem przy ziemi, z nogą na plecach, w skarpetach, kajdanach i trzech osiłków z napisem na plecach CBA. Od 20 lat ten sam facet i te same osiłki. Ten facet był sparaliżowany, zmarł 10 lat temu, a osiłki z CBA już dawno  na rencie. Ze śmiechu dostali przepukliny.

A teraz czytelniku przypomnij sobie, najuczciwiej jak potrafisz - ile ty nie zapłaciłeś podatku. Weź kalkulator wpisz wynik i pomnóż przez 15 milionów, bo tylu jest dorosłych obywateli naszego kraju.

Podobne artykuły


11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1228
11
komentarze: 16 | wyświetlenia: 485
10
komentarze: 26 | wyświetlenia: 661
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 534
9
komentarze: 608 | wyświetlenia: 1619
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 377
8
komentarze: 38 | wyświetlenia: 1019
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1662
7
komentarze: 4 | wyświetlenia: 650
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 772
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 804
5
komentarze: 1 | wyświetlenia: 689
294
komentarze: 63 | wyświetlenia: 105374
181
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1193688
153
komentarze: 44 | wyświetlenia: 131158
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  zalaala  (www),  24/02/2017

Świetna ironia , lubię taki język. Sama treść - czysta,brudna prawda :-)

  franek80  (www),  26/02/2017

pantrubadur a Ziemia jest płaska =D

Dobry Artykuł:), wszystko się zgadza bo prawda jest taka jeśli wymagasz od Kogoś wymagaj także od Siebie!.
Kradzież to kradzież nie zależnie od kwoty, tylko że ludzie zazwyczaj staraj sobie jakoś swoją mała kradzież usprawiedliwić(Ściąganie muzyki mp3,nie oddanie reszty, wzięcie długopisów z firmy itp..).

Obecnie jest tak że My ludzie kradniemy ale nie potrafimy się przyznać przed S

...  wyświetl więcej

With help of customer care service you can easily block someone who continuously send you spam mails and mails w/h you does not have any kinds of interest than after following these steps you easily block suspicious yahoo mail accounts.
Contact Us@: http://helplinesupportservice.(...)tes.com

When it is a matter of buying, selling or renting residential properties one of the best places to go to are the real estate agents. They function as that fine link between the owners and buyers of properties assisting them to fulfil their requirements.
http://spotyourshop.com/proper(...)y/delhi

We provide all type of Ac products Hitachi AC, Daikin AC, LG Ac, Blue Star AC, Voltas Ac, O General Ac, Samsung AC, Onida AC, Videocon AC, Koreyo AC, Godrej AC, carrier AC,Whirlpool AC,Haier ,part and services and our service can help you improve your indoor air quality.
http://spotyourshop.com/home-a(...)s/delhi

Internet service providers are the way to get a reliable and dependable internet connection. Internet providers have a number of broadband plans that cater to different types of usage with varying limits.
http://spotyourshop.com/home-a(...)r/delhi


One of the best programs which Adobe has launched is adobe reader through which we are able to read and open the PDF files on our computers and mobiles. If users are having any problem For any problem call on our Technical Support Number +1-800-392-9127.
For more information visit our site http://www.adobe-tech-support.com

Are your Apple devices giving you trouble? Well, no need to trouble yourself anymore. Give Apple Customer Service a call on our toll-free number and discuss your query with our well-qualified professionals. We are available 24*7 with the best solutions to the queries related to Apple devices and software.
https://about.me/appletechy

Thanks for this best blog and we provide best Gmail Customer Service
https://supportphonecontact.co(...)upport/Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska