Login lub e-mail Hasło   

Czy polski rząd jest szantażowany przez BANKSTERÓW ??!

CZY NASZ POLSKI RZĄD JEST SZANTAŻOWANY PRZEZ BANKSTERÓW??! CZY OBCE WOJSKA SĄ WYSŁANE DO POLSKI PRZEZ BANKSTERÓW W RAMACH RESTYTUCJI DŁUGÓW I STWORZENIA NWO...
Wyświetlenia: 287 Zamieszczono 15/03/2017

 

CZY NASZ POLSKI RZĄD JEST SZANTAŻOWANY PRZEZ BANKSTERÓW??!

CZY OBCE WOJSKA SĄ WYSŁANE DO POLSKI PRZEZ BANKSTERÓW W RAMACH RESTYTUCJI DŁUGÓW I STWORZENIA NWO?

JEDYNIE INTELIGENTNE, ŚWIADOME I DOBRZE DOINFORMOWANE SPOŁECZEŃSTWO MOŻE TO SPRAWDZIĆ I TEMU PRZECIWDZIAŁAĆ WSPOMAGAJĄC  NASZ POLSKI RZĄD W ROZWIĄZANIU TEGO PROBLEMU, JEŚLI PODEJRZENIA OKAŻĄ SIĘ PRAWDZIWE!

Czy zatem, obce wojska wysłane do Polski i ustanowienie tutaj na naszym terytorium ich baz wojskowych pod obcą jurysdykcją, mają związek z naszym zadłużeniem u banksterów???!!

Czy Polski rząd został zaszantażowany przez wierzycieli, w sprawie zgody co do rozmieszczenia obcych wojsk i to na dodatek w jednym z najbogatszych w surowce naturalne rejonie naszego kraju (Suwałki)??!!

Czy grupa Bilderberg rządząca światem i chcąca ustanowić RZĄD ŚWIATOWY zdecydowała się zaatakować i przejąć Polskę podstępem i militarną siłą???!!  Czy to oni stoją za katastrofą smoleńską?!

Na początku XX wieku brytyjski naukowiec i polityk Halford MacKinder stworzył nową naukę  – geopolitykę. Pod koniec I Wojny Światowej napisał on książkę pt. „Ideały demokratyczne a rzeczywistość” (Democratic Ideals and Reality), w której zawarł on trzy zasadnicze fakty:

>Ten kto rządzi Europą Wschodnią, ten dominuje w całej Europie,

>Ten kto rządzi Europą, ten dominuje nad „wyspą świata”

>Ten, kto rządzi „wyspą świata”, ten dominuje nad całym Światem”

Czy Polska biorąc pod uwagę nasze położenie geograficzne (Europa Wschodnia), jest jednym z pierwszych krajów (NAJWAŻNIEJSZYM W SKALI ŚWIATOWEJ) gdzie podstępnie wprowadzane jest NWO? Banksterom się spieszy….. Jeśli zapoznacie się Państwo z poniższymi filmikami, to można wysnuć pewne przypuszczenia.  Wcale nie muszą być one teorią konspiracyjną! Na YT: „Zabijamy każdego kto zagraża Amerykańkim korporacjom” wcześniejszy tytuł: ”Zabijamy każdego prawego i sprawiedliwego bo zagraża naszym korporacyjnym interesom”.

https://www.youtube.com/watch?v=Uc8VzMBoTec

Pasuje jak ulał do naszej sytuacji w Polsce! Pamiętacie ilu seryjnych samobójców mieliśmy w kraju w ciagu ostatnich lat!? Gdzieś na internecie natknęłam się na komentarz iż ówczesny prezes NBP św.p. Skrzypczak miał zamiar uwolnić Polskę od banksterów. Jeśli to byłaby prawda, to wyjaśniałoby to,  kto mógłby stać za zamachem smoleńskim, w którym zginął między innymi p.Skrzypczak wraz z polską elitą: Na YT: „NWO aż trzepie się w posadach by Polska nie wyśliznęła się z ich diabelskich sideł ZOBACZ KIM ONI SĄ”

https://www.youtube.com/watch?v=C4QOBpxhg98

http://emigracjazpolski.blogspot.com/2012/09/dlaczego-zginal-prezes-nbp-slawomir.html

Jeśli nie mamy konkretnych dowodów i odpowiedzi na postawione na początku pytania, to trzeba zadać sobie pytanie: o co w tym wszystkim chodzi i kto na tym skorzysta? A jak nie wiadomo o co chodzi, to znaczy że chodzi o pieniądze!  Trop więc prowadzi do…. banksterów.

Poniżej fragmenty przepisane z filmu (link pod spodem)  pt.”Zabijamy każdego prawego i sprawiedliwego bo zagraża naszym korporacyjnym interesom”

„My ekonomiczni zabójcy naprawdę odpowiadamy za powstanie pierwszego prawdziwie globalnego imperium. Działamy na różne sposoby. (…) najczęściej szukamy KRAJÓW BOGATYCH W SUROWCE,”

(Mój przypis: Polska najbogatszym krajem świata) https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/07/17/tasmy-o-co-chodzi-bogactwa-naturalne-polski/

Ciąg dalszy z filmu: „których pożądają nasze korporacje, jak ropa a wtedy załatwiamy ogromną pożyczkę dla tego kraju z Banku Światowego lub podobnej organizacji.”

(Mój przypis: . „w 1973 r. OPEC zwiększył czterokrotnie ceny ropy naftowej (…) gromadziła się z roku na rok coraz większa nadwyżka petrodolarów (…) powstało w ten sopsób nowe obfite źródło funduszy kredytowych i WIELKIE BANKI PONADNARODOWE (…) szukały one intensywnie klientów na kredyty.” „ kredyty te nie były mądrze udzielane ani też brane. Znaczną ich część przeznaczono na pokrycie wzrostu kosztów importu ropy naftowej, a także na zwiększenie konsumpcji.” źródło:”Systen rynkowy – Podstawy mikro i makroekonomii” wyd. KEYTEX r.1992, autor: Mieczysław Nasiłowski. Kilka stron z tej książki zamieszczam na końcu artykułu.

Wśród krajów które do roku 1991 w banksterski sposób zostały zadłużone były: Brazylia, Argentyna, Meksyk, Taiwan, Turcja, Zair, Filipiny, kraje Ameryki Łacińskiej, POLSKA. Z tego co wiem to obce bazy wojskowe już są: w Turcji, na Filipinach, teraz będą w Polsce, nie wiem jak w innych zadłużonych krajach. W celu stworzenia ofensywy przeciw banksterom powinniśmy stworzyć alians strategiczny z tymi poszkodowanymi krajami żądając od banksterów anulowania tych lichwiarskich i oszukańczych długów.)

Ciąg dalszy z filmu: „Ale pieniądze nigdy nie trafiają do tego kraju, a do naszych korporacji które budują infrastrukturę w tym kraju: elektrownie, przemysł, porty,”

(mój przypis: trzeba się zastanowić czy tej wyżej wymienionej strategii, nie planują teraz Chiny w stosunku do Polski, bo to rzekomo oni mają budować w Europie Wschodniej nowy jedwabny szlak i wszelkie infrastuktury. Trzeba się temu przyglądnąć, żebyśmy dżumy nie zamienili na cholerę. Być może dowiemy się czegoś więcej na temat strategii finansowej Chin z nowej książki która wkrótce ma się ukazać pt. „Wojna o pieniądz 3”  autor Song Hongbing, wyd. Wektory). Musimy dokładnie wiedzieć KTO STOI ZA FINANSJERĄ CHIŃ! Czy aby przypadkiem tym kimś nie są BANKSTERZY z grupy BILDENBERG przebrani w finansowe szaty Chińczyków dla zmylenia przeciwnika???! Jeśli ktoś ma dowody na to, kto jest właścicielem chińskich korporacji bankowych, udziałowcem firm które mają u nas budować infrastrukturę, ich źródeł finansowania i konkretne informacje w tej sprawie to niech je upubliczni! W naszym narodowym interesie powinniśmy znać PRAWDĘ zanim rozpoczną oni konkretne inwestycje w naszym kraju!

Dalszy fragment z filmu: „to co daje zyski oprócz naszym korporacjom, paru bogatym osobom w tym kraju. A tak naprawdę wcale nie pomaga większości narodu. Ale to ci ludzie, cały naród zaciąga ogromny dług. Jest to wielki dług którego nie mogą spłacić. To właśnie część planu. WIĘC W PEWNYM MOMENCIE WYSYŁAMY TAM EKONOMISTĘ ŻEBY POWIEDZIAŁ:

„Wisicie nam kupę kasy, nie macie jak spłacić długu, więc sprzedajcie tanio swoją ropę naszym kampaniom naftowym, POZWÓLCIE NAM ZBUDOWAĆ BAZY WOJSKOWE W WASZYM KRAJU, WYŚLIJCIE WASZE WOJSKO BY WSPOMAGAŁO NASZE W ŚWIECIE  NP. DO IRAKU, lub głosujcie z nami przy głosowaniu w ONZ (..) by sprywatyzować ich zakłady energetyczne, wodociągi, i sprzedać korporacjom USA lub innym międzynarodowym. Są to typowe działania Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego.”

(Mój przypis: czy to nie brzmi znajomo? Premier Cameron był w Polsce kilka razy ostatnio w ciągu kilkunastu miesięcy, a oprócz tego i amerykańscy wysocy rangą przedstawiciele np. Pani Nuland i inni, też przybywali ostatnio do Polski.

To informacja z zeszłego roku: “W środę na prośbę ambasadora USA Paula Jonesa odbyło się w resorcie obrony narodowej spotkanie z ministrem Antonim Macierewiczem. Rozmowa dotyczyła wyzwań dla NATO na wschodniej i południowej flance sojuszu, w kontekście wzmocnienia bezpieczeństwa Polski. Dużo uwagi poświęcono przyszłorocznemu szczytowi NATO w Warszawie i konieczności podjęcia decyzji rozwijających dotychczasowe formy zakotwiczenia struktur i zdolności sojuszu, w szczegolności obecności wojsk NATO i USA w Polsce. Rozmowa przebiegła w atmosferze zbieżności prezentowanych stanowisk i zamierzeń na przyszłość.”  http://mon.gov.pl/aktualnosci/artykul/najnowsze/2015-11-25-polsko-amerykanskie-rozmowy-wmon/

Niestety powyższa strona w międzyczasie z niewiadomych przyczyn znikła….

Czyżby byli oni wysłannikami banksterów??!! Czyżby nasz rząd został zaszantażowany przez wierzycieli?  Z ostatnich informacji wynika, że wyślemy wojska do Syrii (tak jak wysłaliśmy do Iraku!), ciekawe jak sprawa się rozwinie z TTIP? Czy nasz rząd zostanie zaszantażowany do podpisania tego porozumienia i je podpisze???

JEDYNIE DOBRZE DOINFORMOWANE SPOŁECZEŃSTWO MOŻE ICH POWSTRZYMAĆ!! Rozsyłajmy zatem INFORMACJĘ i uświadamiajmy ludzi na wszelkie sposoby!

LINK do filmu Na YT: „Zabijamy każdego kto zagraża Amerykańkim korporacjom” wcześniejszy tytuł: ”Zabijamy każdego prawego i sprawiedliwego bo zagraża naszym korporacyjnym interesom”. https://www.youtube.com/watch?v=Uc8VzMBoTec

Podobne artykuły


13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1008
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1196
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 750
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1077
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1886
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 736
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1036
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 578
9
komentarze: 42 | wyświetlenia: 605
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 890
9
komentarze: 106 | wyświetlenia: 488
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

"CZY OBCE WOJSKA SĄ WYSŁANE DO POLSKI PRZEZ BANKSTERÓW W RAMACH RESTYTUCJI DŁUGÓW I STWORZENIA NWO?"
O te wojska zabiegamy już od 4 lat. Banksterzy jak na razie przysłali 2 tysiące z ociąganiem i wcale nie kwapią się by było ich więcej. Twoi mocodawcy Lipski byli tu 45 lat w liczbie ponad 20 tysięcy i trzeba było ich wypierdolić, bo sami nie chcieli wyjść. Kiedy lecisz po rubelki oszuście?

@Hamilton Starszy:
Z tego co wiem moje poglądy są dalekie od komuny.
Wiem ty wiesz lepiej.
Z tego co widzę twoim poglądom jest bliżej do rubli.
I kto tu jest oszustem

@milord36: Oto one: ylva, kazan, vanessa, tarantoga, dallan, edward32, Marillon

Zrywają się w nocy i w ciągu kilku minut cała siódemka głosuje na twoje dzieło. Można sprawdzić. Tytuł artykułu: "Jak się żyje w rezerwacie? Potęga propagandy!" dodał do zasobów milord36 w dniu 12.03.2017 r. Jesteś najwybitniejszym bojownikiem o morale, sprawiedliwość i praworządność na portalu. Im większy oszu

...  wyświetl więcej

@milord36:Mam jeszcze jednego twojego klona: Michael Kazujot
Na 50 twoich wypocin mamy: 31 pkt: swistak 7, kliement 4, mojra 3, kitek 5, bafomet 2, Janusz Nitkiewicz 4, Marek Lipski 1 szubrawiec 1, skalgo 1 , nina 1, tojfel 1, handus2- 1. Okradasz oszuście innych z ich dorobku i kopiujesz, bo sam nie potrafisz sklecić dwóch zdań i jeszcze podskakujesz jak wesz łonowa. Ale wiocha!!!

Rządzić światem, dobre sobie.
https://www.youtube.com/watch?(...)ff03Aw0Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska