Login lub e-mail Hasło   

Jak w prosty sposób pożyczyć pieniądze przez Internet?

Chociaż z pożyczek przez Internet, korzysta coraz więcej osób, to jednak w dalszym wielu ludzi boi się w ten sposób pożyczać pieniądze. Strach ten wynika przede ws...
Wyświetlenia: 311 Zamieszczono 17/03/2017
Zgłoszony przez 2 użytkowników jako spam

Chociaż z pożyczek przez Internet, korzysta coraz więcej osób, to jednak w dalszym wielu ludzi boi się w ten sposób pożyczać pieniądze. Strach ten wynika przede wszystkim z tego, że nie wiedzą oni do końca jak wygląda procedura uzyskania takiej pożyczki. Myślą oni, że jest to bardzo skomplikowane i wymaga dużo wiedzy. Tymczasem rzeczywistość jest zupełnie inna. Uzyskanie pożyczki online jest bardzo łatwe, a wniosek może złożyć osoba, która potrafi poruszać się po sieci w stopniu podstawowym.

Przeanalizujmy więc, co trzeba zrobić, aby pożyczyć pieniądze przez Internet. Przede wszystkim musimy wybrać firmę, w której złożymy wniosek. Mamy tu bardzo duży wybór, więc nie powinno nam to sprawić kłopotów. Jeżeli firmę mamy już wybraną, musimy się w niej zarejestrować. W tym celu, wypełniamy odpowiedni formularz, znajdujący się na stronie internetowej firmy. Musimy tu podać podstawowe dane osobowe, a także numer telefonu komórkowego, adres mailowy, a także numer konta bankowego. Aby potwierdzić prawdziwość danych, z naszego konta musimy wykonać przelew weryfikacyjny. Przelewamy na rachunek firmy pożyczkowej niewielką kwotę - zwykle jest to jeden grosz lub złotówka. Gdy nasze dane zostaną zweryfikowane, możemy już składać wniosek. Zazwyczaj za pomocą ”suwaków” zaznaczamy ile chcemy pożyczyć i po jakim czasie zadłużenie oddamy. Teraz wystarczy już wszystko zatwierdzić i wniosek mamy wysłany. Firma pożyczkowa, gdy tylko wniosek dostanie, od razu przystępuje do jego rozpatrzenia. Jeżeli decyzja jest na tak - natychmiast wykonywany jest też przelew wnioskowanej kwoty.

Jak widać, złożenie wniosku w firmie pożyczkowej nie jest wcale skomplikowane a cała “operacja” zajmuje maksymalnie 15 minut. Nie ma tu potrzeby wysyłania dokumentów, zaświadczeń o dochodach, czy informacji o poręczycielu. Czyli nie ma chyba łatwiejszej metody pożyczenia pieniędzy. Ale musimy pamiętać, że chwilówki przez Internet są o wiele droższe niż kredyty w banku, czy pożyczki prywatne dlatego korzystajmy z nich tylko i wyłącznie wtedy, gdy naprawdę potrzebujemy szybko zasilić nasz domowy budżet.

Podobne artykuły


8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1064
83
komentarze: 25 | wyświetlenia: 73520
51
komentarze: 40 | wyświetlenia: 648244
44
komentarze: 37 | wyświetlenia: 15157
33
komentarze: 30 | wyświetlenia: 21613
30
komentarze: 22 | wyświetlenia: 40544
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 17469
29
komentarze: 8 | wyświetlenia: 13154
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 53336
29
komentarze: 15 | wyświetlenia: 22702
28
komentarze: 29 | wyświetlenia: 18178
26
komentarze: 34 | wyświetlenia: 23300
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska