Login lub e-mail Hasło   

Oszuści z Afganistanu, Syrii, Kanady, Innych?!

Witam Was bardzo serdecznie. Od dłuższego czasu piszą do mnie żołnierze z Afganistanu, Syrii, Kanady, USA... Każdy z nich od razu chciał pieniądze. Były to najczęściej sumy koło...
Wyświetlenia: 936 Zamieszczono 24/03/2017

Witam Was bardzo serdecznie. Od dłuższego czasu piszą do mnie żołnierze z Afganistanu, Syrii, Kanady, USA... Każdy z nich od razu chciał pieniądze. Były to najczęściej sumy koło 1000-2000 euro. Wiedziałam, że to są oszuści chcieli pieniądze podobno dla dzieci z racji ich urodzin, bądź przyjazd do mnie. Zawsze tłumaczyli, że oddadzą od razu po przyjeździe . Kiedy im napisałam, że wiem, o ich oszustwach dawali sobie spokój. Od jakiegoś miesiąca pisze do mnie generał Johhn F Campbell. Na początku nie było mowy o żadnych pieniądzach do pewnego czasu. Okazało się, że chce ze mną wziąć ślub. Kazał mi napisać do "Ministerstwo wypoczynkowy ONZ 760 siedzibie ONZ w Nowym Jorku, New York 10017, USA. Napisałam do nich z wielką przyjemnością o urlop dla niego zeby mogł przyjechać do Polski i zawrzeć ze mną związek małżeński . Pozytywnie rozpatrzyli moją prośbę, lecz poprosili o tak jak ja to zrozumiałam " w zastaw za niego 2000 euro, żeby w razie jego braku to zastąpiło jego nieobecność" Nie wiem co o tym myśleć. W pierwszej chwili było to dla mnie normalne. Po pewnym czasie zrozumiałam, że to jest mało reale. Czytałam tutaj wypowiedz jednej Kobiety, która pisała, że to też jest oszust. Nie pasowało mi to w tym e-mailu ponieważ, skoro to jest urząd czy ministerstwo zagraniczne a dokłądnie Amerykańskie. To z jakiej racji pisze ono po Polsku ? Bardzo bym prosiła o odpowiedz. Wydaje mi się że może być to kolejny oszust. Ale z drugiej strony każdy z poprzednich miał inną zagrywke. Mam jeszcze jedno pytanie. Skąd oni mogą mieć mój adres e-mail? Jak on może sie tak szybko w tych "STANACH ZJEDNOCZONYCH" rozprzestrzeniać wsród tych wszystkich generałów... ? Jest to dla mnie nie zrozumiałe, i zadaje mi to bardzo dużo pytań, na które sama sobie nie potrafię odpowiedzieć. Proszę bardzo o pomoc. I dziękuje, za każde udzielone komentarze na temat tej sprawy. A może któraś z Pań miała podobną historię i chciałaby się nią podzielić? Z chęcią poczytam. Pozdrawiam i czekam na komentarze.

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1181
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 907
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1313
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1536
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 705
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1525
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1506
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1302
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1238
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 711
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 718
11
komentarze: 158 | wyświetlenia: 501
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1037
 
Autor
Artykuł  liwa,  24/03/2017

co za bzdety.. na co liczysz autorko?????

  liwa,  24/03/2017

@_serpico_: dzięki za wyjaśnienie :) nie znam się na tych wszystkich zakamarkach internetu..

  nse,  25/03/2017

@_serpico_: Masz racje z tym automatem, stwarza pozory zainteresowania którego nie ma :(
Politycy i ci u władzy też reagują jak automaty, coś się zgłasza , mówi o jakimś problemie ..., jest grzecznie i jest miło, a potem cisza ... potem jak się sprawa wysypuje ze względu na brak reakcji to się okazuje że nikt nic nie wiedział, ... ciekawe co ? Politycy nie rozumieją że Życia nie da się zautomatyzować :(

IQ problem... Skądże ta infantylność się bierze? A teraz jeszcze rzecznik praw dziecka oburza się na zadania domowe serwowane uczniom i paragrafy z szafy wyciąga... ;)

  liwa,  24/03/2017

@Skalny Kwiat: odnoszę wrażenie, że coraz mniej umiem posługiwać się tym życiem, za dużo w nim prostactwa i glupoty, za wiele banałów.. jakieś to wszystko staje się przewidywalne w swej naiwności i prymitywiźmie.. cholera, nie pasuje do tego świata.. :)

  nse,  25/03/2017

@Skalny Kwiat: Masz racje to nie problem z IQ, tylko rozdętej dumy z IQ ... które w szerszej perspektywie przesuwa się na dalszy plan. Jeśli ten nurt wychwalania IQ się utrzyma to nadejdzie chwila że nie będzie komu dokręcić poluzowanej śrubki, bo zamiast odpowiedniego klucza to chwycą za pióra i napiszą wyczerpujące dekrety dotyczące dokręcania śrubek ... Cosik tak na moje oko to IQ, jest za bardzo wychwalanie ??

Dowcipne. I jest się z czego pośmiać. No z innych. A poważniej, na co liczą kobiety, które wysyłają kasę takim typkom. Na co liczą faceci ;))), gdy przesyłają kasę na bilet? Tak czasem słychać, że biorą naiwnych/ufnych na chorobę kogoś z rodziny czy inną wielką nagłą tragedię.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska