Login lub e-mail Hasło   

Czego twój mężczyzna pragnie w łóżku

chcesz 500 plus? Nie zwlekaj.
Wyświetlenia: 1.560 Zamieszczono 01/04/2017


I tak, pisze to mężczyzna. Po to, aby Ci uświadomić, że warto odczytywać pewne sygnały, jakie on daje Ci w łóżku.

Wracasz z pracy, trzask, prask? No właśnie nie…

Taka sytuacja: wieczorne, intymne chwile w sypialni. Po chwilowych rzutach butami i wzajemnych powarkiwań, „przechodzisz do ataku”. Ale on znowu ciągnie Cię za włosy do wyra, przygniata Cię, zmienia pozycję, abyś Ty nie miała jak … no wiesz . oddychać.

ON CHCE WIĘCEJ GRY WSTĘPNEJ

Po prostu mu to daj. Gdzie Ci się spieszy? Na tramwaj? Zapomnij. Poczuj tę bliskość razem z nim, nie całuj go, gadaj, gadaj, gadaj i gadaj, ale dłużej, niż zwykle – dla Ciebie to też będzie mega przyjemne. Oni to uwielbiają.  Nie idź na skróty, jeśli widzisz, że on daje Ci znaki. Wsłuchaj się w nie i podążaj za nimi. Idźcie, idźcie razem. No, może nie od razu na koniec świata, ale do baru. Seta, piwo, seta, piwo, seta. Będzie łatwiejszy.

Pamiętaj o złotej zasadzie: DLA MĘŻCZYZNY SAM SEKS TO ZBYT MAŁO

Wpierdol popłaca

Co to znaczy? Przeczytaj to zdanie: „Czasem w morde jeża burzy większe mury, niż siła czołgu.” Kapujesz? Zamiast wersji dziubdziuś,  postaw na tę bardziej zdecydowaną odsłonę. Naturalnie, nie zawsze – to zależy od sytuacji i od tego, czy Twoja druga połowa daje Ci  jakieś wskazówki lub sygnały. Jeśli np. mówi „kochanie z noska mi krew leci” lub „a może dziś bez kija bejsbolowego” to znaczy, że może  powinnaś zmienić podejście i przeistoczyć się w czułą, pieszczotliwą, delikatną kocicę. Daj mu w mordę ze dwa razy, potem ze łba w banie i wystarczy.

NIEKTÓRZY MĘŻCZYŹNI SĄ BARDZO WRAŻLIWI.

Również w „tamtych miejscach”. Jeśli już o tym wiesz, to miej to na uwadze. I jeszcze taka myśl: czasem wystarczy, że ledwo ,  użyjesz np. opuszków palców, a możesz je mieć mokre. Pomocne są zwykłe sekatory do obcinania żywopłotów. Paznokcie żelowe w kwocie 70 zł za sztukę sobie nakleisz na nadgarstki, albo na łokcie. Miłość wymaga poświęceń.


Kamasutra to nie wyrocznia

Jeśli myślisz, że to, czego najbardziej potrzebuje mężczyzna w łóżku, to przerobienie wszystkich stron Kamasutry, to jesteś w błędzie.  Często bywa tak, że nie ma najmniejszej potrzeby, aby „wydziwiać” – wystarczy mu bliskość Twego ciała oraz czułe słowa szeptane  do ucha. Np. "widziałam dziś super buciki". Oczywiście fajnie jest od czasu do czasu wprowadzać różne urozmaicenia, ale, naprawdę,  bez przesady. I jeszcze jedno:

„TO MOŻE TERAZ WYPRÓBUJEMY MOST? CZEKAJ…STRONA NUMER 24” – NIE, NIE, NIE

Tak tego nie rób. Nie jesteście robotami, na Boga… Niech to się zadzieje spontanicznie. Sprawdź sobie wcześniej jak wygląda dana pozycja sama przed lustrem u teściów, albo z kolegami w pracy, a potem, podczas zbliżenia, poprowadź go. Czasem wystarczy sama mowa ciała – ona Was  poprowadzi. Być może do rozwodu. Kto wie.

Czasem możesz mu delikatnie zasugerować, jak ma coś złożyć, np szafkę w kuchni,szelki etc. Albo możesz go poprosić o to, żeby w wolnej chwili  sobie wybrał jakąś pozycję. Np. skoczka narciarskiego w locie i podczas igraszek spróbował dogonić Ciebie. Można też wprowadzić akcenty sportowe. On ze spodniami opuszczonymi do połowy łydek, a ty z podciągniętą spódnicą biegniecie przez osiedle odebrać dziecko z przedszkola. Finał jednak dopiero w zaciszu domowego ogniska jak na matkę Polkę przystało.

Czego Twój mężczyzna pragnie w łóżku?

Poproś, żeby Ci powiedział O tym, jakie ma oczekiwania. Jak lubi to robić. Co go podnieca. Jakie pozycje są dla niego najlepsze.

Zapytaj, czy lubi mocne ciemne, czy jasne. Czteropak czy sześciopak.  Niech on Ci pokaże, nauczy. W końcu:

ROZMOWA WAŁA Z WAŁEM TO NIE WSZYSTKO, TRZEBA JESZCZE NAUCZYĆ SIĘ ROZMOWY SERC


Przyjmuj wpadki na spokojnie. Wzajemne odkrywanie siebie w łóżku (czasem na nowo) może być związane z wieloma„awariami”. Trzeba to przyjąć  na biust, lepiej od razu na sutki, że on może powiedzieć „nie” w trakcie Waszych igraszek, bo jemu się nie podoba i nie osiąga przyjemności bez piwa. Albo, że zwraca Ci uwagę, że za drogo.

GRUNT, ŻEBYŚ SIĘ NIE OBRAŻAŁA

Przyjmuj to ze zrozumieniem. Chodzi o to, żeby te intymne chwile były po prostu prawdziwe dla Was obydwojga. Nie próbuj zdejmować mu skarpetek. Po co ryzykować życiem.

Jeśli masz już dzieci - wykorzystaj to. Gdy wróci brudne każ je umyć. Na pewno woli zrobić Ci nowe i czyste.

A może by tak inaczej?

SPEŁNIENIE MOŻNA OSIĄGNĄĆ NIE TYLKO PODCZAS STOSUNKU

To odwieczna prawda, z której oni jakoś nie chcą czerpać. A szkoda, bo warto – korzyści są obustronne. Spróbuj jednego wieczora użyć  wyłącznie pięści i zębów – nawet nie spodziewasz się, jaką przyjemność mu tym sprawisz. Albo na przykład zaproponuj delikatną zabawę  zapalniczką w jego włosach, kiedy on będzie się zajmował Twoją.


Jeśli poświęciłaś chwilę, żeby przeczytać ten tekst, być może znajdziesz też w sobie chęci do tego, aby wypróbować te metody w sypialni.  Wyjdzie Ci to tylko na dobre! Zwłaszcza gdy ma wypchany portfel.

Podobne artykuły


12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 807
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1322
9
komentarze: 154 | wyświetlenia: 1088
9
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1946
9
komentarze: 618 | wyświetlenia: 1131
8
komentarze: 39 | wyświetlenia: 656
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1996
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1053
7
komentarze: 1 | wyświetlenia: 525
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 512
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 440
294
komentarze: 62 | wyświetlenia: 104750
181
komentarze: 48 | wyświetlenia: 1185774
153
komentarze: 44 | wyświetlenia: 130773
105
komentarze: 29 | wyświetlenia: 114451
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Heheheheheheheheheh... Moja poranna Kawa wylądowała na ekranie monitora... Hamiltonie wystawię ci rachunek za czyszczenie ;)

  Hamilton,  01/04/2017

@Skalny Kwiat: rachunek i kawę chętnie azaliż, na poranny mózgu paraliż, jabłek tylko nie jadam, zmądrzałem, Adam.

lecę po tipsy / jaki kolor? /
i ciemne mocne /wiem jakie/Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska